Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Na spocie staliśmy obok, mieliśmy wszystko wyjaśnione po wcześniejszych twoich postach i nie było problemu.

Na tvnie po twoich popisach już mi ręce opadły i nie miałem o czym z tobą gadać.

Obiecywałeś wczesniej Norbiemu, że bedziesz jeździł spokojniej a teraz obiecujesz 2 raz. Znaczy Nie dotrzymałeś słowa, które dałeś Norbiemu :gwizdanie:

A twoje błędy ortograficzne mnie masakrują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Mam dyslekcje i dyzgrafie poza tym skończyłem tylko podstawówke więc może dlatego nie umiem poprawnie pisać.

Tylko że kolega Norbi (bardzo spoko kolega) poruszył ten temat między nami nie robił tego na forum...

Napisze to drugi raz musiałem jechać szybciej bo nigdy nie byłem na TVN i nie wiedziałem gdzie to jest jak bym Was zgubił to bym nie trafił czy ogarnisz to co pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jeszcze nie ogarnąłeś że miałeś sie zgubić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to teraz ironia czy nie, ale jeżeli tak było że miałem się zgubić było to powiedzieć przed wyjazdem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo spoko kolega :banan2::dance::thumbup::radocha: :radocha: :radocha::punk::guma::closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_blogger_4256_375_320_four_eyes_illusion_1.jpg

Sie najebałem czy jak?? :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo spoko kolega :banan2::dance::thumbup::radocha: :radocha: :radocha::punk::guma::closed:

:dziura::hahaha::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym śmiesznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary w tej chwili zastanów się czy chcesz dalej ze mną dyskutować czy dasz sobie już spokój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym śmiesznego?

Nic, ja tylko proszę Ciebie żebyś nie kontynuował tego tematu.

Wszystko zostało już wyjaśnione.

Osobiście przejrzałem z czystej ciekawości Twoje posty na tym forum (mimo, że część z nich już widziałem wcześniej) i wierz mi, że niektórymi byłem po prostu lekko zdegustowany - dużo mówisz (co to nie zrobisz i co nie kupisz itp itd), a tak naprawdę mało robisz, a tacy ludzie są szybko eliminowani z naszych kręgów lub niektórzy sami się eliminują, nawet nieświadomie - przykładu(-ów) nie trzeba daleko szukać.

Skoro na poźku, który sam jest pozytywnie zwariowany i robi różne rzeczy, wywarłeś tak negatywne wrażenie tym co zrobiłeś (a wierz mi, że on ma bardzo lajtowe podejście do wygłupów, lekkiej aczkolwiek "bezpiecznej" brawury i ciężko go zaskoczyć) to musiało to być bardzo nieodpowiednie.

Po prostu proszę Ciebie o troszeczkę refleksji nad tym co piszesz i co mówisz, bo po prostu sam siebie skazujesz na to żeby ludzie Ciebie tak właśnie traktowali, jak to widać po postach m.in. poźka, a skoro sam stwierdziłeś, że masz krótko prawko to chyba masz rozum i nie muszę Tobie tłumaczyć jak dla niepełnosprawnego umysłowo czym grozi nadmierna brawura i chęć popisania się przed innymi z tak małym doświadczeniem.

To tyle na ten temat i mam nadzieję, że nie będzie to tutaj już kontynuowane.

P.S. Zacznij zachowywać się normalnie wtedy wszystko będzie ok, na pewno każdy będzie dla Ciebie miły i będzie miał dla Ciebie szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr ładne podsumowanie :naughty:

ps. nie było mnie chwilę i już 3str. gorącego tematu do czytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee z tymgorącym tematem to bym nie przesadzał :wink4:

wiem wiem, to taki żarcik :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok lukszar nie porusze tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do A3 - chłopak młody jest jeszcze pstro w głowie, a jako świeży kierowca na razie przechodzi etap szpanu/wyżycia, bądźmy umiarkowanie ale wyrozumiali, prawie każdy to przechodził w "dzieciństwie" :polew:

a chłopak niech patrzy i sie uczy a przede wszystkim korzysta z wiedzy nieco bardziej wiekowo doświadczonych

AMEN

PS. dokładam do kazania lukaszar coś od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ledwo z pracy wrócił a tu takie jaja .. :gwizdanie:

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...