Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj o 10 ..byłem pierwszy w kolejce :kox::cool1:

K. ci pozwoliła ?? :wink4::tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj o 10 ..byłem pierwszy w kolejce :kox::cool1:

K. ci pozwoliła ?? :wink4::tongue4:

:shocked::polew:
Opublikowano

Dzieki baby :buziak:

Opublikowano

Dzieki baby :buziak:

Przecież jak ma sie rozejść jak ci co roznoszą się hiszpanują ? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Dzieki baby :buziak:

Przecież jak ma sie rozejść jak ci co roznoszą się hiszpanują ? :gwizdanie: :kox:

Ta wypowiedź chyba też może być źle odebrana. Odpuśćmy ten temat.

Adas załatwione. :)

Opublikowano

Dzieki baby :buziak:

Przecież jak ma sie rozejść jak ci co roznoszą się hiszpanują ? :gwizdanie: :kox:

Ta wypowiedź chyba też może być źle odebrana.

Ta tylko o mnie nikt nie myślał jak jak niektóre sprawy odbieram :naughty::decayed:

Opublikowano

Dzieki baby :buziak:

Przecież jak ma sie rozejść jak ci co roznoszą się hiszpanują ? :gwizdanie: :kox:

Ta wypowiedź chyba też może być źle odebrana.

Ta tylko o mnie nikt nie myślał jak jak niektóre sprawy odbieram :naughty::decayed:

Kochanie, bo ty jestes przewrażliwiony :gwizdanie:

Opublikowano

(...)

Ta tylko o mnie nikt nie myślał jak jak niektóre sprawy odbieram :naughty::decayed:

Zawsze w jeden sposób :decayed:

Opublikowano

(...)

Ta tylko o mnie nikt nie myślał jak jak niektóre sprawy odbieram :naughty::decayed:

Zawsze w jeden sposób :decayed:

Bo on przżywa a ni powinien. o ja go uwielbiam.

K.

Opublikowano

ruchu_2682383.jpg

Ktory to..? :naughty:

Opublikowano

Gada przez komóre??

Opublikowano

Czy A4 B6 avant przewiozę 600 kg glazury?

Za jednym razem?

:mysli:

:gwizdanie:

Opublikowano

Czy A4 B6 avant przewiozę 600 kg glazury?

Za jednym razem?

:mysli:

:gwizdanie:

Ja bym nie ryzykował :think2:

Opublikowano

Czy A4 B6 avant przewiozę 600 kg glazury?

Za jednym razem?

:mysli:

:gwizdanie:

Ja bym nie ryzykował :think2:

szkoda auta :thumbdown:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2008, 14:23 _________________________________________________może mi ktoś zweryfikować tą informację cyt " ekspert z serwisu twierdzi że kontrolka co jakiś czas się zapala po to żeby vagiem przeskanować system czy nie ma czasami błędów szczególnie związanych z poduszkami. Facet mówi że od 2000 roku audi tak mają ....."

Opublikowano

Czy A4 B6 avant przewiozę 600 kg glazury?

Za jednym razem?

:mysli:

:gwizdanie:

Ja 500kg wiozłem Fiatem Uno - fakt, że Uniak mało się nie połamał, ale 3 km przejechał. :decayed:

Jeśli nie masz jakieś dużej odległości to bezpieczniej na 2 razy pojechać.

Opublikowano

Bardzo ładnie proszę o relację z upalania w Lublinie :naughty:

było fajnie :)

Opublikowano

AndyN

Zobacz w parametry samochodu.

Jak dobrze rozłożysz towar to spoko - przewieziesz.

Ale jazda w tempie żółwia :polew: :polew: no i jasne bez pasażerów.

Jedziesz solo.

Część towary jest obok Ciebie.

Część na tylnej kanapie i podłodze i część w bagażniku.

Ćwiczyłem to jak budowałem dom.

Jednakże zawsze rozsądek musi być górą.

Pozdrówka i kiedy pojawisz się na spocie.

Zawsze mogę Cię podrzucić do domu lub gdzie indziej :kox:

Opublikowano

Bardzo ładnie proszę o relację z upalania w Lublinie :naughty:

było fajnie :)

Wyczerpująca relacja. :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.