Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to pomysł mojego męża ale to jest samoróbka ,bo nie znależliśmy magika ,który by sie tego podjął

jaka role maja spełniać te nadkola ???? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to pomysł mojego męża ale to jest samoróbka ,bo nie znależliśmy magika ,który by sie tego podjął

jaka role maja spełniać te nadkola ???? :mysli:

estetyczną rzecz jasna :kox:

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

normalnie wyprzedzałam tyle że było ślisko(czarny lód) poszedł bokiem i tyle ...

:mysli:

:przebiegly:

Opublikowano

spróbuj upchnąć 225 /55/r16 to sie przekonasz po co są nadkola[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________nabijacie sie ze mnie co??

Opublikowano
  • Autor

nabijacie sie ze mnie co??

skąd ten wniosek :chytry:

Opublikowano

spróbuj upchnąć 225 /55/r16 to sie przekonasz po co są nadkola

nie rozumiem , mam 225/45/17 , opuszczony o 3cm zawias i nic mi sie z nadkolami nie dzieje , a budy mamy takie same.

estetyczną rzecz jasna :kox:

no chyba że tak :bag:

nabijacie sie ze mnie co??

:no:

Opublikowano

225/55/16 to troche wiekszy balon niz 225/45/17

taki rozmiar pasuje do A6... ale po co do B5?

Opublikowano

Pany i Panny,

Może ma ktoś z Was wolnego boxa dachowego w terminie 26.02-05.03 i chciałby pożyczyć za jakąs gratyfikację w PLN czy % :drunk: (forma do wyboru)?

Box raczej z tych szerszych by się przydał czyli tak kolo 70-80 cm szerokości.

Jak ktoś ma i chce trochę zaamortyzować boxa to zapraszam na PW.

Opublikowano
  • Autor

225/55/16 to troche wiekszy balon niz 225/45/17

większa guma, większe możliwości :naughty:

Opublikowano

225/55/16 to troche wiekszy balon niz 225/45/17

większa guma, większe możliwości :naughty:

ale gorsza trakcja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

225/55/16 to troche wiekszy balon niz 225/45/17

większa guma, większe możliwości :naughty:

ale gorsza trakcja :naughty:

nie można mieć wszystkiego :decayed:

Opublikowano

225/55/16 to troche wiekszy balon niz 225/45/17

większa guma, większe możliwości :naughty:

ale gorsza trakcja :naughty:

nie można mieć wszystkiego :decayed:

e pany co by tylko nie było przerostu formy nad treścią :wink4:

Opublikowano

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

Opublikowano

nie można mieć wszystkiego :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ale jak to ??

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:26_________________________________________________

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

Ja też. Tyłeczek lubię jak jest większy niż standard :good:

Opublikowano

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

to wkładaj 19" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

to wkładaj 19" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

To koniecznie musimy się poznać jak będę w Wawie :gwizdanie: :naughty:

Przyjadę sam bez żony :decayed:

Opublikowano

DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402ładne mam zwierzątko?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________http://picasaweb.google.com/damoto01/DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:40_________________________________________________

DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402ładne mam zwierzątko?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:38_________________________________________________http://picasaweb.google.com/damoto01/DropBox?authkey=Gv1sRgCJ3nofC7s6mW3QE&pli=1#5566177459359274402

chciałbyś :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________a teraz mała zagadka na jakiej części ciała jest zlokalizowany tatuaż :gwizdanie:
Opublikowano

ja po prostu lubię wszystko co duże :wink4:

To koniecznie musimy się poznać jak będę w Wawie :gwizdanie: :naughty:

Przyjadę sam bez żony :decayed:

nie za stara dla Ciebie ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

chyba wszyscy uciekli na spociki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.