Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:drool: :drool: :drool: :drool: że już o gorącym wosku nie wspomnę :slina:

Łukaszku a czy to nie było przypadkiem to niespełnione marzenie urodzinowe ?? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boberek, to jeszcze jeden, mój ulubiony zresztą :):

Penis is walking around me. - ch..j mnie to obchodzi.

Opublikowano

zagadka

Ja tu nie widzę nic trudnego:

Mamy autobus z 7 dziecmi

14 nóg

Kazde dziecko ma 7 plecaków

49 plecaków

W kazdym plecaku jest 7 duzych kotów

343 kotów +1372 nóg

Kazdy duzy kot ma 7 malych kotów

2401 kotków + 9604 nóg

Kazdy kot ma 4 nogi

Suma: 10990 nóg.

Jeżeli jest kierowca autobusu to jeszcze nogi kierowcy :D

Opublikowano

Boberek, to jeszcze jeden, mój ulubiony zresztą :):

Penis is walking around me. - ch..j mnie to obchodzi.

He took his legs behind the belt - Wziął nogi za pas :polew:

Opublikowano

Łukaszku a czy to nie było przypadkiem to niespełnione marzenie urodzinowe ?? :naughty:

Zależy kto by mył ten samochód :polew::naughty:

P.S. Jak ktoś chce zrobić karierę to warto obejrzeć ten krótki filmik instruktażowy :D:

http://www.joemonster.org/filmy/1897/Po-szczeblach-do-kariery

Opublikowano

zagadka

Ja tu nie widzę nic trudnego:

Mamy autobus z 7 dziecmi

14 nóg

Kazde dziecko ma 7 plecaków

49 plecaków

W kazdym plecaku jest 7 duzych kotów

343 kotów +1372 nóg

Kazdy duzy kot ma 7 malych kotów

2401 kotków + 9604 nóg

Kazdy kot ma 4 nogi

Suma: 10990 nóg.

Jeżeli jest kierowca autobusu to jeszcze nogi kierowcy :D

dokładnie ten sam temat znalazłem na innym forum ;P

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: do rana tyle stron :shocked: :shocked:
Opublikowano

dokładnie ten sam temat znalazłem na innym forum ;P

Ja nie musiałem szukać - wystarczył kalkulator w Windowsie :tongue4::wink4:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: do rana tyle stron :shocked: :shocked:

Tak Hornecik, wszyscy cięzko pracujemy, a Ty się opi............sz

eee swojego posta z 5 rano nie mogłem się doszukać :( pewno pekła ładna ilość stron :D

Opublikowano

no ja pracuje cięzko aż mnie z pracy wywala :P

Opublikowano

ja dzisiaj siedze do 19:00 i chyba zacznię przyjmowac zakłady o której pęknie 1000

mój typ - 15:00 <-> 16:00 :mysli:

Opublikowano

Wszyscy pracujemy na szczytny cel!

Opublikowano

Nr do Aso Szewczyka to 618-65-36 ?

Opublikowano

Zarejstrował sie dzisiaj koleś z RS4 B7 z Warszawy. :kox: :drool: :drool: :drool:

Bryniu może mi sie uda wreszcie przejechać. :dance:

Opublikowano

jak sie postaramy to bedzi eduzo wczesniej ;P

Opublikowano

Zarejstrował sie dzisiaj koleś z RS4 B7 z Warszawy. :kox: :drool: :drool: :drool:

Bryniu może mi sie uda wreszcie przejechać. :dance:

Czekaj, czekaj, zaraz zobaczę, .....

PS a fotke swoją wstawił, obetniemy co to za ciacho :naughty:

eeeeeeeeeeeeee a mówią że to my erotomani gawędziarze :D :D

Opublikowano

Zarejstrował sie dzisiaj koleś z RS4 B7 z Warszawy. :kox: :drool: :drool: :drool:

Bryniu może mi sie uda wreszcie przejechać. :dance:

Czekaj, czekaj, zaraz zobaczę, .....

PS a fotke swoją wstawił, obetniemy co to za ciacho :naughty:

eeeeeeeeeeeeee a mówią że to my erotomani gawędziarze :D :D

Jak on poczyta sobie co my tu piszemy to na pewno nie przyjedzie na spota, bo bedzie sie bał, że mu zabierzemy auto albo jeszcze cos gorszego zrobimy :)

Opublikowano

Zarejstrował sie dzisiaj koleś z RS4 B7 z Warszawy. :kox: :drool: :drool: :drool:

Bryniu może mi sie uda wreszcie przejechać. :dance:

Czekaj, czekaj, zaraz zobaczę, .....

PS a fotke swoją wstawił, obetniemy co to za ciacho :naughty:

eeeeeeeeeeeeee a mówią że to my erotomani gawędziarze :D :D

Jak on poczyta sobie co my tu piszemy to na pewno nie przyjedzie na spota, bo bedzie sie bał, że mu zabierzemy auto albo jeszcze cos gorszego zrobimy :)

Nie może być nic gorszego niż utrata RS4

Opublikowano

Srajcie/my postami dalej, to dzis peknie ten 1000 :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.