Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A najlepsze jak plati zaliczyl krawężnik na shellu

wszystko pelen control

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tak sobie patrzę na te Wasze autka to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że moja B5 tam kiepsko pasuje :wink: No ale jak Wam będzie brakować "sztuki" do pobicia kolejnego rekordu dajcie (o)cynk, podjadę i schowamy niunię gdzieś w tle i będzie robić za tzw. statystę :mrgreen:

U mnie szykuje się rezanko błotników, ale kto pomoże mi załatwić kostki do soczewek Valeo ? Mogą być używane, byle oryginalne :) Do ASO mam kawałek drogi i brak czasu - chętnie bym to zrobił on-line, ale nie wiem jak :(

Opublikowano

Traviz, nie gadaj glupot tylko rob ta fure i na spoty co wtorek zobacz ile jest B5 w przewadze wczoraj dopiero pojawila sie 2 B7 a tak to tylko ono

No ale te foty :roll: pieknie pieknie

Opublikowano

A mnie cały czas nurtują te siostry, co po autkach siedziały.

KTÓRY JE KURDE WYSTRASZYŁ :mrgreen: że nie podeszły???!!!

Zdecydowanie trzeba pomyśleć o założeniu czegoś w rodzaju Stowarzyszenie Sióstr Audi A4 Klubu Polska. :roll:

Opublikowano
KTÓRY JE KURDE WYSTRASZYŁ że nie podeszły???!!!

moja siostra byla raz na lodach u zółwia :mrgreen: takze wrazen miala juz dosyc :lol:

Opublikowano
wit.s napisał/a:

KTÓRY JE KURDE WYSTRASZYŁ że nie podeszły???!!!

stawiam na pana w czerwonej kurtce..... :)

Opublikowano
wczoraj dopiero pojawila sie 2 B7 a tak to tylko ono

no myśle ze to 2 B7 teraz bedzie stałym bywalcem spotów :mrgreen:

Opublikowano
no myśle ze to 2 B7 teraz bedzie stałym bywalcem spotów

stary no innej mozliwosci to ja tu nie widze :mrgreen:

Opublikowano

jak wystartowałem wczoraj z ono na swiatłach to jak zapinałem 2 to on już był 5m przedemną :twisted:

muszę starty potrenować żeby zejść chociaż do 2m :lol:

Opublikowano

oj...nie z tym momentem Sebmis

Opublikowano

nawet się nie łudziłem że wygram :mrgreen: ale nie byłem świadomy aż takiego pogromu he he

Opublikowano

czyli generalnie dostales niezle baty ale od ono to kazdy dostaje :wink: takze nie ma sie co zalamywac

Opublikowano

Sebmis, a ja stalem za Łono, sa szkoda,ze nie na rowni z Toba. Zobaczylibysmy jaka roznica w aftomacie lub bez.

Opublikowano

Myślę że Kuniak wciąga Oniaka tera :)

Opublikowano

a ja stawiam nadal na onowóz

Ono jaki ty byles wczoraj zblazowany.............

Opublikowano

led1.jpg

led4.jpg

led6.jpg

led7.jpg

led8.jpg

led9.jpg

led10.jpg

Opublikowano

ten proxus to całokształtem jest super....

Opublikowano

Może jakiś hurtowy zakup tych lamp zrobimy :)

Opublikowano

cena na teraz to 190$..jeszcze sporo..ale myśle że jak kupimy większą ilość to będzie taniej :)

Opublikowano

pozko niech cos wynegocjuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.