Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jest GIT, meshroom nie miał racji, serie trzymał ładnie, AndyN jeździj i się ciesz :good:

To jest GIT ??????????? Sebek, już nie przesadzajmy. Na pewno Witek zrobił co się dało, ale nie skusiłbym się na chipa dla tak niewielkiego przyrostu. Sam wykres jest praktycznie identyczny jak w serii - trzeba przyznać, że całkiem dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniak to kiedy na spota podjedziesz X6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest GIT, meshroom nie miał racji, serie trzymał ładnie, AndyN jeździj i się ciesz :good:

To jest GIT ??????????? Sebek, już nie przesadzajmy. Na pewno Witek zrobił co się dało, ale nie skusiłbym się na chipa dla tak niewielkiego przyrostu. Sam wykres jest praktycznie identyczny jak w serii - trzeba przyznać, że całkiem dobry.

Nie patrz na możlliwości chiptuningu 2.5tdi (180PS) z perspektywy 1.9 tdi (130PS) ...

V6 to kibel i tyle ... :polew::wink4:

Liczyłem na ok 200PS i więcej niż 400 niutków. Jestem trochę zawiedziony ale gram w otwarte karty, pokazałem wykres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nielicznych Beemek, jaka wydaje się być naprawdę fajna. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z beemek podoba sie tylko ostatnia 5-tka , reszta to kibel. No i to X6 tez całkiem , całkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to X6 tez całkiem , całkiem...

a we wtorek jechało "to" pod Promką a ja nie wiedziałem co to za nowe bełemwu, a to x6 :kox:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 09:15 _________________________________________________Koledzy na najbliższym spocie legalizuję gaśnice w Naszych Niuniach, kto chętny zapraszam do czerwonej b5 (jedyna taka :> )

Cena: 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zemdlal: Padam na pysk.. Najechałem dzisiaj na jakieś gówno na wiadukcie na łopuszańskiej!! I rozwaliło mi oponę P. Tył. :wallbash: Mocowałem się z jedną śrubą prawie 30 minut, ale naszczęscie podjechał kolega z innym kluczem i poszło.. Zdajecie sobie sprawę jak bardzo człowiek może się zgrzać o 8 rano w lipcu ?? :thumbdown: Ku*wa normalnie Afryka.. :no4::wallbash: :wallbash:

_________________________________________________

Koledzy na najbliższym spocie legalizuję gaśnice w Naszych Niuniach, kto chętny zapraszam do czerwonej b5 (jedyna taka :> )

Cena: 0 zł.

:good: Dobrze, w sumie to ja mam chyba jeszcze do 2010, ale nie wiem co to za gaśnica, która ma ważność przez 10 lat :mysli: Mam ją od początku i cały czas jest ważna :polew: rzucisz na nią okiem przy okazji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniak to kiedy na spota podjedziesz X6 ?

Teraz to stary poleciał w trase upalać , sprzęt jest kox ,jakość wykonania już prawie jak AUDI ,niebawem mod na 500KM i 700Nm po nim ma mieć 4,2 / 4,5 do 100Km/h , bryka waży 2,3 tony a będzie za***rdalać lepiej niż RS , masakra :shocked: Co ciekawe turbiny są między rzędami cylindrow V, wodne IC , skrzynia pracuje zupełnie inaczej niż w 3,X3,5 , o wiele szybciej jak w góre tak i w dół , dzwięk silnika zabija ,prawie jak Bull .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniak to kiedy na spota podjedziesz X6 ?

Teraz to stary poleciał w trase upalać hyhy , sprzęt jest kox ,jakość wykonania już prawie jak AUDI ,niebawem mod na 500KM i 700Nm po nim ma mieć 4,2 / 4,5 do 100Km/h , bryka waży 2,3 tony a będzie za***rdalać lepiej niż RS , masakra :shocked:

:drool: Polatałoby się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to stary poleciał w trase upalać , sprzęt jest kox ,jakość wykonania już prawie jak AUDI ,niebawem mod na 500KM i 700Nm po nim ma mieć 4,2 / 4,5 do 100Km/h , bryka waży 2,3 tony a będzie za***rdalać lepiej niż RS , masakra :shocked: Co ciekawe turbiny są między rzędami cylindrow V, wodne IC , skrzynia pracuje zupełnie inaczej niż w 3,X3,5 , o wiele szybciej jak w góre tak i w dół , dzwięk silnika zabija ,prawie jak Bull .

widzę że stary Ci apetytu narobił tą bejcą :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniak to kiedy na spota podjedziesz X6 ?

Teraz to stary poleciał w trase upalać , sprzęt jest kox ,jakość wykonania już prawie jak AUDI ,niebawem mod na 500KM i 700Nm po nim ma mieć 4,2 / 4,5 do 100Km/h , bryka waży 2,3 tony a będzie za***rdalać lepiej niż RS , masakra :shocked: Co ciekawe turbiny są między rzędami cylindrow V, wodne IC , skrzynia pracuje zupełnie inaczej niż w 3,X3,5 , o wiele szybciej jak w góre tak i w dół , dzwięk silnika zabija ,prawie jak Bull .

W końcu rozsądna decyzja i zakup benzynki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca rozsądna , ale od czasu jak beta pogodziła sie z turbo w PB i max Nm jest dostępne od 1700obr/m stary doszedł do wniosku że jedzie od dołu jak klekot i do końca jak PB , po drugie są możliwe całkiem niezłe mody . Zresztą silnik 3.0 SD w X6 średnio by jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 w takiej ciężkiej budzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wysłałem zgłoszenie do prezesa o przyjęcie na klubowicza, prosze o poparcie mojej kandydatury :wink4:

przynajmniej przez tych których miałem okazję poznać, z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania reklamowa :decayed: Chociaż takie małe chorągiewki albo koszulki byś porozdawał ;D

40334329v2_240x240_Front_Color-BlackWhite.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ciekawe, jednak moim celem nie jest kupowanie głosów, lecz jedynie uświadomienie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wysłałem zgłoszenie do prezesa o przyjęcie na klubowicza, prosze o poparcie mojej kandydatury :wink4:

przynajmniej przez tych których miałem okazję poznać, z góry dzieki

zgłoszenie może i idzie do prezesa ale bez krówki dla mnie nic nie zdziałasz... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoszenie może i idzie do prezesa ale bez krówki dla mnie nic nie zdziałasz... :naughty:

Sam jeden też nic nie zdziałasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...