Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

J truli już nie jedzie :disgust:

5829f0a4327e9ff4.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja pierdo. le co to jest ?? shocked

tjuning by Krzeszów :kox:

Opublikowano

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

Opublikowano

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

atakuj Krzyńka, ma chłopak dobre serce , powinien pomóc :kox:

Opublikowano

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

hajper 5 minut roboty, ostatnio ściagałem liczniek ze 3 razy :wallbash:;) Pokażę Ci jak, poradzisz sobie bez problemów i jeszcze będziesz miał satysfakcję :good: Jak nie masz żarówek to Ci mogę odstąpić - mam jeszcze ze 4.

Opublikowano

A takie pytanko mam - znalazłby się odważny na wymianę na miejscu żaróweczki podświetlenia blatu? Jakieś szkło czy coś w nagrodę :) Nie ściągałem licznika i nie bardzo chciałbym popsuć.

atakuj Krzyńka, ma chłopak dobre serce , powinien pomóc :kox:

chętnie, aby tylko ktoś miał trox_y :naughty:

Opublikowano

Koledzy wysłałem zgłoszenie do prezesa o przyjęcie na klubowicza, prosze o poparcie mojej kandydatury :wink4:

przynajmniej przez tych których miałem okazję poznać, z góry dzieki

zgłoszenie może i idzie do prezesa ale bez krówki dla mnie nic nie zdziałasz... :naughty:

Wiem, że trochę się spóźniam, ale chcę powiedzieć, że ja też jestem przekupny :decayed: .[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:54:48_________________________________________________

Oceńcie i powiedzcie które byście wybrali dla swojej kobiety. Poziek nie ma prawa głosu :naughty:

(...)

Ustalmy pewne fakty:

- zakupić chcesz dla siebie - panna tylko będzie to ubierać

- odpuść sobie wszelkie łańcuchy - wyobraź sobie, że ci się napl...ten teges gdzieś tam zaplącze

- zakup opcję 3 (element metalowy nieszkodliwy :D ) i 4 - w obydwu przypadkach jakby co - nawet nie trzeba zdejmować [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:59:13_________________________________________________

po co to w ogóle zakładać ? :polew: :gwizdanie:

Ooooj, Chłopaku, Chłopaku - jeszcze sporo nauki przed Tobą zanim zrozumiesz różnicę między foie graz od wieśmaka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ooooj, Chłopaku, Chłopaku - jeszcze sporo nauki przed Tobą zanim zrozumiesz różnicę między foie graz od wieśmaka :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

no gratki dla pozia ET 13,3.. wciągnął kuligową rs4 :kox:

Opublikowano

No słyszałem że coś ten RS kiblowaty hyhy , ja sie dzisiaj bawiłem Gtechem wyszło mi 13.6 z A na pokładzie .

Brawo Poź :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

oniak ale 13,6 Ty masz do setki :kox: a nie na ćwiare :decayed::thumbdown: zrobiliście sobie wycieczke matizem ? :polew:

Opublikowano

Gupi hyhy , do sety 5.5

Opublikowano

do sety 5.5

Z pokoju do lodówki ?? :> :wink4:

Opublikowano

W koncu odebralam przesylke z kubeczkami i naklejkami od Slawka :)

Szkoda tylko,ze musialy wracac na lawecie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Szkoda tylko,ze musialy wracac na lawecie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Angie i jak , skasował Cię na te dodatkowe 250zł ??

Opublikowano

Angie i jak , skasował Cię na te dodatkowe 250zł ??

No niestety...musialam doplacic 200pln... :angry:

Opublikowano

Angie i jak , skasował Cię na te dodatkowe 250zł ??

No niestety...musialam doplacic 200pln... :angry:

A to fiuty jakie :confused4:

Opublikowano

A to fiuty jakie :confused4:

No niestety....

Na szczescie auto juz odstawione do mechanika..... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.