Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie ciekawi jedno czy flagi znikną? (w sumie czy pseudo fani znikną?) :tonguemad:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oniak gdzieś jest jest powód trza się napić :facepalm:

Opublikowano

Jaki poź spasiony :polew: yy ja nie lepszy :facepalm:

Opublikowano

WUUURC ładna dokładka :naughty:

Opublikowano

k**wa jego mać , co mam pecha ostatnio to masakra , 2 tyg temu jadę z łodzi , jeb kapeć, oczywiście brak zapasu , laweta , rozjebana opona , wsiadam do bryki baby , jeb kapeć k**wa , kupiłem oponę do Audi , jadę do Łodzi pierwszy raz nowa autostradą , tempomat na 200 pełen luzik , nagle jeb rozjebało mi oponę , mało się w bandę nie wjebałem , znowu k**wa laweta , Wczoraj na kaca jadę na rowerku , kapeć k**wa . Jak żyć k**wa , jak żyć ...

Opublikowano
k**wa jego mać , co mam pecha ostatnio to masakra , 2 tyg temu jadę z łodzi , jeb kapeć, oczywiście brak zapasu , laweta , rozjebana opona , wsiadam do bryki baby , jeb kapeć k**wa , kupiłem oponę do Audi , jadę do Łodzi pierwszy raz nowa autostradą , tempomat na 200 pełen luzik , nagle jeb rozjebało mi oponę , mało się w bandę nie wjebałem , znowu k**wa laweta , Wczoraj na kaca jadę na rowerku , kapeć k**wa . Jak żyć k**wa , jak żyć ...

To teraz nic nie ruchaj na mieście bo też możesz kapcia złapać :decayed::grin:

Opublikowano
k**wa jego mać , co mam pecha ostatnio to masakra , 2 tyg temu jadę z łodzi , jeb kapeć, oczywiście brak zapasu , laweta , rozjebana opona , wsiadam do bryki baby , jeb kapeć k**wa , kupiłem oponę do Audi , jadę do Łodzi pierwszy raz nowa autostradą , tempomat na 200 pełen luzik , nagle jeb rozjebało mi oponę , mało się w bandę nie wjebałem , znowu k**wa laweta , Wczoraj na kaca jadę na rowerku , kapeć k**wa . Jak żyć k**wa , jak żyć ...

Wyrobiłeś statystyki na 10 lat do przodu. Teraz już na pewno nie złapiesz kapcia.

Opublikowano
k**wa jego mać , co mam pecha ostatnio to masakra , 2 tyg temu jadę z łodzi , jeb kapeć, oczywiście brak zapasu , laweta , rozjebana opona , wsiadam do bryki baby , jeb kapeć k**wa , kupiłem oponę do Audi , jadę do Łodzi pierwszy raz nowa autostradą , tempomat na 200 pełen luzik , nagle jeb rozjebało mi oponę , mało się w bandę nie wjebałem , znowu k**wa laweta , Wczoraj na kaca jadę na rowerku , kapeć k**wa . Jak żyć k**wa , jak żyć ...

To teraz nic nie ruchaj na mieście bo też możesz kapcia złapać :decayed::grin:

+1 :grin::grin::polew::polew:

Opublikowano
k**wa jego mać , co mam pecha ostatnio to masakra , 2 tyg temu jadę z łodzi , jeb kapeć, oczywiście brak zapasu , laweta , rozjebana opona , wsiadam do bryki baby , jeb kapeć k**wa , kupiłem oponę do Audi , jadę do Łodzi pierwszy raz nowa autostradą , tempomat na 200 pełen luzik , nagle jeb rozjebało mi oponę , mało się w bandę nie wjebałem , znowu k**wa laweta , Wczoraj na kaca jadę na rowerku , kapeć k**wa . Jak żyć k**wa , jak żyć ...

Może Twoja baba chce Cię unicestwić, sprzedać majątek i sp***dolić z ogrodnikiem do Mexyku :naughty::naughty:

Opublikowano

hyhyhyhyhyhyhyhy :polew::polew::polew:

Opublikowano

Ragaa , w konkubinacie nie ma takich problemów :D

Opublikowano

ono bedziewsz na spocie, ?? jutro

kto z vaguje auto brata jutro na promenadzie jutyro |?

Opublikowano
ono bedziewsz na spocie, ?? jutro

kto z vaguje auto brata jutro na promenadzie jutyro |?

Oniak jest zawsze i jak zwykle chętny do pomocy.

Opublikowano
ono bedziewsz na spocie, ?? jutro

kto z vaguje auto brata jutro na promenadzie jutyro |?

Oniak jest zawsze i jak zwykle chętny do pomocy.

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Ragaa , w konkubinacie nie ma takich problemów :D

W sumie to nie wiem..nigdy nie byłem :decayed: ale Moskal zachwala ten stan :grin::decayed:

Opublikowano

Niestety elmo nie będzie mnie , jade na akcje pod wawe , pare bryk jest do zwagowania .

Opublikowano
Niestety elmo nie będzie mnie , jade na akcje pod wawe , pare bryk jest do zwagowania .

Z góry dziękuje.

Opublikowano

Witam, znajomy chcialby kupic Audi A4 B6 najlepiej 1.9 TDi, jezeli ktos ma jakies namiary na sprawdzone auto , lub ktos z klubowiczow sprzedaje swoje, to prosze o kontakt na PW. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, znajomy chcialby kupic Audi A4 B6 najlepiej 1.9 TDi, jezeli ktos ma jakies namiary na sprawdzone auto , lub ktos z klubowiczow sprzedaje swoje, to prosze o kontakt na PW. Pozdrawiam

sa 2 sztuki klubowe w Zamosciu, tdi 2003 rok, AVF, AVANT, zadbane , wiecej na pw

Opublikowano

tom77 ugadane na następny wtorek czy jak ??

---------- Post dopisany 21-06-2012 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 23:08 ----------

:whistling::whistling::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.