Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lukaszur a zmiana hasła to tez Twoja zasługa ? :gwizdanie: :polew:

System sam to zmienia przy takich operacjach, ale zmień sobie na takie, które miałeś albo chcesz mieć :good:

albo napisz tutaj jakie chcesz miec a my Ci zmienimy :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Slawew :mysli:

Ale slave tez by bylo.. Nie angela..? :naughty:

Opublikowano

Witam. Byłem dzisiaj zamówić w salonie kratkę do zderzaka, wychodzę zadowolony gdyż usłyszałem cenę 62zł wsiadam do samochodu i ruszam.. Wszystko było by pięknie gdybym nie musiał okrakiem przejechać przez blokadę metalową jaką zazwyczaj można spotkać na parkingach (oczywiście złożona).. przejechałem prawie przez całą.. Prawie bo zachaczyła o prawy tłumik i go przekrzywiła o 5cm :wallbash: ;( :wallbash: Oczywiście już jest naprawione ale ciśnienie odpowiednio mi podniosło.. i na koniec ciekawostka: wiecie ile w salonie kosztuje RNS-E? to już mówię: 10800zł :shocked:

Opublikowano

i na koniec ciekawostka: wiecie ile w salonie kosztuje RNS-E? to już mówię: 10800zł :shocked:

dlatego samochodów też nie kupujemy w salonach :banned:

Opublikowano

...wiecie ile w salonie kosztuje RNS-E? to już mówię: 10800zł :shocked:

:kox: heh no kurvva masakra jakaś :kox:

Opublikowano

...wiecie ile w salonie kosztuje RNS-E? to już mówię: 10800zł :shocked:

:kox: heh no kurvva masakra jakaś :kox:

to ja chętnie bede zakładał :) za 6 tyś zł z urzadzeniem i wszytskim co potrzebne zeby to zamontowac :)

i bede szukał łosi pod salonem audi :P

Opublikowano

i bede szukał łosi pod salonem audi :P

i miałbyś spore szanse bo łosie się zdarzają... :wink4:

Opublikowano

Ale zanurkował :kox:

Opublikowano

Carbonik z boku wyrwali mu przechodzący rolnicy :polew:

Opublikowano

o peszunio :(

najdroższa jazda testowa za 500 tys zł :P

Opublikowano

Nienawidze takiego widoku, od razu mi się coś robi.. ;(

Opublikowano

Nienawidze takiego widoku, od razu mi się coś robi.. ;(

zdradź tajemnicę, co Ci się robi ? ch ch ch Cię strzela czy jak ?
Opublikowano

Ano strzela, że w taki samochód poszło dużo pracy i pieniędzy, a ktoś nim zanurkował w jakiejś wodzie.

Opublikowano

Pewno kolejny mistrz prostej :polew: :polew: ale jak widać i to nie jest opanowane :polew: :polew:

Opublikowano

Ja wogóle nie wiem jak gość tam sie znalazł bo w tle widać trawe nigdzie drogi...w takim razie ciekawy jestem jak się tam znalazł i ile leciał po tej trawie że aż obiektyw drogi nie uchwycił :naughty:

Opublikowano

Ja wogóle nie wiem jak gość tam sie znalazł bo w tle widać trawe nigdzie drogi...w takim razie ciekawy jestem jak się tam znalazł i ile leciał po tej trawie że aż obiektyw drogi nie uchwycił :naughty:

Przypłyną :decayed:
Opublikowano

Hehehe może to taka nowa łubeczka do pływania po jeziorkach i wędkowania :naughty:

Opublikowano

Ulala :kwasny: Ciekawe kiedy będzie u nas w kraju :gwizdanie:

Ja wogule nie wiem jak gość tam sie znalazł bo w tle widać trawe nigdzie drogi...w takim razie ciekawy jestem jak się tam znalazł i ile leciał po tej trawie że asz obiektyw drogi nie uchwycił :naughty:

Drogi nie widać, bo jest ujęcie jednego brzegu, pewnie trasa leci po drugiej stronie wody.. :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.