Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kochanie to szmat czasu :>

:shocked: :shocked: :shocked::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic... ;(

Opublikowano

siema! nie dojechałem dzisiaj na spta choć miałem ochotę! niestety brak czasu! gdzie następny spot? może jednak ten FW? trochę daleka ta Promenada! o tej godz ode mnie tam się dostać to kasza

Opublikowano

siemano

pytanko mam, znalazł ktoś może czarna saszetke z ładowarką do navi, mogła mi gdzieś wypaść w okolicach miejsca gdzie Angela zaparkowała jeśli ktoś kojarzy

informacje na ten temat mile widziane

pjona

Opublikowano

siemano

pytanko mam, znalazł ktoś może czarna saszetke z ładowarką do navi, mogła mi gdzieś wypaść w okolicach miejsca gdzie Angela zaparkowała jeśli ktoś kojarzy

informacje na ten temat mile widziane

pjona

Taaaaa, zastanawiałem kogo to jest i właśnie chciałem zrobić fotkę i wrzucić tutaj dla informacji.

Krzyczałem czy nikt nic nie zgubił to była cisza.

Przywiozę na następnego spota :wink4:

Opublikowano

siemano

pytanko mam, znalazł ktoś może czarna saszetke z ładowarką do navi, mogła mi gdzieś wypaść w okolicach miejsca gdzie Angela zaparkowała jeśli ktoś kojarzy

informacje na ten temat mile widziane

pjona

Taaaaa, zastanawiałem kogo to jest i właśnie chciałem zrobić fotkę i wrzucić tutaj dla informacji.

Krzyczałem czy nikt nic nie zgubił to była cisza.

Przywiozę na następnego spota :wink4:

Fabson....widzisz ...mowilam ,ze jak ktos znalazl to napewno zaraz o tym napisze :wink4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 22:37 _________________________________________________

kochanie to szmat czasu :>

My szybkie chłopaki jesteśmy :naughty:

Norbi za to kochanie......naleza Ci sie :bicz: :bicz: :D

Zeby mi to bylo ostatni raz.... :gwizdanie:

Opublikowano

Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic... ;(

GOD! DAMN IT!

Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie :)

Opublikowano

[/b]

Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie

Przedostatnim! :) Fak, a nawet aparat przywiozłem, żeby zrobić fotke LEDom. Wpadnij za tydzień.

Opublikowano

no piknie, ulżyło mi, dzieki lukaszr, szczególnie zależało mi na odnalezieniu tego bo to nie moj gabeć, Angela dzieki za info

trzymka

Opublikowano

fajnie ze juz Promka, niedlugo wpadne do was :)

Opublikowano

Ja to chyba nawet wiem kiedy :wink4:

Opublikowano

No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł :wallbash:

msc79, zdążyłeś skręcić w lewo, ja pojechałem prosto i za kilkadziesiąt metrów mnie wysuszyli. CB miałem jeszcze na naszym kanale. :kwasny:

To wszystko przez Jozina z Bazin! :decayed:

Opublikowano
Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic...

a mam wpisane w pierwszym poscie nawet dokladnie gdzie jest spot ktory parking i ze jak cos to dzwonić pisać PW i prosić o tela takze zapraszamy za tydzien na Promke :hi:

Opublikowano

no wiec wkońcu mam chwile żeby klapnąć przed kompem

i przy okazji wrzucam zdjecie córeczki - wymęczona ale już niedługo będziemy wpadać na spoty :decayed:

n3ds4.jpg

Opublikowano

Ja to chyba nawet wiem kiedy :wink4:

no co ty :mysli:

:> :>

w promce oniak mustangiem szalał i nie sposób było nie trafić lub przegapic spota :tongue4::decayed:

Opublikowano

No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł :wallbash:

msc79, zdążyłeś skręcić w lewo, ja pojechałem prosto i za kilkadziesiąt metrów mnie wysuszyli. CB miałem jeszcze na naszym kanale. :kwasny:

To wszystko przez Jozina z Bazin! :decayed:

ooo , to troche lipa. ale dobrze ze nie suszyli na moście bo tam na 200 pln by sie nie skończyło :polew:

dzieki chłopaki i Angela za miłe towarzystwo, w końcu niektórzy z was nie sa juz dla mnie "nickami" :>

Adrian i Krzyniek dzieki za próbe "inwigilacji" w mojej adeli , jak znajde przyczyne awarii to spróbujemy jeszcze raz.

Raggaman dawaj linka do Hidów :)

Opublikowano

No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł :wallbash:

msc79, zdążyłeś skręcić w lewo, ja pojechałem prosto i za kilkadziesiąt metrów mnie wysuszyli. CB miałem jeszcze na naszym kanale. :kwasny:

To wszystko przez Jozina z Bazin! :decayed:

to ładnie szalejecie :wink4:

punkciki też Ci sypnęli ?

Opublikowano

No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł :wallbash:

A mogłeś za tą kase postwić nam kolecje u wujka Makdonalda :decayed:

To wszystko przez Jozina z Bazin! :decayed

To normalne :polew:

przy okazji wrzucam zdjecie córeczki - wymęczona ale już niedługo będziemy wpadać na spoty :decayed

Ładna :th: Ci wyszło Ci :decayed::thumbup:

Opublikowano

No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł :wallbash:

A mogłeś za tą kase postwić nam kolecje u wujka Makdonalda :decayed:

jak on sam chodził na zaplecze i załatwiał dla siebie posiłek za free :gwizdanie:
Opublikowano

No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł :wallbash:

A mogłeś za tą kase postwić nam kolecje u wujka Makdonalda :decayed:

jak on sam chodził na zaplecze i załatwiał dla siebie posiłek za free :gwizdanie:

Tomek poszedł do szefa kuchni żeby Ci spaskudził kanapkę :decayed::polew:

Powiedział taa.." widzicie tego wielkiego Jożina co ma ginekologiczne ręce ... kanapka z wkładką ... i sikanie do Coli :D "

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.