Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poziom debilizmu pasażerów montujesz ????

nie nie to jest poziom wytrzymałości gó.....a w jelitach :polew: :polew: jak przekroczysz to pasażer może się zesrać :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie nie to jest poziom wytrzymałości gó.....a w jelitach :polew: :polew: jak przekroczysz to pasażer może się zesrać :decayed:

To tooo jest ta SONDA ANALNA !!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znowu czuję się dobrze w tym wątku :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poziom debilizmu pasażerów montujesz ????

nie nie to jest poziom wytrzymałości gó.....a w jelitach :polew: :polew: jak przekroczysz to pasażer może się zesrać :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3::facepalm:

ale się zeszmaciłem.. w środku tygodnia..chyba sam se za***ie z liścia w ramach gratyfikacji za swoją głupotę :wallbash:

poziom debilizmu pasażerów montujesz ????

:polew:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3::facepalm:

ale się zeszmaciłem.. w środku tygodnia..chyba sam se za***ie z liścia w ramach gratyfikacji za swoją głupotę :wallbash:

Czasami trzeba, nie bądź dla siebie zbyt surowy :decayed:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3::facepalm:

ale się zeszmaciłem.. w środku tygodnia..chyba sam se za***ie z liścia w ramach gratyfikacji za swoją głupotę :wallbash:

Czasami trzeba, nie bądź dla siebie zbyt surowy :decayed:

Weź tak się najebałem, że aż mnie telepie :wallbash:

Opublikowano

znowu czuję się dobrze w tym wątku

zabrzmialo to dwuznacznie biorac pod uwage poprzedzajacy post Nosfera :P

Opublikowano

Weź tak się najebałem, że aż mnie telepie :wallbash:

stary, czasami to ja się tak najebie, że się w łazience obejmując kibel a rano napierdala mnie delira niczym młot pneumatyczny :wink4: po prostu czasami trzeba, taki lajf :gwizdanie:

Opublikowano

a wyobrazasz sobie jazde i moment gdy np. nie masz ciśnienia oleju????

cisnienie oleju mnie wali, mam seryjne auto :decayed:

Opublikowano

stary, czasami to ja się tak najebie, że się w łazience obejmując kibel a rano nap***a mnie delira niczym młot pneumatyczny :wink4: po prostu czasami trzeba, taki lajf :gwizdanie:

Eee to ja rzadko obejmuję porcelanę :D

..ale k**wa odstawiam alko !! Picie jest bez sensu :kox:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

stary, czasami to ja się tak najebie, że się w łazience obejmując kibel a rano nap***a mnie delira niczym młot pneumatyczny :wink4: po prostu czasami trzeba, taki lajf :gwizdanie:

Eee to ja rzadko obejmuję porcelanę :D

..ale ku***a odstawiam alko !! Picie jest bez sensu :kox:

kac po dobrym chlaniu to jak fajek po dorbym :sexinbed::decayed:

Opublikowano

szybkie pytanie gdzie w B6 jest czujnik ESP G200? możliwe że są 2? jeden wygrzebałem pod fotelem drugi był by pod kierownicą?

Opublikowano

:polew:

Najlepszy tekst:

"Walentynki są dziś 15 lutego

- Naprawde? Nawet niewiedziałam" :polew: Jaki ciemnogród

czołem pytongi i inne padalce

właśnie przeglądam po 5 dniach nieobecności - no i przy tym nie ma mocnych, każdy wymięknie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew:

Najlepszy tekst:

"Walentynki są dziś 15 lutego

- Naprawde? Nawet niewiedziałam" :polew: Jaki ciemnogród

Przeglądaj przeglądaj... dowiesz się o nowym czujniku montowanym w aucie.... sondzie ALANA :gwizdanie:

czołem pytongi i inne padalce

właśnie przeglądam po 5 dniach nieobecności - no i przy tym nie ma mocnych, każdy wymięknie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sondzie ALANA :gwizdanie:

ANALNA jak juz ;) ale to tylko w Salsopoziowozie

Opublikowano

:polew:

Najlepszy tekst:

"Walentynki są dziś 15 lutego

- Naprawde? Nawet niewiedziałam" :polew: Jaki ciemnogród

Przeglądaj przeglądaj... dowiesz się o nowym czujniku montowanym w aucie.... sondzie ALANA :gwizdanie:

czołem pytongi i inne padalce

właśnie przeglądam po 5 dniach nieobecności - no i przy tym nie ma mocnych, każdy wymięknie :polew: :polew: :polew:

qtwa nic nie mów - z tego arcyciekawego rozwiązania technicznego wspólnie z młodą śmialiśmy się parę ładnych minut :decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.