Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawieszenie mam zwykłe i na razie nie planuje zmieniać.

no to bedzie piekna koza na dziewiętnastkach :polew: :polew: :polew:

Nie czepiaj się, będziesz niepoprawny politycznie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to bedzie piekna koza na dziewiętnastkach

Może i bedzie ale szczerze mówiąc szkoda mi zmieniać zawias bo mój chodzi jak nówka. Ale zobacze jak bedzie strasznie tragicznie wyglądało to pomyśle konkretnie.

Na razie musze obowiązkowo kupić jakieś fele i gumy bo nie mam nic na lato a śniegu już w tym roku nie bedzie przecież nad resztą bede myślał później.

Opublikowano

zawieszenie mam zwykłe i na razie nie planuje zmieniać.

no to bedzie piekna koza na dziewiętnastkach :polew: :polew: :polew:

juz taki jeden byl co mial auto do powodzi przygotowane :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra panowie nie gadać tyle....czas na serial. Odcinek pierwszy. Jak ktoś oglądał to do pracy albo pranie zrobić obiad ugotować.

Opublikowano

zawieszenie mam zwykłe i na razie nie planuje zmieniać.

no to bedzie piekna koza na dziewiętnastkach :polew: :polew: :polew:

o kurfa, juz mamy jednego na spotach, co ma B7 i 19" RS6 + 1BA, wyglada to masakrycznie.

poza tym nie zakladaj opony 225/35/19, bo to nie rozmiar do A4.

235/245 tak.

Opublikowano

Pewnie o Czarku mówisz. Zobacze jak u mnie ale tak jak mówie, szkoda mi moje zawieszenie wywalać bo chodzi jak marzenie ale zobaczymy co wyjdzie w praniu.

A oponki moze troche za wąskie ale mam już komplet na miejscu w Warszawie, kwestia tylko dogadania ceny i bedzie dobrze. A jak mi beda stranie nieodpowiadały to je sprzedam i kupie 245.

Opublikowano

Nie czepiaj się, będziesz niepoprawny politycznie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

przepraszam :decayed:

Kali ty masz ori zawias czy jakieś eslajny ???

Opublikowano

zwykły ori bez bajerów. wysoko stoi jak wóz drabiniasty i gdyby mi padało zawieszenie to bez zastanowienia bym jechał w dół ale teraz czekam aż się skrzaczy bo tak to bez sensu zmieniac jak jest dobre a kasy w zapasie aż na takie zachcianki nie mam.

Opublikowano

Cześć byki. Czy Mada Faka nadal tu rządzi? :kox:

Opublikowano

Cześć byki. Czy Mada Faka nadal tu rządzi? :kox:

książkę piszesz?? :decayed:

Opublikowano

gwiazdory

potrzebny mi bagażnik na narty na przyszły tydzień

jakieś sugestie ?? :cool1:

Opublikowano

zwykły ori bez bajerów. wysoko stoi jak wóz drabiniasty i gdyby mi padało zawieszenie to bez zastanowienia bym jechał w dół ale teraz czekam aż się skrzaczy bo tak to bez sensu zmieniac jak jest dobre a kasy w zapasie aż na takie zachcianki nie mam.

no tak, lepiej pakować kasę w ledy, czy zderzaki, a auto będzie jeździć jak kupa :naughty:

Opublikowano

Cześć byki. Czy Mada Faka nadal tu rządzi? :kox:

Yoł :kox: :kox:

Został zdetronizowany przeze mnie i Moskala :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

zwykły ori bez bajerów. wysoko stoi jak wóz drabiniasty i gdyby mi padało zawieszenie to bez zastanowienia bym jechał w dół ale teraz czekam aż się skrzaczy bo tak to bez sensu zmieniac jak jest dobre a kasy w zapasie aż na takie zachcianki nie mam.

no tak, lepiej pakować kasę w ledy, czy zderzaki, a auto będzie jeździć jak kupa :naughty:

dokladnie, soft i zawias to podstawa :naughty:

Opublikowano
:hi: znacie jakiegoś dobrego lakiernika w okolicy zderzaki do obmalowania mam.
Opublikowano

:hi: znacie jakiegoś dobrego lakiernika w okolicy zderzaki do obmalowania mam.

Moskal władca spraya :kox:

Opublikowano

Cześć byki. Czy Mada Faka nadal tu rządzi? :kox:

Yoł :kox: :kox:

Został zdetronizowany przeze mnie i Moskala :naughty: :naughty: :kox:

Który to ten Moskal? To ten co ma wspólną kobitę z MadaFaką? :decayed:

Opublikowano

:hi: znacie jakiegoś dobrego lakiernika w okolicy zderzaki do obmalowania mam.

Moskal władca spraya :kox:

dlatego ma samochód w wszystkich możliwych odcieniach niebieskiego :decayed:

Opublikowano

Który to ten Moskal? To ten co ma wspólną kobitę z MadaFaką? :decayed

Tak tak.. oni razem działają z "Renią " :decayed:

:hi: znacie jakiegoś dobrego lakiernika w okolicy zderzaki do obmalowania mam.

Moskal władca spraya :kox:

dlatego ma samochód w wszystkich możliwych odcieniach niebieskiego :decayed:

To taka wersja - colour mix :wink4:

Opublikowano

dlatego ma samochód w wszystkich możliwych odcieniach niebieskiego :decayed:

twój dystans własnie sie turla po pasie startowym na okęciu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Który to ten Moskal? To ten co ma wspólną kobitę z MadaFaką? :decayed:

jedną z wielu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.