Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mega zadyma na spocie, Oniak przyjebał w słup :shocked:. Było kozakować?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mega zadyma na spocie, Oniak przyjebał w słup :shocked:. Było kozakować?

No co Ty Norbi....zartujesz sobie..... :shocked:

Opublikowano

Mega zadyma na spocie, Oniak przyjebał w słup :shocked:. Było kozakować?

I taki piekne b7 z opatentowanym kolorem się zniszczyło. A jaki zgrzyt był aż mi ciarki przszły po plecach. ;(

Opublikowano
Oniak przyjebał w słup

ale chyba tak :wallbash:

Opublikowano

Mega zadyma na spocie, Oniak przyjebał w słup :shocked:. Było kozakować?

I taki piekne b7 z opatentowanym kolorem się zniszczyło. A jaki zgrzyt był aż mi ciarki przszły po plecach. ;(

Nie no , żartujecie ? :shocked:

[br]Dopisany: Luty 12, 2008, 10:21:13 _________________________________________________Coś mi sie wydaje , że to ściema :przebiegly:

Opublikowano

Mega zadyma na spocie, Oniak przyjebał w słup :shocked:. Było kozakować?

I taki piekne b7 z opatentowanym kolorem się zniszczyło. A jaki zgrzyt był aż mi ciarki przszły po plecach. ;(

Nie no , żartujecie ? :shocked:

[br]Dopisany: Luty 12, 2008, 10:21:13 _________________________________________________Coś mi sie wydaje , że to ściema :przebiegly:

To, że nie wierzysz Norbiemu to twój problem, ale że mi nie wierzysz. :foch:

Opublikowano

Co wy pieprzyta? W ktory słup? :no:

Opublikowano
  • Autor

Mega zadyma na spocie, Oniak przyjebał w słup :shocked:. Było kozakować?

No to nieeeeeeeeeeźle.... :shocked:

Generalnie to był mój pierwszy spot i jestem zaj... zadowolony, że w końcu udało mi się na niego pojechać :>

Miło było Was poznać i do zobaczenia (mam nadzieję) za tydzień :decayed:

Opublikowano

To' date=' że nie wierzysz Norbiemu to twój problem, ale że mi nie wierzysz. :foch:

[/quote']

Wierze pewnie prawie napewno..raczej...chyba :decayed:

Co wy pieprzyta? W ktory słup? :no:

Może w ten ktory zawsze miał przed sobą ruszając z piskiem gum :naughty:

Opublikowano

raggaman, niemożliwie, bo byłem przy odjeździe oniaka. To chyba faktycznie jakaś ściema. :chytry:

Opublikowano

To chyba faktycznie jakaś ściema. :chytry

Tez mi sie tak wydaje :rolleyes::bag:

A jak tam na spocie ? :naughty:

Opublikowano

:cwaniak1:

Opublikowano

W sumie to ja nic nie słyszałem, bo akurat testowałem sprzęt grający w aucie... :bag:

Opublikowano

:cwaniak1:

Myster ściama :naughty:

W sumie to ja nic nie słyszałem, bo akurat testowałem sprzęt grający w aucie... :bag:

Ta podrywałeś blondynki w Albercie :tongue4:

Opublikowano

Tak tak, właśnie to robiłem... :gwizdanie:

Opublikowano

No i wszystko prawie jasne.

Po wielkich wysiłkach, przeczyszczania przepustnicy, wkładania tego cholernego niby magnetyzera powietrza, prób adaptacji przepustnicy, nic nie pomogło :wallbash:

A tu odpalam silnik gotowy do powrotu do domu z zepsutą niunią i co...

Wszystko pięknie chodzi jak w V6.

Prawdopodobna przyczyna awarii to akumulator.

P.S. Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

może ktoś wpadnie po mnie....nie mam czym jechać na spocik ;(

brachu trzeba było wykonac do mnie telefon to wpadłbym po ciebie po drodze

nie mam w pracy netu i nie wiedziałem, ze nie masz transportu

Opublikowano

Dla prośb od facetów pragniących mieć fajne laski tańczace na pulpicie daje linka:

http://www46.virtuagirlhd.com/download.php?idl=n#

Opublikowano

Generalnie to był mój pierwszy spot i jestem zaj... zadowolony, że w końcu udało mi się na niego pojechać :>

Miło było Was poznać i do zobaczenia (mam nadzieję) za tydzień :decayed:

no to nie tylko ja bylem pierwszy raz dzis :th:

nastepnym razem mam nadzieje podjechac juz zdrowa adelą..

ps. Lukaszr, spanky dzieki za pomoc z diagnostyka

Opublikowano

Dla prośb od facetów pragniących mieć fajne laski tańczace na pulpicie daje linka:

http://www46.virtuagirlhd.com/download.php?idl=n#

DZIĘKI :notworthy: :notworthy: :notworthy: to już dzisiaj nic w robocie nie zrobię :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.