Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już się przetrenowałem w podnoszeniu :disgust:

koledzy podpowiedzcie gdzie można kata dobrze sprzedać w warszawie :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja już się przetrenowałem w podnoszeniu :disgust:

Ty kurfa na olimpiadę powinieneś jechać :naughty:

koledzy podpowiedzcie gdzie można kata dobrze sprzedać w warszawie :hi:

www.allegro.pl

Opublikowano

Ty kurfa na olimpiadę powinieneś jechać :naughty:

hehe :polew: :polew:

no więc wystawię bo tak to dają 140 na skupie :decayed:

Opublikowano

Ty kurfa na olimpiadę powinieneś jechać :naughty:

hehe :polew: :polew:

no więc wystawię bo tak to dają 140 na skupie :decayed:

ciezko raczej bedzie na alle wziac wiecej,wez te 140 i sie z tym nie p....erdol

Opublikowano

ja swoje z esy sprzedałem w zajebistej cenie na alledrogo :gwizdanie:

Opublikowano

ciezko raczej bedzie na alle wziac wiecej,wez te 140 i sie z tym nie p....erdol

na alle bardzo ladnie schodza katy... za np. katy z 2.5TDI spokojnie bierzesz 1000PLN :naughty:

Opublikowano

Ty kurfa na olimpiadę powinieneś jechać :naughty:

hehe :polew: :polew:

no więc wystawię bo tak to dają 140 na skupie :decayed:

ciezko raczej bedzie na alle wziac wiecej,wez te 140 i sie z tym nie p....erdol

wystawie na parę dni na alledrogo jak nie będzie zainteresowania zrobię jak mówisz :good:

:notworthy:

Opublikowano

ciezko raczej bedzie na alle wziac wiecej,wez te 140 i sie z tym nie p....erdol

na alle bardzo ladnie schodza katy... za np. katy z 2.5TDI spokojnie bierzesz 1000PLN :naughty:

po 300-400 mozna przebierac,brac i gonic po 1000

do 1,9 kupujesz za 400 nowke z elastykiem,ja bez elastyku bujalem sie na alle 2 tyg.i pogonilem za ok. 150,no ale moze ja malo fartowny jestem

Opublikowano

no nic zrobię jak postanowiłem kat już jest na alle a po paru dniach zdecyduję :wink4:

Opublikowano

no nic zrobię jak postanowiłem kat już jest na alle a po paru dniach zdecyduję :wink4:

i git.proba nie strzelba

Opublikowano

dokładnie racje masz :good:

Opublikowano

aaaleee ja mowie powaznie - Nosb sprzedal katy z mojego brata 2.5TDI za tysia :cool1:

...a raz widzielismy na alle jak z A6 2.5TDI poszly za 1300PLN :blink:

nic tylko skupowac po dobrej cenie i sprzedawac :decayed:

Opublikowano

PIOSENKA O BMW (HIT W ROSJI)

ktoś zna język wschodnich braci???? to niech przetłumaczy tekst.

Baczność:

Opublikowano

a każ im jeszcze skręcić w prawo, przecież to ponad ich siły

żużlowcom skrecanie w prawo sprawia taki sam problem jak strzelenie zawodnikom naszej reprezentacji bramki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko sęk w tym ze motor żużlowy jest tak skonstruowany ze nie mozna nim inaczej jechać (hak,tłumik) , a nasi piłkarze to po prostu ofermy :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

aaaleee ja mowie powaznie - Nosb sprzedal katy z mojego brata 2.5TDI za tysia :cool1:

...a raz widzielismy na alle jak z A6 2.5TDI poszly za 1300PLN :blink:

nic tylko skupowac po dobrej cenie i sprzedawac :decayed:

Skupują bo później do DE one są sprzedawane i to sporo drożej..... a helmuty platynę z nich odzyskują.

Opublikowano

Do mojego na allegro uzywka 600zl :shocked:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: ssaki leśne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.