Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzis spotkalem na trasie kolo Mlawy nowe RS6.

Szwab trzymal sie mnie do samej W-wy, ale chyba kiepski driver zeby z taka stadninca pod maska trzymac sie za dizlem* :decayed:

* choc polskie drogi sa specyficzne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A ja dzis spotkalem na trasie kolo Mlawy nowe RS6.

Szwab trzymal sie mnie do samej W-wy, ale chyba kiepski driver zeby z taka stadninca pod maska trzymac sie za dizlem* :decayed:

* choc polskie drogi sa specyficzne :P

Byłeś po prostu jego zajączkiem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis spotkalem na trasie kolo Mlawy nowe RS6.

Szwab trzymal sie mnie do samej W-wy, ale chyba kiepski driver zeby z taka stadninca pod maska trzymac sie za dizlem* :decayed:

* choc polskie drogi sa specyficzne :P

Byłeś po prostu jego zajączkiem. :decayed:

nie oni mają kulturę jazdy i tyle (jakby jechał u siebie po "autobanie" to byś tylko tył auta zobaczył) a u nas to już jak ktoś widzi rs_a to powinien zzapier****ć ile wlezie nie ... :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 20:14 _________________________________________________

Krzyniek, Ty dawco! :decayed:

Rozumiem, że do tego było ciemno, padał deszcz i jechałeś wąskimi drogami. :decayed:

jaki dawco.... ja chwilowo go dosiadałem, no ale nie powiem kusi strasznie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas upalałem dziś suzuki gsx 750 `05

a czy przypadkiem nie byla ona z UK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas upalałem dziś suzuki gsx 750 `05

a czy przypadkiem nie byla ona z UK ?

była :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca to jeszcze spoko ale klamka sprzegła z hamulcem jest zamieniona tak samo jak hamulec tylni z dzwignia zmiany biegów :naughty: Krzyniek ta z Pilawy jakos juz dluuugo na allegro wisi i nikt jej nie chce takze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie proszę o relację z upalania w Lublinie :naughty:

Po krótce: było fajnie, ale Poziek z Norbim nie do końca byli zadowoleni, bo ich (generalnie Audi A4/S4) auta nie są przystosowane do takich "zabaw" - jest to dla auta duże obciążenie - rosną wszystkie temperatury, a w szczególności temperatura oleju, która po 2,3 okrążeniach (mierzone czasy to około 1:10) była już ponad 120 stopni i trzeba było chłodzić auta. Tak samo było z temperaturą płynu chłodniczego (spokojnie ponad 100 stopni) :JC_fan:

Już po 1 okrążeniach Poziek stracił wspomaganie kierownicy (płyn się ostro zagrzał) oraz coś zaczęło dymić z silnika i głośno obcierać). Po ostudzeniu siwek wrócił do normalności, ale i tak trzeba było jeździć rozsądnie.

Tor był dość ciasny więc Audi wyglądało co najmniej ociężale i to nie jest tor na takie duże auta - gdyby było więcej prostych to pewnie byłoby lepiej, ale tu zakręt na zakręcie i to ostre. Opony u Poźka tak się przekręcały na boki, że ślady przetarć były aż na 60% boku opony :wink4:

Był jeden człowiek Nissanem - jako jedyny z napędem na tył - pokazał fajny drifting - jeździłem z nim na pasażera i naprawdę robi to wrażenie i wyzwala fajne emocje :heat:

Wszyscy wrócili zadowoleni i opaleni, bo słońce ostro grzało :cool1:

Tutaj jest kilka fotek z toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis spotkalem na trasie kolo Mlawy nowe RS6.

Szwab trzymal sie mnie do samej W-wy, ale chyba kiepski driver zeby z taka stadninca pod maska trzymac sie za dizlem* :decayed:

* choc polskie drogi sa specyficzne :P

Driver był taki jak go wychowali w kraju tam podobno jest tak że jak jest 70 to ,,wszyscy" jadą 70 jak jest 100 to ,,wszyscy" jadą 100 więc pewnie dlatego tak zamulał za Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamulal, poprostu sznurek aut na drodze krajowej byl pewnie dla niego nie lada nowoscia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca to jeszcze spoko ale klamka sprzegła z hamulcem jest zamieniona tak samo jak hamulec tylni z dzwignia zmiany biegów :naughty: Krzyniek ta z Pilawy jakos juz dluuugo na allegro wisi i nikt jej nie chce takze :gwizdanie:

to właśnie ta jeździłem, to mojego kumpla, a dlaczego tak długo stoi na allegro pewnie dlatego że nie jest zarejestrowana w pl i się ludziska boją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeden człowiek Nissanem - jako jedyny z napędem na tył - pokazał fajny drifting - jeździłem z nim na pasażera i naprawdę robi to wrażenie i wyzwala fajne emocje :heat:

Misiu kolorowy , a Fiat 125p ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu kolorowy , a Fiat 125p ?? :naughty:

A tak, rzeczywiście, zapomniałem o tym fiaciorze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam Czy nasz Prezes Hugo ma papier od lekarza, że może przebywać na słońcu. :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam Czy nasz Prezes Hugo ma papier od lekarza, że może przebywać na słońcu. :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Sprawdzałem w papierach i nie mam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, rzeczywiście, zapomniałem o tym fiaciorze :tongue4:

"Kredens" chyba dawał sobie radę ;) Miałem taki, tylko biały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kredens pokazał klase fabrycznym autem z fotelem przypiętym pasami :):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótce: było fajnie, ale Poziek z Norbim nie do końca byli zadowoleni, bo ich (generalnie Audi A4/S4) auta nie są przystosowane do takich "zabaw" - jest to dla auta duże obciążenie - rosną wszystkie temperatury, a w szczególności temperatura oleju, która po 2,3 okrążeniach (mierzone czasy to około 1:10) była już ponad 120 stopni i trzeba było chłodzić auta. Tak samo było z temperaturą płynu chłodniczego (spokojnie ponad 100 stopni) :JC_fan:

Czyżby kolejne modyfikacje były potrzebne? :mysli:

EDIT: http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...