Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot zawsze jest tylko dzwon do mnie jakby cos co do miejsca bo jak bedzie zimno to sie przestawimy zapraszam

SA JUZ ZDJECIA w albumie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dzwoniłem na paintballa i wolne terminy maja na 20.10

jest takie zainteresowanie, że masakra...

ja się pisze jak najbardziej, tylko którego painta wybieramy??

Opublikowano
Panowie dzwoniłem na paintballa i wolne terminy maja na 20.10

jest takie zainteresowanie, że masakra...

ja się pisze jak najbardziej, tylko którego painta wybieramy??

Poziek, gadalismy z Matschke i powiedzial ze chetnie z nami ustai swoja grupę - wiec czekam na post Macka.

Opublikowano

wiec panowie juz wiem ze mam tylko 1 ptk i zadnego oczekiwania na wyrok nie mam, cos musialo sie im pochrzanic dokladnie sobie dzis sprawdzilem

Opublikowano
dokladnie sobie dzis sprawdzilem

przestraszyłes sie kolego :razz:

a to oczekiwanie na wyrok to była wizja przyszłosciowa, kamera Cie złapała na kręceniu bąków na ostrobramskiej :mrgreen:

Opublikowano

wiesz jesli mialbym jakis wyrok to rowna sie z tym ze nie mam pracy bo ciagle to u nas sprawdzaja a tak to bym wyjasnil zawczasu.

Opublikowano

no ale zaciera się wyrok po jakiś 5 latach :)

Opublikowano

co Wy wiecie o wyrokach :mrgreen:

Poź kurna trza się umówić bo kasa się niszczy w kieszeni..trzeba się umówić bo źle się z tym czuje..wczoraj myślałem że na spocie będziesz i oddam..a tu taki ZONk..ominęło Cie ostre rezanie i awantura z policją :grin:

Opublikowano
co Wy wiecie o wyrokach :mrgreen:

odezwał sie Snieznobiały - nieposzlakowana opinia.

Opublikowano

No chłopaki mamy speca od Audi na forum..

Taka cicha woda..a tu kurna na wszystkie pytania potrafi odpowiedzieć bez ETKi :mrgreen:

tom.jpg

Opublikowano

buehehehe zamkneli Was na parkingu!!?? LOL :lol: A kto wymyslił zeby tam jechac w ogole? :) On, Ona, Ono? :mrgreen: Ty sie ciesz chłopie że nie sprawdzali lejec :D

Opublikowano

jak to kto chcial tam jechać :razz: :oops: ===>Oniak :roll: Człowieku spoko miejscówka na zimowe wieczory :P można bokiem posmigać po parkingu..(Plati smiga jak dzik i musi nam dać trochę lekcji)..

Opublikowano

Kunio cycu a kto powiedział że MM jest otwarte do rana hmm ? hehe Na kompie napisało mi skierowanie na egzamin hahaha , pierwsze słysze :D

Opublikowano

Dawaj Oniak wklejaj zdjęcia z wczoraj i z bydgoszczy.. :lol:

Opublikowano

Z wczoraj foty tragedia to nie wklejam. Nie z Bydgoszczy tylko z Białegostoku :P A więc dzisiaj pojechałem do Białego do kolesia ktory niby zrobił replike Ariela Atoma ( znalazłem posta na SR ) no i jak zobaczylem to mi kapcie spadły potworek poprostu piękny super wszystko wykonane z dbałością o pierdołe , koleś robił tą bryke przez rok wszystko robił sam karoserie , zawieche , rame wszystko :) Waga samochodu 500 kilo / 300 koni :D Niestety padało i nie polatałem ale jestem umówiony :) Mam pare fotek ale moj fon robi okropne jak jest ciemno więc gówno widać.

atom1in7.th.jpg

atom2he7.th.jpg

atom3ge2.th.jpg

atom4wk1.th.jpg

atom5iu5.th.jpg

atomol5.th.jpg

Tu jego strona lepsze foty itd http://www.cssportscar.com/home.php/

Koleś zrobił sobie replike AC Cobra też przepięknie wykonany samochodzik :) Niesamowity chłopaczek.

accobranz2.th.jpg

I wielkie dzieki dla lukassa za pomoc przy zalatwianiu wizy :) Dostałem i lece oglądać fabryke replik AC Cobra , na zimowe wieczory będzie co składać :) malinaaaaaa :)

Opublikowano

ono, mowiłem ze za darmo, a nie do rana :P

Opublikowano

hehe oj tam qwa czepiasz sie :D

Opublikowano
można bokiem posmigać po parkingu..(Plati smiga jak dzik i musi nam dać trochę lekcji)..

spadnie snieg i sie kazdy nauczy smigac na parkingu w media m w zabkach tam to mozna poszalec

Opublikowano
No chłopaki mamy speca od Audi na forum..

zielony aktywista jak pragnę zakwitnąć :mrgreen:

tombój ogladałeś te B6 q :?:

łono niezłe te składaki na fotkach

:cool:

Opublikowano

podobno B6 TDi Q poszło

zostaje B6 1.8Tq to co moje, mamy w piątek jechać z kompem :)

Tomwujek mówi, że najpier musi się przekonać do autka:)

[ Dodano: 2006-10-04, 22:26 ]

nie dzięki, padaka jakaś

właśnie obejrzałem fotki panowie:)

no ładne rzeczy

czyli dobrze, że mnie nie było bo mam jeszcze wciąż papierowe prawko, nowe będzie 10.10 dopiero...uff

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.