Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie , śmigam na kawalerski do Torunia , mam nadzieje ze w ten weekend bedziecie bawic sie równie wspaniale jak ja.

pozdr :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Kto ma ochotę podjechać na Ursynów looknąć coś >?? Wiedzę, że jeden kolega dał d*py i nawet teraz na pw nie odpisuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

widze ze kawalerski sie udał :):naughty:

kórwa, impra masakra. najlepsze było to ze obok nas w drugim boxe był wyprawiany "panieński" czyli 18 dóp bez facetów :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tu jest z legionowa i moglby mi jutro rano kolo 9 poswiecic 20 minut ? Juz mowie o co chodzi : jest podobno w tamtych okolicach dupsko od rs4 b7 i trzeba mi obejrzec zeby sie nie okazalo ze jakas dzika akcja i zebym nie zapieprzal 170 km lawetą :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tu jest z legionowa i moglby mi jutro rano kolo 9 poswiecic 20 minut ? (...)

O tej godzinie od poniedziałku do piątku jestem w pracy. Weekend? Mogę spróbować. W tygodniu? Niemożliwe

TEN PONIŻEJ TEŻ JEST Z LEGIONOWA :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa, impra masakra. najlepsze było to ze obok nas w drugim boxe był wyprawiany "panieński" czyli 18 dóp bez facetów :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

mam nadzieję, że wskoczyłeś poromawiać z pięknymi paniami.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________

Panowie kto tu jest z legionowa i moglby mi jutro rano kolo 9 poswiecic 20 minut ? (...)

O tej godzinie od poniedziałku do piątku jestem w pracy. Weekend? Mogę spróbować. W tygodniu? Niemożliwe

u mnie podobnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od 9-tej maja czynne. Jakby ktos luknal czy faktycznie ją mają to bym od razu podjechal jutro :) Ale dzieki za checi :good::) Jak sie nie znajdzie nikt dzisiaj zeby luknac jade w ciemno i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałow reginów :) Chodzie centralnie zeby tylko zawadzic i luknac czy faktycznie to mają zebym nie zamiatal 170 km w tym 30 w korkach przez wawe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałow reginów :) Chodzie centralnie zeby tylko zawadzic i luknac czy faktycznie to mają zebym nie zamiatal 170 km w tym 30 w korkach przez wawe :wink4:

a konkretnie? ja mieszkam w michalowie wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałow reginów :) Chodzie centralnie zeby tylko zawadzic i luknac czy faktycznie to mają zebym nie zamiatal 170 km w tym 30 w korkach przez wawe :wink4:

A nie mogą jakieś aktualnego zdjęcia przesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no konkretnie tam Paweł : JDMcars firma. Michałow reginow nowodworska 7 :)

moze i moga nie pytalem nawet :) mialem jechac w ciemno ale przeczytalem jakis temat o nich i mam obawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...