Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O k**wa jaka afera !!!!!!!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wiadomo jak to w Polsce, cena ta jest do negocjacji ale i tak widze, że nikt nie jest zainteresowany więc pobijcie sobie piane jeszcze tak jak lubicie.

Ty, no ale na co Ty liczysz? Wystawiasz sprzet 200PLN mniej niz mozna kupic.

Wystawiasz chociaz na to fakture? :gwizdanie:

Opublikowano

200PLN mniej

chyba wiecej ?? :mysli:

Opublikowano

no tak, wiecej, moj blad :wink4:

chyba zaraz kupie cos od Toma i wystawie z zarobkiem 200PLN :polew:

Opublikowano

no tak, wiecej, moj blad :wink4:

chyba zaraz kupie cos od Toma i wystawie z zarobkiem 200PLN :polew:

gadałem przed chwila z Nosferem i biore 200l tej benzyny co mam w promocji po 7,50/litr :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nowe prawo ekonomi .. "Kup drożej żeby sprzedać jeszcze drożej" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiadomo jak to w Polsce, cena ta jest do negocjacji ale i tak widze, że nikt nie jest zainteresowany więc pobijcie sobie piane jeszcze tak jak lubicie.

:dziura:

Opublikowano

Jak Wam nie pasuje to kupujecie gdzie indziej od kogoś kto ma taniej. Jak ktoś zainteresowany to sie dogadamy napewno. po wuj to bicie piany.

W promocji moge dorzucić NOD'a na rok :)

Opublikowano

Dodawanie komentarzy do tego filmu wideo zostało wyłączone.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tvn24 podaje :

bobby kubica podobno chce wrócić sam z powrotem na OIOM

ktoś mu dał linka do jutjuba, a tam .....

Robert Kubica 2011 Formula One ( Szybkiego powrotu do zdrowia !!!!! )

:polew:

Panna rusza się na jogging ze skurczami

Opublikowano

Pamiętacie odcinek ze straży miejskiej w Sulechowie?

sm-przeprosiny-big.jpg

Opublikowano

Ciekawe czy to za to "uderzenie drzwiami" czy za parkowanie prywatnych aut na zakazie ... szacunek dla chłopaka ... robi dobrą robotę.

Dla wszystkich co nie wiedzą o co chodzi polecam: http://www.emil-tv.pl/

Opublikowano

Jade rozluźniać wydech :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jade rozluźniać wydech :kox: :kox: :kox:

Tylko wazeliny nie zapomnij :>

Opublikowano

Jade rozluźniać wydech :kox: :kox: :kox:

ja bym odcial przy dałnpajpach wydech i tyle, za***iście sie poluzni :decayed:

Opublikowano

Jade rozluźniać wydech :kox: :kox: :kox:

ja bym odcial przy dałnpajpach wydech i tyle, za***iście sie poluzni :decayed:

za półośkami zeby ogien szedł w ziemie :polew:

Opublikowano

Jade rozluźniać wydech :kox: :kox: :kox:

ja bym odcial przy dałnpajpach wydech i tyle, za***iście sie poluzni :decayed:

Same końcówki zostaw i podwieś do zderzaka, tak jak bombki na choinkę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za życzonka. Jestem uradowany na maksa, teraz pozwólcie ale idę się najebać z racji tego.

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za życzonka. Jestem uradowany na maksa, teraz pozwólcie ale idę się najebać z racji tego.

Nie zapomnij Iphone'a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.