Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

==>koszulki są mioooooooodzio :mrgreen: dziękujemy Ci esci Murzynson :wink:

Szkoda tylko ze nie zamówiłem 2 czarnych :razz:

A chłopaki pewno spotują..

===========>oczywiście w klubowych K O S Z U L K A C H :-)

HEE nie wiem tylko jak z rozmiarem dla ONO..ostatnio ostro ćwiczył :mrgreen: :twisted: :oops:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

murzynku dzięki za koszulki i trud włożony w organizację tego interesu :!:

dzieki Kezorowi transpot jest gratis
to malinka, dzieki kezor :cool:
HEE nie wiem tylko jak z rozmiarem dla ONO..ostatnio ostro ćwiczył

Łukaszkowi też masa ostatnio poszła :razz:

Opublikowano

no bo jak wpadne w szau :mrgreen:

NO to po spocie a nazywal sie Gtech :twisted:

czasy:

ono - 6,9s do setki :roll: 1/4 - 15,8

platiniumm - 11,8 do setki

Norbi - 13,8s do setki cwiary nie pamietam

Lukas23 - 11,6 do setki 1/4 18.5 :cool:

Opublikowano

zaraz, zaraz czegoś tu nie czaje :roll: moja fura fabrycznie ma 10,5 sek do 100km/h a platiniumm ze 150 KM miał aż 11,8 sek :?: a Łukaszek z 90 KM tylko 11,6 sek :?: nic nie rozumiem :shock:

ono - 6,9s do setki
kierowca spasiony to i czas niezły :razz: :mrgreen:
Opublikowano

Gtech nie klamie takie byly wyniki a ono to i tak poprawi tylko musi sie wstrzelic mowil ze dzisiaj cala noc bedzie startowal :lol:

Opublikowano

kto przywiozł gtecha? KU...A znowu jak cos ciekawego to mnie nie ma. No ja sie powiesze przez Was :evil:

Opublikowano

kto miał g-techa :?:

chłopki byliście dzisiaj w koszulkach czy incognito :?: :mrgreen:

Opublikowano

incognito - a G-Techa przywiozl oniak

Opublikowano
No ja sie powiesze przez Was

Kunio spokojnie Gtech bedzie jeszcze

e tam incognito ja tam mialem z 10 koszulek w bagazniku :razz:

Opublikowano

gtech klamie !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jak dobrze pojdzie to poprawie swoje osiagi o duzo wiecej, na poczatek zwale wszystko na sprzeglo bo jest koncowka a dalej sie okaze co pojdzie na smietnik.

a chlopaki gdzie testowaliscie na 400m.

Opublikowano

Lukas sklerozo, mam kondona to fakt, ale miałem 10.15 do sety, a ćwiare w 17.8 :twisted: 11.63 miałem ze spasionym Tomboyem :mrgreen: i w pełnym automacie. Tiptronic i start z hamulca dały marne bo marne , ale 10.15 :razz:

Opublikowano
gtech klamie !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jak dobrze pojdzie to poprawie swoje osiagi o duzo wiecej, na poczatek zwale wszystko na sprzeglo bo jest koncowka a dalej sie okaze co pojdzie na smietnik.

a chlopaki gdzie testowaliscie na 400m.

Jak gdzie? byliśmy w niemczech bo w polsce tylko 130 mozna latac, niestety , hihihi :D

na wale qr** na wale :P

Opublikowano
ale miałem 10.15 do sety, a ćwiare w 17.8 11.63 miałem ze spasionym Tomboyem i

Norbi jakbyś jechał z naszymi siłaczami to czas by się na pewno nie zmienił :razz: :mrgreen:

Opublikowano
Lukas sklerozo,

Norbi to bylo tylko po to zeby Ci nerwa ruszyc :lol:

No ja na cwiare moze jeszcze cos urwe bo na koncu to juz mi pasa braklo do hamowania a czerwone bylo :lol:

ale zabawka jak siemasz :mrgreen:

Opublikowano

No fakt zabawa fajna, a Ty nie chciałeś musiałem Cię namawiać.

Opublikowano

Pozniej jeszcze jak pojechaliscie to cwiare robilem :lol:

Opublikowano
to cwiare robilem

chyba krówkę chciałeś powiedzieć :razz:

to Wy piratujecie na Wale łobuzy :razz:

Opublikowano

jakim wale ja to mialem pelna extreme na lazienkowskiej :lol: podobnie jak Norbi

Opublikowano

No a ja bym sie wpier........ł w łazienki 160 km/h :D

Opublikowano

ono u ciebie to takie hebelki ze glowe urywa to co sie lekasz :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.