Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja pisałem o podwórku :)

Tylko zebys dobrze odsniezyl przed klatka schodowa:decayed: i dojscie do smietnika. Niektorzy chodza w kapciach, szczgolnie ta z 5p.

:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam ma ktoś z Was vaga na spocie?

Opublikowano

Jakie serie łapią się na akcje serwisowa? ma ktoś jakieś bardziej szczegółowe info?

Opublikowano
Norbi chyba nie Tobie to oceniać co ? miałem sprzedałem i jestem mega happy ponieważ teraz mam taką a4 o jakiej marzyłem. Samochód bezawaryjny, oszczędny i przede wszystkim praktyczny , wszystko w nim jest na swoim miejscu, ładne , poukładane z klasą a bmka miała wszystko na odwrót. Było to moje marzenie dopóki sobie nie kupiłem , po pierwszym serwisie pogoniłem i jestem mega szczęśłiwy. A skoro taka za***ista jest to dlaczego sobie nie kupisz? i czemu latasz Audi ? Zależy jak kto podchodzi do auta - ja mam w swoim wszystko to czego od samochodu oczekuje , AMEN .

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

a poza tym AVF w serii ma więcej niż 131 km co czuć pod butem i mi to wystarcza , bo bardzo dużo jeżdżę i najbardziej mi zależy na tym żeby autko mało paliło i było ekonomiczne.

TROUDYL DZIĘKI ZA WSPARCIE CHOPIE :D:hi:

yhy
Opublikowano
yhy

przeczytałeś chociaż co napisał ? :polew:

Opublikowano

I mnie dopadło: Kto będzie miał VAG'a na spocie? :grin:

Chociaż jak znam życie to moje pytanie będzie się odbijało echem przez długi czas... :facepalm::facepalm::facepalm:

PIXI- trzeba coś z tym zrobić :decayed:

Opublikowano
I mnie dopadło: Kto będzie miał VAG'a na spocie? :grin:

Chociaż jak znam życie to moje pytanie będzie się odbijało echem przez długi czas... :facepalm::facepalm::facepalm:

PIXI- trzeba coś z tym zrobić :decayed:

ja ja ja ja ja zawsze mam :grin::grin:

Opublikowano
I mnie dopadło: Kto będzie miał VAG'a na spocie? :grin:

Chociaż jak znam życie to moje pytanie będzie się odbijało echem przez długi czas... :facepalm::facepalm::facepalm:

PIXI- trzeba coś z tym zrobić :decayed:

ja ja ja ja ja zawsze mam :grin::grin:

Jak jesteś... :grin: :grin: :grin:

A musimy się jakoś mijać chyba... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
I mnie dopadło: Kto będzie miał VAG'a na spocie? :grin:

Chociaż jak znam życie to moje pytanie będzie się odbijało echem przez długi czas... :facepalm::facepalm::facepalm:

PIXI- trzeba coś z tym zrobić :decayed:

ja ja ja ja ja zawsze mam :grin::grin:

fcale nie bo ja :decayed:
Opublikowano

Jak jesteś... :grin: :grin: :grin:

A musimy się jakoś mijać chyba... :polew: :polew: :polew:

:eusathink::eusathink: no jakoś tak to musi być :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

fcale nie bo ja :decayed:

zobaczymy :naughty::naughty: będę pierwszy :naughty:

Opublikowano

Haha już widze, jak się góral "ściga" z norbim:P pewnie przez spota przelecą z prędkością światła :P

Opublikowano
Haha już widze, jak się góral "ściga" z norbim:P pewnie przez spota przelecą z prędkością światła :P

dokładnie i pewnie znów nikt nie zauważy że byliśmy :doh:

Opublikowano

no ja bede miał vaga oczywiście ;) jak ktoś ma pilna sprawę to pisać bo jestem akurat na weekendzie w wawie więc coś możemy dzisiaj podzialac

Opublikowano
Haha już widze, jak się góral "ściga" z norbim:P pewnie przez spota przelecą z prędkością światła :P

dokładnie i pewnie znów nikt nie zauważy że byliśmy :doh:

No nie? sie człowiek stara i ch...:facepalm:
Opublikowano
no ja bede miał vaga oczywiście ;) jak ktoś ma pilna sprawę to pisać bo jestem akurat na weekendzie w wawie więc coś możemy dzisiaj podzialac

ja też ja też i zawsze taniej :polew::polew:

Opublikowano
Haha już widze, jak się góral "ściga" z norbim:P pewnie przez spota przelecą z prędkością światła :P

dokładnie i pewnie znów nikt nie zauważy że byliśmy :doh:

No nie? sie człowiek stara i ch...:facepalm:

a może zatrąbcie, chociaz bedzie wiadomo kiedy byliście:P

Opublikowano

podaj jakiś namiar

Opublikowano

a może zatrąbcie, chociaz bedzie wiadomo kiedy byliście:P

się pomyśli i coś się wymyśli :grin:

Opublikowano

:thumbup1:

a może zatrąbcie, chociaz bedzie wiadomo kiedy byliście:P

się pomyśli i coś się wymyśli :grin:

:dziura: jest tu kto?

Opublikowano

Zdrówko:hi:

Sorry, że tak nie w temat trafiał, ale rada potrzebna a tutaj zawsze wszyscy są na czasie :wink:

Jakiś ziomek w C4 picasso zapatrzył się na ramkę klubową po moją rejestracją i jadąc w korku cmoknął mnie w zderzak.

Efekt: Zderzak lekko pognieciony i porysowany, klapa bagażnika zagięta w jednym miejscu.

Niby pierdoła, ale chcę by to było dobrze zrobione na oryginalnych częściach - OC sprawcy sponsoruje :naughty:

Gdzie oddać furacza? Myślałem o ASO, bo rzecoznawca zalecił wymianę klapy i zderzaka, więc mogą sobie poszaleć i jest mała szansa, że coś spitolą.

Które ASO polecacie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.