Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adrian , podepniesz mi adelajde we wtorek pod kompa ??? jutro odstawiam auto do gościa który rozpruje środek i sprawdzi wszystkie kable. Obiecał ze naprawi :decayed:

Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning :polew:

moze ze 30 koni bys mi dorzucił , co ????

Na to jest tylko jedna rada. Musisz zrobić tak jak ja - poodkręcać wszystkie palniki w kuchence...

ale ja mam odkręcone palniki na pełen "zycher". a piekarnik uszkodzony bo sie drzwiczki nie domykaja i sie ulatnia gaz wiec go nie odpalam .

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No widzisz. Blacharz naprawi Ci drzwiczki i wtedy będziesz mógł włączać piekarnik. Nie martw się, będzie pan zadowolony.

Opublikowano
:blink::shocked::slina:

Kiedyś myślałem, że to jakieś dziecko Neostrady, ale on po prostu jest chory psychicznie.[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 19:13:42_________________________________________________

Jakbyście nie mieli planów na najbliższą niedzielę to polecam Maraton rowerowy Mazowii w Warszawie. Zapraszam do startu albo kibicowania :th:

http://www.mazoviamtb.pl/index.php?stat=99

Start maratonu godzina 11:10 rano ze stadionu Ośrodka Szkolenia Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej, ul. Kartezjusza 1 na Warszawskim Bemowie

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=O%B6rodek+Szkolenia+Sportowego+Wojskowej+Akademii+technicznej&loc=Warszawa%2C+ul.+Kartezjusza+1&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=77&y=8

Startuję ja + reszta mojej drużyny "Motorower".

http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/profil.php?idzawodnika=2453

(...)

No, ja sobie nie wyobrażam, żeby klubowa Drużyna Canona nie pojawiła się z pełnym oporządzeniem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adrian za wysoko montujesz :tongue4:

Opublikowano

W najbliższy wtorek spocik jest... ? poradzi ktoś jak trafić ? Przyjade z moim wielkim brzydkim wydechem :kox:

Ps. gdzie emblemat do B6 na przód kupić w wawie ?? może być plasticzek:)

Opublikowano

W najbliższy wtorek spocik jest... ? poradzi ktoś jak trafić ? Przyjade z moim wielkim brzydkim wydechem :kox:

Info w pierwszym poście.

Opublikowano

Panowie pomocy ..potrzebuje kanału pilnie ..zagiął mi sie wąż od pompy wpomagania ..a jeszcze dzis w nocy mam wyjazd . Pomocy .. jakby co walić na kom- 71003334

Opublikowano

Pomocy .. jakby co walić na kom- 71003334

Niestety nie mam jak pomóc - przy okazji - nie ma numerów komórkowych 8 cyfrowych.

Opublikowano

Sytuacja opanowana.. pod blokiem . Tak przy okazji płyn do wspomagania Febi jest rzadki jak woda przy oryginalnym Audi/Vw .

Pomocy .. jakby co walić na kom- 71003334

Niestety nie mam jak pomóc - przy okazji - nie ma numerów komórkowych 8 cyfrowych.

O widzisz w pośpiechu to i zły numer podałem :thumbdown:

Opublikowano

Adrian na forum u nas znalazłem :wink4:aV28pSkS.gif

Opublikowano

Adrian na forum u nas znalazłem

Adriana jakby taka bardziej rozmyta :tongue4:

Co tu taka cisza ? :mysli:

Opublikowano

No i byłem się napić... Byłem nad Wisłą, łapałem ryby, robiłem zdjęcia Canonem EOS 400D :decayed:, jadłem kiełbase z musztardą, piłem piwo i spałem na pace w Transicie. Sezon plenerowo namiotowy mam już otwarty.

...A tak się na radiu chciałem pochwalić.

No to ide...

Opublikowano

Nie piję więcej wódki...

Opublikowano

Przejdzie Ci po kilku dniach :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.