Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wezwanie było ze dziecko i pojechała jedna karetka a my jakby się okazało ze coś więcej. jak dojechaliśmy to okazało sie ze jeszcze pięcioro...

Dobrze, że nie musieliście zwłok wyciągać.

Z pożaru - nic przyjemnego..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wezwanie było ze dziecko i pojechała jedna karetka a my jakby się okazało ze coś więcej. jak dojechaliśmy to okazało sie ze jeszcze pięcioro...

Buba, Ty jesteś szoferem czy lekarzem? :gwizdanie:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Debili nie brakuję

Opublikowano

Buba idziesz dzisiaj na pogrzeb? ;(

Opublikowano

Żona zadzwoniła do mnie wcześniej, mówiąc, że muszę natychmiast przyjecha do szpitala, bo jej matka jest w kiepskim stanie i nie przeżyje nocy.

Powiedziałem "Dziś jest ważny mecz, mógłbym nie zdążyć do domu na czas."

Odparła "Nie obchodzi mnie to, zawsze możesz nagrać kasetę i obejrzeć sobie później."

Powinniście zobaczyć jej minę, kiedy zjawiłem się w szpitalu z kamerą i statywem...

Opublikowano

Żona zadzwoniła do mnie wcześniej, mówiąc, że muszę natychmiast przyjecha do szpitala, bo jej matka jest w kiepskim stanie i nie przeżyje nocy.

Powiedziałem "Dziś jest ważny mecz, mógłbym nie zdążyć do domu na czas."

Odparła "Nie obchodzi mnie to, zawsze możesz nagrać kasetę i obejrzeć sobie później."

Powinniście zobaczyć jej minę, kiedy zjawiłem się w szpitalu z kamerą i statywem...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany moj brat szuka a4 2.8Q :cool1: Moze ktos cos polecic?? avant ,sedan aby taki silnik i manual... Rocznik powyzej 96 zeby byl juz ten 193KM silnik :cool1: Bylbym wdzieczny :hi:

Opublikowano

Ze szwajcarii kolega ściągnął pare tygodni temu za 18 kilo. Rok 2000 2.8Q

Opublikowano

Żona zadzwoniła do mnie wcześniej, mówiąc, że muszę natychmiast przyjecha do szpitala, bo jej matka jest w kiepskim stanie i nie przeżyje nocy.

Powiedziałem "Dziś jest ważny mecz, mógłbym nie zdążyć do domu na czas."

Odparła "Nie obchodzi mnie to, zawsze możesz nagrać kasetę i obejrzeć sobie później."

Powinniście zobaczyć jej minę, kiedy zjawiłem się w szpitalu z kamerą i statywem...

Fly, dooobre :good:

Opublikowano

Buba idziesz dzisiaj na pogrzeb? ;(

właśnie wróciłem...

Wezwanie było ze dziecko i pojechała jedna karetka a my jakby się okazało ze coś więcej. jak dojechaliśmy to okazało sie ze jeszcze pięcioro...

Dobrze, że nie musieliście zwłok wyciągać.

Z pożaru - nic przyjemnego..

a myślisz że te dzieci były przytomne, same przyszły i o dobranocce rozmawialiśmy??

tutaj więcej fotek

http://www.kppspblonie.pl/pozar_blonie_luty_2011.htm

ale dzisiaj dobra wiadomość. auto naprawione, nie wiadomo co się wysrało. Jadę do Grigorija odebrać i może on coś wie

Opublikowano
  • Autor

przybywaj, eSucza zaparkowana pod robotą czeka na swojego Pana :wink4:

Opublikowano

przybywaj, eSucza zaparkowana pod robotą czeka na swojego Pana :wink4:

jak się rozgrzeje to przyjadę bo na razie zamarzam :good:

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Buba co z eską ???? śmiga (daj boże) ???

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Buba co z eską ???? śmiga (daj boże) ???

Stary nie wiadomo co się stało. Odebrałem wczoraj od Grigorija, troche polatałem i nic.

Dzisiaj rano do pracy to jechałem obsrany na maxa ale też nic się nie działo

Na razie mam jeździć i obserwować. Sprawdzili ciśnieniowo układ i gdzieś wywaliło jakieś rurki przy odmie ale poza tym nic

Opublikowano

Stary nie wiadomo co się stało. Odebrałem wczoraj od Grigorija, troche polatałem i nic.

Dzisiaj rano do pracy to jechałem obsrany na maxa ale też nic się nie działo

Na razie mam jeździć i obserwować. Sprawdzili ciśnieniowo układ i gdzieś wywaliło jakieś rurki przy odmie ale poza tym nic

no to za***iście bo juz sie martwiłem ze coś na powaznie sie wyjebalo :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.