Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.autokrata.pl/ogien/4376/motocyklowa_kompilacja/

Daj tu głupkom motocykl :blink:

(podobno chcieli dogonić Krzyńka jak przed deszczem uciekał) :polew:

daj spokój w Pilawie sobie kupili hondę cbr 900rr i dwa tygodnie mieli, jechali przez miasto dosyć szybko, pewna pani ich nie zauważyła i dupneli jej w auto, lecieli jak ptaki jeden wyżej od drugiego, dodam tylko że jedyne co mieli ze stroju motocyklisty to kaski :kwasny: skóra do kości poprzecierana itd..
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poscigamy sie? :decayed:

http://patrz.pl/?353325

Opublikowano

Poscigamy sie? :decayed:

http://patrz.pl/?353325

było już chyba , ale dobre :good:

Opublikowano

Moje nowe lampki już do mnie jada - jutro odbieram :radocha::dance2:

Opublikowano

http://www.autokrata.pl/ogien/4376/motocyklowa_kompilacja/

Daj tu głupkom motocykl :blink:

(podobno chcieli dogonić Krzyńka jak przed deszczem uciekał) :polew:

no i nic dziwnego ze po takich filmach mowia dawcy takich to trzeba odrazu zamykac zeby sobie krzywdy nie zrobili

Opublikowano

lukas sobie jak sobie ale innym

Opublikowano

http://www.autokrata.pl/ogien/4376/motocyklowa_kompilacja/

Daj tu głupkom motocykl :blink:

(podobno chcieli dogonić Krzyńka jak przed deszczem uciekał) :polew:

no i nic dziwnego ze po takich filmach mowia dawcy takich to trzeba odrazu zamykac zeby sobie krzywdy nie zrobili

Trzeba miec zdrowo nasrane.. Ludzie się naoglądają i zaczynają już na dzieciaki na skuterach mówić "Dawcy" :decayed:

Opublikowano

Po krótce: było fajnie, ale Poziek z Norbim nie do końca byli zadowoleni, bo ich (generalnie Audi A4/S4) auta nie są przystosowane do takich "zabaw" - jest to dla auta duże obciążenie - rosną wszystkie temperatury, a w szczególności temperatura oleju, która po 2,3 okrążeniach (mierzone czasy to około 1:10) była już ponad 120 stopni i trzeba było chłodzić auta. Tak samo było z temperaturą płynu chłodniczego (spokojnie ponad 100 stopni) :JC_fan:

Czyżby kolejne modyfikacje były potrzebne? :mysli:

EDIT: http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=111

Bez tego nie ma po co na tor wyjeżdżać :confused4:

temperatura zabijała zabawę[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 21:41 _________________________________________________

a dlaczego Adaś nie upalal swojego czarnego potwora ?

Adaś mientka ruła jest jakich mało, nawet nie chciuał truchtem przejechać się po torze buuuuuuu!!!!
Opublikowano

Przypominam wszystkim z A4 Warsaw Team, że w najbliższy piątek tj. 25.07 w Castle del Poziek odbywa się grillowanie świń i wypas krów. Ze swojej strony gwarantuję:

1. CHLEB :decayed:

2. Kiełbaski

3. musztardy i keczipay

4. grilla+węgiel+podpałkę

5. wolną przestrzeń, krzesła, stół

6. możliwość wykrzyczenia się na maksa, seks zbiorowy, impreze sadomaso i na koniec kazanie i rozgrzeszenie przez klubowego proboszcza :decayed::wink4:

Zapraszam

Opublikowano

to Krzyniek nabieraj bedziemy upalac :evil:

chyba w tym roku zostanę jeszcze przy tym co mam, dziś jest piękna pogoda na upalanie :kwasny::bicz: dobrze że wczoraj trochę polataliśmy :kox:

Krzyń ... wal w następnym sezonie tysiąca ..bedziesz sie szczypał :tongue4:

Opublikowano

na koniec kazanie i rozgrzeszenie przez klubowego proboszcza :decayed::wink4:

Masz sutanne ?????

Opublikowano

Przypominam wszystkim z A4 Warsaw Team, że w najbliższy piątek tj. 25.07 w Castle del Poziek odbywa się grillowanie świń i wypas krów. Ze swojej strony gwarantuję:

1. CHLEB :decayed:

2. Kiełbaski

3. musztardy i keczipay

4. grilla+węgiel+podpałkę

5. wolną przestrzeń, krzesła, stół

6. możliwość wykrzyczenia się na maksa, seks zbiorowy, impreze sadomaso i na koniec kazanie i rozgrzeszenie przez klubowego proboszcza :decayed::wink4:

Zapraszam

Poprostu bajecznie ! :decayed::sarcastic:

na koniec kazanie i rozgrzeszenie przez klubowego proboszcza :decayed::wink4:

Masz sutanne ?????

Napewno ma ! Prawdziwa impreza Sadomaso BDSM nie może odbyć się bez zepsutego księdza :polew:

Opublikowano

na koniec kazanie i rozgrzeszenie przez klubowego proboszcza :decayed::wink4:

Masz sutanne ?????

to pytanie do Wicia :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 10:36 _________________________________________________Acha myślę, że alko powinien być taki:

finka.jpg

ale oczywiście jeśli ktoś preferuje inny to nie ma problemu...będzie po prostu siedział w kącie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie jest

Castle del Poziek
i o której :P

i co to jest

BAT
Team :)
Opublikowano

BAT Team

To taka drużyna Bardzo Aktywnie Tankujących :polew:

Opublikowano

na koniec kazanie i rozgrzeszenie przez klubowego proboszcza :decayed::wink4:

Masz sutanne ?????

Ma ktoś inny z Warsaw team, ja sądzę, że jest zbyt przystojny by być księdzem. :tongue4::polew::wink4:

Opublikowano

OT: :polew::naughty:

Możecie polecić jakiegoś speca od klimatyzacji w W-wie lub okolicach? Chodzi o wyczyszczenie, ewentualne ponowne nabicie czynnikiem.

Opublikowano

OT: :polew::naughty:

Możecie polecić jakiegoś speca od klimatyzacji w W-wie lub okolicach? Chodzi o wyczyszczenie, ewentualne ponowne nabicie czynnikiem.

Przasnyska

022 663 70 80[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 11:44 _________________________________________________

Poziek zapewnia grilla i uciech 100 :naughty

No widzę, że Paniom się podobuje :kox: Mam nadzieję, że J. Wicia również będzie zachwycona :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dj będzie ? :kox: czy standardowo organy :gwizdanie: :tongue4::polew:

Opublikowano

OT: :polew::naughty:

Możecie polecić jakiegoś speca od klimatyzacji w W-wie lub okolicach? Chodzi o wyczyszczenie, ewentualne ponowne nabicie czynnikiem.

Przasnyska

022 663 70 80

Czym odgrzybiają? Chemią czy jakoś inaczej? :mysli:

dj będzie ? :kox: czy standardowo organy :gwizdanie: :tongue4::polew:

Babcie z parafialnego koła radia maryja ... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.