Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tjuna

na perłowo :shock:

:oops:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mrgreen:

Opublikowano

ja sie nie dziwie ze nie chca ludzie na spoty wpadac jak sie naczytaja co sie na tych spocikach dzieje :razz:

Opublikowano

Łukaszku leć juz pod kołderkę bo będzesz miał mokre sny :oops:

Opublikowano

ta...tu trzeba być twardym..

Opublikowano

Ja wciaz nie rozumiem jak mozna sobie dać zrobić taką krzywde:)

adamoo jak boli to się przestaje:P

:mrgreen: :twisted:

Opublikowano

Witam z rana! Widzę ładnie żeście wczoraj popili po sieci :mrgreen: U mnie takie poematy na trzeźwo rzadko przechodzą :P

Traviz - Ciebie to chyba nie poznałem jeszcze..??!!

Ja jeszcze nie byłem na jakimkolwiek spocie

PS. Wy nawet nie wiecie, ale ja mimo, że tu się nie udzielam to cały czas czytam WSZYSTKO na bieżąco

no prosze ze komus chce sie czytac ten balagan :mrgreen:

Traviz, to rob raz dwa to auto i dawaj na spota sprawdzimy jak to lata :mrgreen:

Nic specjalnego - prawie seria :) Niby po programie, ale jest cięższa od serii to i osiągi ma seryjne więc kupa... cudów nie będzie :mrgreen:

Opublikowano

cholera, nie mogę przyjechać - mam przeklęte szkło w ręce (palcu) i muszę do chirurga iść...

Nawet nie wiecie jak fajnie się odpala audi lewą ręką, zmienia biegi nadgarstkiem i kieruje tylko jedną ręką (lub pomaga sobie prawym łokciem).... Jakby tego było mało to jeszcze pralkę dziś mam !!! odebrać ze sklepu !!!!

Ciekawe jakim cudem:

a) zmieści się do OOOO

B) zdołam ją tam włożyć.....

Za to 3 grudnia może pojawię się na spocie w Lublinie....

Opublikowano
Witam z rana! Widzę ładnie żeście wczoraj popili po sieci U mnie takie poematy na trzeźwo rzadko przechodzą

dobrze ze pozniej czata odpalilismy bo dzisiaj to pewnie by nikt nie przyjechal :lol:

Opublikowano
"O kur*a, Jakiś złamas wlazł i zabrał".

No nawet emotika na coś takiego nie ma

glupek2cr8.gif

może to :D

Opublikowano

pre_pl,

nie wiem czy to dobrze nazwac takiego kogos glupek :mrgreen:

ale wit.s na forum jest temat o tych wycieraczkach to wpisz sie tam zeby nie kupowac bo gina to moze kogos ostrzezesz :wink:

Opublikowano

móglby ktos wziasc vag-a albo przynajmniej interfejs to wezme kompa.

PLEASE :-)

Pozdrawiam

Janek

Opublikowano

sebmis bedzie to moze wezmie fejsa :wink:

Przypominam miedzy godz 20 a 21 maja byc wszyscy posiadajacy A4 na parkingu pod MM na ul. ostrobramskiej :!:

Opublikowano
ale wit.s na forum jest temat o tych wycieraczkach to wpisz sie tam zeby nie kupowac bo gina to moze kogos ostrzezesz

No przecież ustaliliśmy, że już masz moje, to nie powinny ginąć. :mrgreen: :razz:

No jak mam ostrzegać, żeby nie kupowali, jak były zarąbiste :lol: i każdemu bym polecał.

A tak by the way - wszystko wskazule na to, że przyjadę dziś bez wycieraczek :oops: :razz: :lol: .

Jest tam adamooo :?: :!: Jeśli tak, to pamiętaj pliz o kluczykach do wyciągnięcia radyjka.

Opublikowano
A tak by the way - wszystko wskazule na to, że przyjadę dziś bez wycieraczek

to lepiej zebys sie nie zapomnial i nie wlaczyl wycieraczek bo bedziesz jeszcze mial szybe do wymiany :wink:

[ Dodano: 28-11-2006, 21:50 ]

Panowie i Panie WARSZAWA RULEZ

Dzisiaj na spocie bylo 15 A4 pieknie to wygladało

Bardzo dziekuję wszystkim ktorzy sie postarali i przybyli :grin:

Opublikowano

WAWA RULEZ

dzisiaj mistrzostwo :!:

a nie było 16 A4 na fotkach :roll: no 17 był Janek ale wcześniej pojechał więc na fotki sie nie załapał :roll:

na fotkach policzymy :wink:

klimaty za***iste..trzeba było na żywo zobaczyć :cool:

Opublikowano

RELEWACJA PANOWIE!!!!!!!!!! Foty dawać!!

Opublikowano

15 aut bylo 16 byl janek ale uciekl :razz:

Fotki beda jak Tomboy dojedzie

Opublikowano

na takie spoty, to można jeździć :cool:

Opublikowano

rob to zapraszamy zawsze wiecej nas bedzie

Tomboy dawaj foty :!:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.