Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kochanie, a może byś sobie ostatnio chyba dawno nie byłaś na zakupach?

Niezawodne, wiem po sobie :travolta:

Nienawidzę robić zakupów. A już łazić z kobietą po sklepach to czysta męczarnia :wallbash:

Malik Też tego nie nawidzę (jak to możliwe, że to tyle trwaaa :wallbash: ?), ale tak naprawde to my tam nie jesteśmy potrzebni.. Chodzi tylko o naszą "zgodę" na wydanie tych pieniędzy - wtedy dla kobiet to jest prawdziwa przyjemność :travolta:

Kaśka tak zrobię ;( :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaśka tak zrobię ;( :polew: :polew:

Rzucisz kartę kredytową do paszczy "lwa"? :nabijasie::decayed:

Ja tam lubie zakupy :buhaha:

Opublikowano

A wiecie kiedy Warszawiak popełnił pierwszy błąd ??????

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 16:38 _________________________________________________a tak wogóle to mam sprawe. czy ktos kto ma ETKE mógłby sprawdzic nr węża który biegnie od pompy wspomagania ???? nie chodzi mi o ten który biegnie od zbiorniczka wyrównawczego do pompy tylko o ten drugi bo gdzies mi cieknie i musze wymienic.

Ewentualnie niech ktos wklei skan to sobie sam spisze jakby nie było wiadomo o który chodzi

Opublikowano

A wiecie kiedy Warszawiak popełnił pierwszy błąd ??????

?

Jak mi sie wąż od wspomagania przedziurawił na Słomczynie to kupiłem na sztuke podobny z podobnym wygięciem za dyszke i z bani mam :decayed:

Opublikowano

A wiecie kiedy Warszawiak popełnił pierwszy błąd ??????

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 16:38 _________________________________________________a tak wogóle to mam sprawe. czy ktos kto ma ETKE mógłby sprawdzic nr węża który biegnie od pompy wspomagania ???? nie chodzi mi o ten który biegnie od zbiorniczka wyrównawczego do pompy tylko o ten drugi bo gdzies mi cieknie i musze wymienic.

Ewentualnie niech ktos wklei skan to sobie sam spisze jakby nie było wiadomo o który chodzi

http://www.vagcat.com/

Opublikowano

Nienawidzę robić zakupów. A już łazić z kobietą po sklepach to czysta męczarnia :wallbash:

Zawsze mozesz popatrzyc na inne :D

Opublikowano

e tam nie znacie sie na zakupach jest fajnie :naughty::kox: i Flyer wyżej dobrze pisze, do wyboru do koloru :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tam po spociku??

Kojarzycie Adama, który ma zayebistą kierownicę i felgi od R8? :kox:

Miałem się do niego odezwać, ale nie wiem jaki ma nick.

Podpowiedzcie proszę. :embarrassed:

Opublikowano

Jak tam po spociku??

Kojarzycie Adama, który ma zayebistą kierownicę i felgi od R8? :kox:

Miałem się do niego odezwać, ale nie wiem jaki ma nick.

Podpowiedzcie proszę. :embarrassed:

Zayebista kierownice to kazdy prawie ma........

powiedz lepiej jakim autem jezdzi :D

Mamy dwoch Adamow ...........Adamooo i Adaho ....zabijcie mnie a nie skojarze, ktory na jakich felach jezdzi :embarrassed::polew:

Opublikowano

Angela a wlasnie ze zle napisalas bo jemu chodzi o adamooo przez 3 x o a nie dwa o :tongue4:

Opublikowano

Angela a wlasnie ze zle napisalas bo jemu chodzi o adamooo przez 3 x o a nie dwa o :tongue4:

oj tam..... :tongue4: czepiasz sie szczegolow Lukas :decayed:

Opublikowano

A kuku :bag:

Opublikowano

A kuku :bag:

A Ty skad sie tu wziąles :decayed::polew:

Opublikowano

z kątowni koło Adasia siłowni :polew:

Opublikowano

z kątowni koło Adasia siłowni :polew:

taaa nie swiruj :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

oj tam najeba*em się i dalej chce mi się pić :kox:

Opublikowano

Czlowiek przyjezdza na spota po 6 tyg, a tu polowa nowych twarzy... :decayed:

Opublikowano

Stary ja jestem co tydzień i 80% nie znałem :tonguemad:

Opublikowano

A wiecie kiedy Warszawiak popełnił pierwszy błąd ??????

?

Jak mi sie wąż od wspomagania przedziurawił na Słomczynie to kupiłem na sztuke podobny z podobnym wygięciem za dyszke i z bani mam :decayed:

Warszawiak popełnił pierwszy błąd w życiu w momencie w którym sie urodził :)

Opublikowano

ja byłem wczoraj drugi raz i nadal kojarzę tylko 4 twarze :wink4: a własciwie to juz 5 bo kumpla czerownym kombi w końcu doprowadziłem na spot :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.