Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy Adamooo ma urodziny ?

kity.jpg

może zrzutka ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja sie dorzucam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co to takie je? :mysli:

Opublikowano

bez kitu - WTF ??? :decayed:

Opublikowano

to jest końcówka wydechu... :kox:

Opublikowano

Hmm, ciekawa ta końcówka. :decayed:

Teraz już wiem kto to jest Gracjan...

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 01:21 _________________________________________________A z jego twórczości chyba najbardziej przypadło mi do gustu to:

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=fFlFZu6B6Vo&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=fFlFZu6B6Vo&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

Opublikowano

ja mysłałem ze to konkretny głupek , ale po obejrzeniu z nim wywiadu stwierdzam z całą odpowiedzialnoscia ze on jest "mało wiele" normalny, tylko sobie cos wbił do bani....

Opublikowano

magik naprawił mi wczoraj wiązke kabli przy kompie i wziął 200 pln :shocked:

przynajmniej teraz adela bedzie widoczna

Ładnie Cię zczesał :decayed:

Pany widziały nowego Breitling'a ? :kox:

http://moto.allegro.pl/item364132454_audi_chrono_a4_a6_a8_q7.html

ja widząłem bo mam :)

Opublikowano

ja mysłałem ze to konkretny głupek , ale po obejrzeniu z nim wywiadu stwierdzam z całą odpowiedzialnoscia ze on jest "mało wiele" normalny, tylko sobie cos wbił do bani....

po obejrzeniu pierwszego filmu -> prawie się zgodziłem z msc79

po obejrzeniu drugiego -> stwierdzam jednoznacznie, że to jednak głupek :doh1:

Opublikowano

ja wczesniej widziałem inne "teledyski" gracjanka , najlepszy jest o czerwonych stringach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

albo ten koleś jest naprawdę chory, albo jest ostro wykręconym pojeb..., który przedawkował te śmieszne grzybki...

Opublikowano

czas na streeta..... :decayed:

Opublikowano

zna ktoś ten woozek, mój koleś chce łyknąć: Audi A6

Opublikowano

jak dla mnie :kox:

Opublikowano

czas na streeta..... :decayed:

Znaczy się ogarnąłeś auto? ;)

Opublikowano

Znaczy się ogarnąłeś auto?

albo poker :decayed:

Opublikowano

mój koleś chce łyknąć[/url]

Hmm, :mysli: to wszystko jakoś dziwnie brzmi...

:decayed:

Opublikowano

mój koleś chce łyknąć[/url]

Hmm, :mysli: to wszystko jakoś dziwnie brzmi...

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: dobre :th:

Opublikowano

Wszystko sprowadza się do jednego ..... :naughty:

Opublikowano

Eeeee jest dzisiaj lub jutro jakaś impra? Poziek grilla miał robić podobno?! Jak w końcu z tymi planami? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.