Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

i jak ???? ssssie ??? :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

i jak ???? ssssie ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Co Ty :naughty: :naughty:

Opublikowano

gicior :good:

Opublikowano

gicior :good:

Czy ja wiem..nie ma nawet z kim się porządnie najebać :angry:

Opublikowano

gicior :good:

Czy ja wiem..nie ma nawet z kim się porządnie najebać :angry:

Zapraszam do Wrocka :kox::decayed::naughty:

Opublikowano

Czy ja wiem..nie ma nawet z kim się porządnie najebać :angry:

no to jest ból :thumbdown:

Opublikowano

gicior :good:

Czy ja wiem..nie ma nawet z kim się porządnie najebać :angry:

a pan Heniek spod sklepu?? :)

Opublikowano

gicior :good:

Czy ja wiem..nie ma nawet z kim się porządnie najebać :angry:

a pan Heniek spod sklepu?? :)

Z bejami nie pijam :decayed:

Opublikowano

gicior :good:

Czy ja wiem..nie ma nawet z kim się porządnie najebać :angry:

a pan Heniek spod sklepu?? :)

Z bejami nie pijam :decayed:

no to nie marudź, że nie masz z kim pić bo oni zawsze chętni :tongue4:

Opublikowano

no to nie marudź, że nie masz z kim pić bo oni zawsze chętni :tongue4:

ok.. poprawiam... nie mam w pobliżu osoby cywilizowanej z którą mógłbym się napić :decayed::tongue4:

Opublikowano

no to nie marudź, że nie masz z kim pić bo oni zawsze chętni :tongue4:

ok.. poprawiam... nie mam w pobliżu osoby cywilizowanej z którą mógłbym się napić :decayed::tongue4:

mamy XXI wiek

kup pół litra, uruchom skypa i możesz pić z kim chcesz :decayed:

Opublikowano

mamy XXI wiek

kup pół litra, uruchom skypa i możesz pić z kim chcesz :decayed:

musiało by mnie ostro popierdolić :decayed::naughty:

Za jakiś czas wrócę stamtąd gdzie byłem wcześniej zanim tu przyjechałem i będę miał z kim się napić przy sobocie :cool1::przebiegly::kox:

Opublikowano

Za jakiś czas wrócę stamtąd gdzie byłem wcześniej zanim tu przyjechałem i będę miał z kim się napić przy sobocie :cool1::przebiegly::kox:

czekamy :good:

Opublikowano

Za jakiś czas wrócę stamtąd gdzie byłem wcześniej zanim tu przyjechałem i będę miał z kim się napić przy sobocie :cool1::przebiegly::kox:

czekamy :good:

Zbroję się już powoli... także niedługo niedługo :P Tjuningi wnętrz będę pod ręką :przebiegly:

Ps. Znacie jakiegoś taniego kuriera do wysyłki felg ?

Opublikowano

Raga kiedy kam bek..coś byśmy powalczyli :) z alką :evil:

Opublikowano

Raga kiedy kam bek..coś byśmy powalczyli :) z alką :evil:

Ano..czekam, aż żona skończy studiować.. jeszcze rok jej został :kox: :kox:

Jam masz na gwałt potrzebę alki..to poczekaj do wiosny..wpadnę do Boberka to się ogarnie na świeżym powietrzu :wink4::decayed:

Opublikowano

co za miłe popołudnie

mało że nalewka pomarańczowa wyszła mi idealnie, to jeszcze do tego United wygrało 5/0 :good:

ależ fajowsko ....

Opublikowano

A ja zmęczyłem drugiego browara i zabieram się za wystawianie mojego paździerza na alle..

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.