Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapytaj Tomka, moze ma zamienniki, ja kiedys kupowalem u niego korek oleju.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :)

Mam problem z odpaleniem auta :) Może ktoś by mi pomógł? ul. Rembielińska 3 :) Zapłacę 50 zł :)

Opublikowano

Witam :)

Mam problem z odpaleniem auta :) Może ktoś by mi pomógł? ul. Rembielińska 3 :) Zapłacę 50 zł :)

Jak waha zamarzła to nic już nie zrobisz. Czekaj na ocieplenie.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witam :)

Mam problem z odpaleniem auta :) Może ktoś by mi pomógł? ul. Rembielińska 3 :) Zapłacę 50 zł :)

Jak waha zamarzła to nic już nie zrobisz. Czekaj na ocieplenie.

hmmm...ale akumulator lekko przysłabł :) a nie mam prostownika :/

Opublikowano

Witam :)

Mam problem z odpaleniem auta :) Może ktoś by mi pomógł? ul. Rembielińska 3 :) Zapłacę 50 zł :)

pożyczył bym Ci troszkę prądu ale mam za daleko do Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Pytanie mam , ile jeszcze bedziecie pier**lic o tym mrozie ???

Opublikowano

Pytanie mam , ile jeszcze bedziecie pieprzyć o tym mrozie ???

Dopóki nie zniknie w piz*u :decayed:

Opublikowano

Pytanie mam , ile jeszcze bedziecie pieprzyć o tym mrozie ???

Dopóki nie zniknie w piz*u :decayed:

Zapytaj na miękkich.. :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal ma racje...spuszczają się wszyscy nad tym mrozem jak kobity w faszyn tv...

Opublikowano

Moskal ma racje...spuszczają się wszyscy nad tym mrozem jak kobity w faszyn tv...

tez oglądzasz ? :decayed:

Opublikowano
:D
Opublikowano

Moskal ma racje...spuszczają się wszyscy nad tym mrozem jak kobity w faszyn tv...

tez oglądzasz ? :decayed:

tak ale z innych powodów :boobs::banan2::banan1::seksiasty:

:guma:

Opublikowano

:hi:

Panowie mam takie pytanie nie dotyczące zimy. Czy to normalne, że nawet we wrześniu silnik AWX dogrzewa się do kreski pomiędzy 50 a 90*C, tak na 1/4 zakresu? bo gdzie nie czytam to piszą ze tdi powinno do 90 stopni sie grzać, a u mnie na bank wskazówka pod 90 nie wędruje, nawet w ciepłe dni (25*C), to normalne?

Opublikowano

:hi:

Panowie mam takie pytanie nie dotyczące zimy. Czy to normalne, że nawet we wrześniu silnik AWX dogrzewa się do kreski pomiędzy 50 a 90*C, tak na 1/4 zakresu? bo gdzie nie czytam to piszą ze tdi powinno do 90 stopni sie grzać, a u mnie na bank wskazówka pod 90 nie wędruje, nawet w ciepłe dni (25*C), to normalne?

Prawdopodobnie termostat do wymiany

Opublikowano

Najlepsze jest to że powyżej tych 70*C załącza sie wentylator, termostat bym odstawiał gdyby się nie wentylator. termostat może mieć na to wpływ?

Opublikowano

Taki ładny stadion narodowy i nie będzie pucharu Polski na nim.. :naughty::polew:

Pewnie impreza odbędzie się we Wrocławiu i tu będzie chołota oborę robił :(

Opublikowano

Najlepsze jest to że powyżej tych 70*C załącza sie wentylator, termostat bym odstawiał gdyby się nie wentylator. termostat może mieć na to wpływ?

Niedogrzany nawet przy +25st?

Sprawdź czy nie masz błędu czujnika temperatury albo samego wskaźnika.

Opublikowano

I porównaju temperaturu na VAGu - termostatu i czujniku

Opublikowano

ok jakoś za tydzień będę miał dostęp do garażu to tam sie pogmera, zobaczymy co boli moją niunie, dzięki za pomoc. <browar> dla was ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.