Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ciekawe jak wlocik powietrza wyglądał po takiej wsciekance
Opublikowano

Veni, vidi, vici.

LukaszR, jesteś chłopie Wielki.

Nie wiem czy masz wielkiego (i dalibóg nie chcę się przekonać), ale jesteś Wielki.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Znalazł Chłop sterowniki wszystkie potrzebne, gdzieś na jakichś zapyziałych stronkach i prawie wszystko bangla.

Brakuje jakichś pierdól, ale to z czasem też przyjdzie.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Brakuje jakichś pierdól, ale to z czasem też przyjdzie.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Nie jakiś pierdół tylko 1 sterownika do sieciówki przewodowej i za h... nie chciało się przypasować, a próbowałem wielu różnych.

Ważne, że bezprzewodowy działa :th:

Opublikowano

Lukaszr a czemu Ty na forum jeszcze :mysli: Nie masz czasem pobudki o 5 rano:mysli: :D

Opublikowano

Lukaszr a czemu Ty na forum jeszcze :mysli: Nie masz czasem pobudki o 5 rano:mysli: :D

Weź mi nic nie mów - nawet przed 5 :wink4:

Opublikowano

Siedze sobie w domu po południu i dzwoni telefon.Dostaje cynk od moich informatorów , że około godziny 20.00 przez mój teren będzie leciała klubowa A4.No więc hoop w samochód i lece na trase zapolować na niego , bo przecież nie może jeździć po moim terenie bez opłacenia dostępu do dróg :D No i przechwyciłem go.Przez prawie 2 godziny był torturowany i przesłuchiwany.Sypnął wszystkich z tak zwanej "Grupy Warszawskiej" .Teraz mam na wszystkich haka , tak więc uważajecie :tongue4:

Opublikowano

Sypnął wszystkich z tak zwanej "Grupy Warszawskiej" .Teraz mam na wszystkich haka , tak więc uważajecie :tongue4:

Czy ta gaduła (ten gaduł) wygląda jak chudzina, która nie jadła przez 3 miesiące i jak powieje to nosi ze sobą cegły w kieszeniach ??? :polew:

Opublikowano

Weź mi nic nie mów - nawet przed 5 :wink4:

Współczujemy... my wstaliśmy o 5.30 a Angel nie chciała jechać bo wolała spać, ale jakoś ją przekonałem :>

A poważnie mowiąc to dobrze ze wstaniecie wczesniej bo droga nie jest zbyt dobra (duzy ruch i korki przed Zakopcem) :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 22:16 _________________________________________________

Siedze sobie w domu po południu i dzwoni telefon.Dostaje cynk od moich informatorów , że około godziny 20.00 przez mój teren będzie leciała klubowa A4.No więc hoop w samochód i lece na trase zapolować na niego , bo przecież nie może jeździć po moim terenie bez opłacenia dostępu do dróg :D No i przechwyciłem go.Przez prawie 2 godziny był torturowany i przesłuchiwany.Sypnął wszystkich z tak zwanej "Grupy Warszawskiej" .Teraz mam na wszystkich haka , tak więc uważajecie :tongue4:

Hugo my z Angelą czesto jestesmy w Lublinie także jak bedziemy nastepnym razem to damy cynkna i zapraszamy na kawe ;)

Opublikowano

Damy rade :)

Opublikowano

do zakopca jeździ sie tylko w nocy, z wawy o 12 wyjazd i po sprawie na 4 w miescie

a co do informatora....ciekawe kogo wsypal :)

Opublikowano
Weź mi nic nie mów - nawet przed 5 wink4

Lukaszr ja proponuje wyjechac jak najwczesniej.... :D

Wiesz Slaweq juz od rana szykuje sie na wasz przyjazd......spodnie w kancik wyprasowal. koszule....krawacik..... :D:polew:....a teraz cwiczy picie drinow....... :polew:

Opublikowano

Damy rade :)

?? :kox:
Opublikowano

Panie Prezesie!

My się Pana haków nie boimy :D

Zresztą historia zna przypadki, że komuś haki bokiem wyszły ( nie kojarzyć z Janosikiem, bo jemu hak bokiem wszedł) Chyba, że miał brata bliźniaka :polew: :polew: :polew:

Ale zapowiadam, że jak będę przejeżdżał przez lubelskie tereny to uprzedzę (co najmniej 3 dni wcześniej) i jakąś kawę zorganizujemy. :)

Opublikowano

Damy rade :)

?? :kox:

Damy rade dojechać do zakopca :)

Opublikowano

Panowie radzę jechać do Zakopca jak najwczesniej , w Myślenicach w godzinach popołudniowych powstaje zator na ok 5-6 km , dwa pasy stoją!

Opublikowano

Damy rade :)

?? :kox:

Damy rade dojechać do zakopca :)

No tera to taaa
Opublikowano

Dziki! Potrzebuję Pocket PC z GPSem i dobrą mapę Włoch od 10 do 26 stycznia.

Opublikowano

wkurvic sie mozna , przyjechalem :quattro: do PL , zmienilem na zimowki i zero sniegu :wallbash:

kiedy jakis spocik bo jestem jeszcze tydzien w Wawie a juz mi sie nudzi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.