Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

są naprawdę odloty na tym świecie .... (muszę przez link zewnętrzny)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dyskusje Makarona na temat rachunku :)

Wszystko przez to że się spiłeś i nie potrafisz liczyć :polew: :polew: :polew:

Heh, ja nie potrafię liczyć? Ja tam do rachunku nie miałem żadnych uwag :decayed:

Opublikowano

:hi:

Wiecie może gdzie można dostać turbo do AFN-a w jakiś rozsądnych pieniądzach? Nowe, regenerowane, używane??

Moje prawdopodobnie zakończyło swój żywot...

Opublikowano

:hi:

Wiecie może gdzie można dostać turbo do AFN-a w jakiś rozsądnych pieniądzach? Nowe, regenerowane, używane??

Moje prawdopodobnie zakończyło swój żywot...

http://www.turbosprezarki-siedlce.pl/

Ja kupiłem u nich swego czasu AWX w stanie idealnym z gwarancją za 1200 zł.

Opublikowano
Opublikowano

507602658 Lomianki,ja i Pixi bralismy od nich suszarki od BRD,jak na razie wszystko ok.pisemna gwarancja na rok,wszystko trzeba dogadac indywidualnie,

Opublikowano

kokos możesz podrzucić adres lub stronę www tych typów z Łomianek

Opublikowano

:siema:

do którego ASO najlepiej wstawić na naprawę powypadkową? :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kokos możesz podrzucić adres lub stronę www tych typów z Łomianek

http://allegro.pl/my_page.php?uid=6732501

o cenie mysle ze warto ponegocjowac,dobry kontakt jest z nimi przez telefon,wiedza o czym mowia i nie sa jakis napiete buce co robia łaske ze od nich bierzesz[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________

:siema:

do którego ASO najlepiej wstawić na naprawę powypadkową? :wallbash: :wallbash:

wyje...ales? dlaczego akurat ASO ? tak pytam z ciekawosci bo nigdy jeszcze nie robilem w aso blacharki

Opublikowano

Lanos wjechał mi w bok.. Tragedii nie ma, ale błotnik tylny, trochę drzwi i koło pogięte.. Pytanie, czy coś jeszcze się nie pokrzywiło.. Co do ASO nie upieram się, ale nie chce się bawić w wyceny przez ubezpieczalnie tylko oddać i odebrać zrobione, a że mogę do ASO wstawić to chyba pójdę w tym kierunku..

Opublikowano

Lanos wjechał mi w bok.. Tragedii nie ma, ale błotnik tylny, trochę drzwi i koło pogięte.. Pytanie, czy coś jeszcze się nie pokrzywiło.. Co do ASO nie upieram się, ale nie chce się bawić w wyceny przez ubezpieczalnie tylko oddać i odebrać zrobione, a że mogę do ASO wstawić to chyba pójdę w tym kierunku..

tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi

Opublikowano

Lanos wjechał mi w bok.. Tragedii nie ma, ale błotnik tylny, trochę drzwi i koło pogięte.. Pytanie, czy coś jeszcze się nie pokrzywiło.. Co do ASO nie upieram się, ale nie chce się bawić w wyceny przez ubezpieczalnie tylko oddać i odebrać zrobione, a że mogę do ASO wstawić to chyba pójdę w tym kierunku..

tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi

:decayed:

Bardziej patrzę pod kątem późniejszej sprzedaży samochodu - kupujący pewnie będzie wolał zobaczyć papiery z ASO niż od jakiegoś nieznanego dla niego zakładu..

Opublikowano

Lanos wjechał mi w bok.. Tragedii nie ma, ale błotnik tylny, trochę drzwi i koło pogięte.. Pytanie, czy coś jeszcze się nie pokrzywiło.. Co do ASO nie upieram się, ale nie chce się bawić w wyceny przez ubezpieczalnie tylko oddać i odebrać zrobione, a że mogę do ASO wstawić to chyba pójdę w tym kierunku..

tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi

:decayed:

Bardziej patrzę pod kątem późniejszej sprzedaży samochodu - kupujący pewnie będzie wolał zobaczyć papiery z ASO niż od jakiegoś nieznanego dla niego zakładu..

Dobrze ,ze ja moimi autami jeżdże do śmierci , mam ten problem z głowy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ale lipa :thumbdown:

Opublikowano

o rana katuje na YT

szkoda ze nie bylem na koncercie :thumbdown:

Edit!

Mocna wersja![br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 16:01_________________________________________________

Lanos wjechał mi w bok.. Tragedii nie ma, ale błotnik tylny, trochę drzwi i koło pogięte.. Pytanie, czy coś jeszcze się nie pokrzywiło.. Co do ASO nie upieram się, ale nie chce się bawić w wyceny przez ubezpieczalnie tylko oddać i odebrać zrobione, a że mogę do ASO wstawić to chyba pójdę w tym kierunku..

tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi

:decayed:

Bardziej patrzę pod kątem późniejszej sprzedaży samochodu - kupujący pewnie będzie wolał zobaczyć papiery z ASO niż od jakiegoś nieznanego dla niego zakładu..

Robiłem w ASO Zasada Omulewska/Grochowska.

Jak dopilnujesz wszystkiego to zrobią ładnie, ale obiecują że w tydzień auto wyjedzie z blacharni a kończy się na czterech.

Opublikowano

Moskal.jak tam w jankach? bo ja sie lamalem i sie nie zlamalem zeby pojechac w niedziele przedswiateczna w jakiekolwiek okolice centra handlowego :thumbdown:

Opublikowano

Lanos wjechał mi w bok.. Tragedii nie ma, ale błotnik tylny, trochę drzwi i koło pogięte.. Pytanie, czy coś jeszcze się nie pokrzywiło.. Co do ASO nie upieram się, ale nie chce się bawić w wyceny przez ubezpieczalnie tylko oddać i odebrać zrobione, a że mogę do ASO wstawić to chyba pójdę w tym kierunku..

tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi

:decayed:

Bardziej patrzę pod kątem późniejszej sprzedaży samochodu - kupujący pewnie będzie wolał zobaczyć papiery z ASO niż od jakiegoś nieznanego dla niego zakładu..

A chcesz gościa prywatnego?? Ogarnia takie fury że głowa mała :gwizdanie: I jest naprawdę dobry :good:
Opublikowano

Lanos wjechał mi w bok.. Tragedii nie ma, ale błotnik tylny, trochę drzwi i koło pogięte.. Pytanie, czy coś jeszcze się nie pokrzywiło.. Co do ASO nie upieram się, ale nie chce się bawić w wyceny przez ubezpieczalnie tylko oddać i odebrać zrobione, a że mogę do ASO wstawić to chyba pójdę w tym kierunku..

tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi

:decayed:

Bardziej patrzę pod kątem późniejszej sprzedaży samochodu - kupujący pewnie będzie wolał zobaczyć papiery z ASO niż od jakiegoś nieznanego dla niego zakładu..

A chcesz gościa prywatnego?? Ogarnia takie fury że głowa mała :gwizdanie: I jest naprawdę dobry :good:

Nie chcę.

Opublikowano

Pany gdzie w Wawie naprawiaja przetwornice?

Opublikowano

Moskal.jak tam w jankach? bo ja sie lamalem i sie nie zlamalem zeby pojechac w niedziele przedswiateczna w jakiekolwiek okolice centra handlowego :thumbdown:

ogólnie to byłem na zakupach ale sie 15min poslizgalem , dopóki ludzie nie zaczeli parkować na "naszym" placu.

Ale byłem po 11:00 , teraz jest zapierdol na maxa :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.