Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... to niedługo trzeba będzie robić zrzutkę na nowy serwer...

A to niby czemu? Jeśli wklejamy tylko linki do zewnętrznych galerii to server na którym stoi forum nie jest obciążany.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... to niedługo trzeba będzie robić zrzutkę na nowy serwer...

A to niby czemu? Jeśli wklejamy tylko linki do zewnętrznych galerii to server na którym stoi forum nie jest obciążany.

:gwizdanie: :cool::kox:

Opublikowano

... to niedługo trzeba będzie robić zrzutkę na nowy serwer...

A to niby czemu? Jeśli wklejamy tylko linki do zewnętrznych galerii to server na którym stoi forum nie jest obciążany.

no dokładnie ja wklejam na fotosika :)

na serwer nawet nie wiedziąłem ze sie da :P

Opublikowano

chyba kogoś rozjechali na drodze

aV1HIehi.jpg

a tu dwóch fotoamatorów :tongue4:

aV1HKrYi.jpg

Opublikowano

A ja swojego canona nie mam...oddałem Q.

Jezeli miałbym go zabierac na spoty to musialbym zabierać i ją bo niestety się z nim nie rozstaje :naughty:

Ostatnio wychodzę jednak z założenia, że spoty są dla userów forum i nikogo innego :decayed:

No, to po takim wyznaniu, to Ci Bozia język upie*doli jak kiedykolwiek jeszcze zapytasz czemu coponiektórych :wink4: nie ma na spocie/zlocie/imprze itp :polew: :polew: :polew:

Teraz już wiesz :D :D :D

Opublikowano

Napisałem SPOTY sa dla userów forum i nikogo innego :tongue4:

Zloty i imprezy to co innego bo przeciez zawsze mogę zadecydowac czy iśc czy nie. A na spota czuje się zobowiazany przyjechać. A nie zawsze czuję się komfortowo. Rozumiesz co mam na mysli :wink4:

A do J. mozna zawsze wpaśc na praktyki :kox:

Opublikowano

Napisałem SPOTY sa dla userów forum i nikogo innego :tongue4:

Zloty i imprezy to co innego bo przeciez zawsze mogę zadecydowac czy iśc czy nie. A na spota czuje się zobowiazany przyjechać. A nie zawsze czuję się komfortowo. Rozumiesz co mam na mysli :wink4:

A do J. mozna zawsze wpaśc na praktyki :kox:

Rozumiem, rozumiem.

Masz rację - cały czas Ci się wydaje, ze można :D

Opublikowano

mój Jasiek w barze nad wisłą:

Jasiu%20i%20Metalika.jpg

Opublikowano

Napisałem SPOTY sa dla userów forum i nikogo innego :tongue4:

Zloty i imprezy to co innego bo przeciez zawsze mogę zadecydowac czy iśc czy nie. A na spota czuje się zobowiazany przyjechać. A nie zawsze czuję się komfortowo. Rozumiesz co mam na mysli :wink4:

A do J. mozna zawsze wpaśc na praktyki :kox:

Popieram w 100 % Robienie jakieś spędu mija się z celem !! Jak ktoś coś ma to niech pisze śmiało a nie burka pod nosem.

jakieś wątpliwości ?..........................moźże komuś trxzeba coś rozjaśnić ??

Opublikowano

A cos Ty sie tak spienil? Na spotach to Cie nie wiedzialem od zeszlego lata...

Opublikowano

A cos Ty sie tak spienil? Na spotach to Cie nie wiedzialem od zeszlego lata...

Ja nie nie widzę problemów...... jak będzie coś ciekawego to się pojawię.

Opublikowano

Że niby co bo ja tu czegoś nie trybie , znaczy że nie moge sobie przyjechać z kobietą która idzie do sklepu ? Czy chodzi o ludzi całkiem nie z klimatu ? Prosze mi rozjaśnić hyhy

Opublikowano

Że niby co bo ja tu czegoś nie trybie , znaczy że nie moge sobie przyjechać z kobietą która idzie do sklepu ? Prosze mi rozjaśnić hyhy

A czy ja powiedziałem że nie możesz ? Gdzie jest takie stwierdzenie ?? Nic takiego nie zostało powiedziane ( napisane) ale spęd jest zbyteczny i tu trzeba się zgodzić..............

Opublikowano

Jaki spęd ? Kiedy ty byłeś na spocie i widziałeś spęd ?

Opublikowano

Jaki spęd ? Kiedy ty byłeś na spocie i widziałeś spęd ?

To że mnie nie ma to nie znaczy, że nie wiem :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mam nadzieje że strasznie sie nie wkurwiłeś hyhyhy masakra normalnie ja pier**le .

Opublikowano

Mam nadzieje że strasznie sie nie wkurwiłeś hyhyhy

I tak swoje wiem :tongue4:

Opublikowano

No widze ze nawet oniak zabrał głos w tej dyskusji :tongue4: Poziek jeszcze twojej wypowiedzi mi tu brakuje :mysli:

Opublikowano

No widze ze nawet oniak zabrał głos w tej dyskusji :tongue4: Poziek jeszcze twojej wypowiedzi mi tu brakuje :mysli:

Może się znajdzie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja chciałem tylko powiedzieć, że czuję się mało komfortowo jeżeli ktoś obrabia mi dupe stojąc 5 metrów obok. A potem się ładnie do mnie uśmiecha. O tak: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.