Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wit.s odkryles podtekst.. :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co Ty taki ciekawski jesteś? :D :D :D

Nie no tak tylko pytam :tongue4:

No i tego im można zazdrościć- najwazniejsze to wspólne zainteresowania - ale to akurat było powaznie z mojej strony- jak rzadko kiedy

Oczywiście, wspólne zainteresowania są najważniejsze.

Też piszę na poważnie.

P.S. Zależy jakie zainteresowania. Ja też mam wspólne zainteresowania z kilkoma osobami, z niektórymi nawet dużo wspólnych zainteresowań i tematów ... :tongue4:

Opublikowano

WItaj WIt :hi:

Składa się tak niefortunnie ,że we wtorki nie ma mnie w STOL[N]ICY :thumbdown: f*ck :confused4:

Opublikowano

kolego motór come back!

Opublikowano

No pieknie sie tu wypisuje :shocked: Chwile człowieka na forum nie ma a tu takie rzeczy :polew: :polew: :polew:

Angel zaraz bedzie w domku i jak to przeczyta to bedziecie mieli :bicz3: :polew:

Opublikowano

SIEMANO

WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZEŚLIWEGO NOWEGO.......

do zobaczyska na spocie

Opublikowano

Nie no....nie moge....czytam i placze......ze smiechu..... :polew: :polew:

No...no .....pieknie to wszystko wykombinowaliscie.... :D

Opublikowano

Nie no....nie moge....czytam i placze......ze smiechu..... :polew: :polew:

No...no .....pieknie to wszystko wykombinowaliscie.... :D

A Spodziewajcie sie Golabki, ze to dopiero poczatki :D

Opublikowano

Nie no....nie moge....czytam i placze......ze smiechu..... :polew: :polew:

No...no .....pieknie to wszystko wykombinowaliscie.... :D

Tu nie ma co kombinować - wszystko jest jasne i oczywiste. Nie musicie nic ukrywać - my wszystko wiemy :polew:

Opublikowano
Tu nie ma co kombinować - wszystko jest jasne i oczywiste. Nie musicie nic ukrywać - my wszystko wiemy

hehe....widze,ze wy wiecie wiecej ode mnie..... :D

Opublikowano

hehe....widze,ze wy wiecie wiecej ode mnie..... :D

Wyciągamy po prostu odpowiednie wnioski :D:tongue4:

Opublikowano

ŁukaszekR Ty we wnioskach to nie bądź taki do przodu ;)

AneczkoB ale ja naprawdę nie jestem taki do przodu.

Po prostu mam dość dobrze rozwiniętą wyobraźnię i potrafię sobie ciekawe rzeczy wyobrazić :tongue4::wink4:

Opublikowano

To widze trzeba do erotomani-gawedziarze dodac jeszcze WIZJONERZY :polew:

Hmmm ... coś w tym jest :tongue4::wink4:

Dobra, Panowie i Panie,

życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt, abyście odpoczęli od codzienności oraz forum i trochę sobie pojedli w domowym zaciszu.

Życzenia na Nowy Rok jeszcze zdążę złożyć.

Opublikowano

Po prostu mam dość dobrze rozwiniętą wyobraźnię i potrafię sobie ciekawe rzeczy wyobrazić :tongue4::wink4:

Lukaszur ciekaw jestem jakie Ci tam rzeczy przychodziły do głowy i jak głęboko siegała, jak sam napisałeś, Twoja dobrze rozwinieta wyobraźnia... ;):polew:

Opublikowano

Lukaszur ciekaw jestem jakie Ci tam rzeczy przychodziły do głowy i jak głęboko siegała, jak sam napisałeś, Twoja dobrze rozwinieta wyobraźnia... ;):polew:

Oj ciekawe rzeczy mi przychodziły do głowy, nawet sobie nie wyobrażasz jakie ... :tongue4::wink4:

Opublikowano

Lukaszur ciekaw jestem jakie Ci tam rzeczy przychodziły do głowy i jak głęboko siegała, jak sam napisałeś, Twoja dobrze rozwinieta wyobraźnia... ;):polew:

Oj ciekawe rzeczy mi przychodziły do głowy, nawet sobie nie wyobrażasz jakie ... :tongue4::wink4:

LukaszR - nie prowokuj go.

Sławeq jeszcze nie wie, że nie chce wiedzieć :D

W starciu z Twoją wyobraźnią niewielu uchodzi z życiem :polew:

Opublikowano

Oj ciekawe rzeczy mi przychodziły do głowy, nawet sobie nie wyobrażasz jakie ... :tongue4::wink4:

Moge sie tylko domyslac jakie... ;) a że wyobraźnie mam rowniez w miare rozwinietą to wiem jakie kosmate mysli chodziły Ci po głowie :polew:

Dobra, Panowie i Panie,

życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt, abyście odpoczęli od codzienności oraz forum i trochę sobie pojedli w domowym zaciszu.

Życzenia na Nowy Rok jeszcze zdążę złożyć.

A teraz chwile powagi..., to do zyczen Lukaszar dodam kilka słów od siebie..., Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wszystkim Wam życzę i samych dobrych dni w Nowym 2008 Roku!!

Opublikowano

Witek możesz to rozwinąć - bo ciekawie zacząłeś

Właśnie, ciekawie zacząłeś i chciałbym przeczytać co miałeś na myśli :naughty:

Wątpię żebyś trafił, ale strzelaj ... :th:

Opublikowano

To jeszcze ja Wesołych Świąt Panie i Panowie. Smacznego jedzonka i gadających zwierzątek. :)

Opublikowano

Właśnie, ciekawie zacząłeś i chciałbym przeczytać co miałeś na myśli :naughty:

Ja tez jestem ciekawy co Wit miał na mysli :mysli: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.