SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

Nie drogo, dlatego nie płacze ;)

Ale oglądałeś lakier Tosika ? Zapłacił 250zł tylko, że gdzieś w okolicach swojej miejscowości, gość pracował nad autem cały dzień, ale lakier bez jednej rysy.. :shocked::slina:

Jak mnie poniesie to kiedyś się go wypytam gdzie dokładnie to jest i tam pojade 120km to nie koniec świata.. :P

lakieru Tosika nie widzialem, raz bylem na spocie i nie jestem w stanie przyporzadkowac twarzy do nickow i na odwrot poza moze dwiema osobami:P

tez pomysle nad polerka, ale narazie ciagle inne rzeczy w autko do zrobienia mam

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

(...)nie jestem w stanie przyporzadkowac twarzy do nickow i na odwrot poza moze dwiema osobami:P

Zgadujemy kogo :D

moze lepiej nie, bo sie okaze ze z tych dwoch zostanie tylko jeden, ale nie, w sumie 4 osoby :P

w tym jedna dziewczyna;)

dopóki kolega A3 nie zacznie jeździć odpowiedzialnie

trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto , które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" kox gwizdanie

ale wiesz ja nie mówię, że ja nie idę pełną pipka przez miasto od czasu do czasu...ale to co widziałem wczoraj spowodowało, że zmoczył mi się rów między pośladkami...tyle w temacie

ja go wcale nie usprawiedliwiam, tylko mówię jak to się może skończyc :confused4:

ragga słupek byłby gotowy do założenia ale nie wiem czy zakładać czy poprawiać :mysli: bo tapicera to ze mnie nie będzie :no::wallbash:

\aV1r4Mj0.jpg

krzyniek

Krzyniu ..odwaliłeś kawał dobrej roboty :good: Trzeba opić to :kox:

Przywalił bym sie tylko do tych łączeń wokoł zegarów ..ale jest git :)

i jest jeszcze łączenie pod zegarami i nad ... bo ten materiał wcale się nie rozciągał :kwasny: zaraz załaduje foty

Krzyniu tak czy siak ...takie budziki i mi zrobisz :decayed:

w tym jedna dziewczyna;)

Ale nic sie nie martw jeszcze pare spocikow i wszystkich bedziesz znal :>

....dwie klubowiczki w wawie i jedna zapamietales..... :acute:

Broń Boże nie mów którą !! :polew: :polew:

Ja proszę o przygotowanie czerwonego dywanu, orkiestry dętej i dziewczynek które będą sypały kwiaty.... może uda mi się przyjechać we wtorek. :cool1:

Z przykrością stwierdzam że już nie będzie sesji zdjęciowej w thali :polew: :polew: :polew:

Gdybys nie musial przyjechac po kubki.......to pewnie bysmy Cie jeszcze z rok nie widzieli :gwizdanie: :polew:

no Hornecik to widze ze bedzie sie działo tylko zeby ta orkiestra na darmo nie przyjechała :tongue4:

To za tydzień dystrybucja :mysli: No to niezła frekwencja chyba się zapowiada :good::decayed:

Nie nie ...i tak już mnie rok nie bylo :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 21:43 _________________________________________________

czy się będzie działo to wyjdzie w praniu :baseball:

No za tydzien beda juz kubki i naklejki :)

Ale nic sie nie martw jeszcze pare spocikow i wszystkich bedziesz znal :>

ale tylko z jedna sie poznalem na spocie ;)

najgorsze bylo ze nie wiedzialem czy witajac sie uzywac imienia czy nicka ;) i w sumie tak sobie pomyslalem ze na glos to moj nick glupio brzmi :decayed:

Ja musze jeszcze raz poruszyć mój temat i obiecuje że już nie będe tak z Wami wspólnie jezdził i że wyluzuje. Moja według Was szaleńcza jazda wiązała się z tym że nigdy nie byłem na TVN-ie i po prostu jak bym za Wami nie nadążył to bym tam nie trafił żeby to nie bylo że mam wymówke ale na serio tak było.

Jestem bardzo chętny jezdzić z Wami w takie miejsca :>

ort/Poziek

jeszcze naklejki ma do odbioru :>

No za tydzien beda juz kubki i naklejki