Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku*** przyjechałbym z kratą browarów ale ni .uja nie dam rady :wallbash:

juz nie pieprz, bo nawet jakbnys mógł to i tak byś nie przyjechał :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

On się przynajmniej pracą tłumaczy, a nie jakimś tam zderzakiem :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku*** przyjechałbym z kratą browarów ale ni .uja nie dam rady :wallbash:

juz nie pieprz, bo nawet jakbnys mógł to i tak byś nie przyjechał :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

byś się zdziwił :naughty:

Opublikowano

ku*** przyjechałbym z kratą browarów ale ni .uja nie dam rady :wallbash:

juz nie pieprz, bo nawet jakbnys mógł to i tak byś nie przyjechał :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

byś się zdziwił :naughty:

Ja tam nie wierzę..

A Ty moskal wierzysz ? :kox::decayed:

Akurat tak się składa, że mamy niedaleko :polew:

Opublikowano

A Ty moskal wierzysz ? :kox::decayed:

Gdybym go nie znał to mógłbym uwierzyc , ale to tylko patrząc na posty - co w nich pisze na forum.

Ale tak sie składa ze troszke go znam wiec : ni c**ja - nie wierze :decayed:

Opublikowano

Buba najlepszego :gwizdanie:

Daj znaka gdzie pracujesz, to podjadę po te kratę browaru dla klubowiczów i zawiozę do Promki :naughty:

Opublikowano

ale ten temat stal sie pomocny... wszyscy jezdza bez klimy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

ale ten temat stal sie pomocny... wszyscy jezdza bez klimy :gwizdanie: :kox:

moja działa bez problemu :decayed:

Buba najlepszego :gwizdanie:

Daj znaka gdzie pracujesz, to podjadę po te kratę browaru dla klubowiczów i zawiozę do Promki :naughty:

obawiam sie ze ta krata by nie dojechała do promki :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

On się przynajmniej pracą tłumaczy, a nie jakimś tam zderzakiem :decayed:

dzisiaj jechałem rano do pracy i zastanawiałem sie ile roboty byłoby zwalić zderzak przed wjazdem i wsadzić go w kufer , doszedłem do wniosku ze niedużo , na plus jest to ze nie działaja mi spryski wiec odpada delikatny demontaż węzy :decayed:

Opublikowano

najlepszego Buba :hi:

Pany, gdzie nabijacie klime w Wawie/okolicach ? Mam caly uklad do nabicia od zera, a na Przasnyskiej pewnie skasuja jak za zboze, w dodatku mam do nich teraz zupelnie nie po drodze.

za***isty gosciu jest w Zakroczymiu tylko troche musialbys podjechac :gwizdanie: Z tego co pamietam to bratu za 180zl wszystko zrobil... Chyb adobra cena :good: A i nie narzeka i lata drugi rok :cool1:

Opublikowano

najlepszego Buba :hi:

Pany, gdzie nabijacie klime w Wawie/okolicach ? Mam caly uklad do nabicia od zera, a na Przasnyskiej pewnie skasuja jak za zboze, w dodatku mam do nich teraz zupelnie nie po drodze.

za***isty gosciu jest w Zakroczymiu tylko troche musialbys podjechac :gwizdanie: Z tego co pamietam to bratu za 180zl wszystko zrobil... Chyb adobra cena :good: A i nie narzeka i lata drugi rok :cool1:

dawaj go :) bede w sobote z rańca w słotwinie :kox:

kto wpada dzis na spota? :naughty:

Opublikowano

kto wpada dzis na spota? :naughty:

kolkov :wink4:

Opublikowano

najlepszego Buba :hi:

Pany, gdzie nabijacie klime w Wawie/okolicach ? Mam caly uklad do nabicia od zera, a na Przasnyskiej pewnie skasuja jak za zboze, w dodatku mam do nich teraz zupelnie nie po drodze.

za***isty gosciu jest w Zakroczymiu tylko troche musialbys podjechac :gwizdanie: Z tego co pamietam to bratu za 180zl wszystko zrobil... Chyb adobra cena :good: A i nie narzeka i lata drugi rok :cool1:

dawaj go :) bede w sobote z rańca w słotwinie :kox:

kto wpada dzis na spota? :naughty:

600 590 600

Przy samej trasie na Plock... tam jakies lawety sa jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

Mam kolegę który do 100 robi komplet ozon, chemia, nabicie kontrola szczelności. Tyle że w Lublinie ale przyjeżdża na weekendy lub w niektóre dni do wawy bo ma mobilny sprzęt :) jak by co to mogę dać namiary na priva.

Opublikowano

dzieki za namiary na klime!

spocik dzis bardzo udany, frekwencja koksik :kox:

Opublikowano

no Fly ma racje... spocik dziś spoko... nawet upalanie jednośladu było ;)

Opublikowano

spocik dzis bardzo udany, frekwencja koksik :kox:

za tydzień też przyjeżdżam :)

Opublikowano

Ku..wa też byłem , ale nikogo nie kojarzę :decayed:

Opublikowano

Norbi

Nie pij więcej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.