Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja wolę taki :decayed:

kazdy ma swoje zboczenie :decayed::kox:

Opublikowano

Auto wypucowalem, poszedl wosk, a pogoda moze byc lipna.... daaaamn!

Opublikowano

Witam :hi:

jestem nowym forumowiczem z okolic Warszawy(Milanówek)...tak więc bardzo chętnie piszę się na wtorkowe spotkania;)

do zobaczenia :)

Kolejny klubowicz w moich okolicach :good: Powoli zbiera się niezła ekipa :decayed:

No i od września dołącza Moskal :drinks: Stary chlejus i awanturnik, ale poczciwa z niego chłopaczyna :friends::decayed:

no no to od Grodziska do wawki zbierze sie pare osob po drodze,od przyszlego tyg,tez bede regularniej,teraz byly klopoty z dostepnoscia do autka(zonie dalem troszke pojezdzic w luksusie :polew:).ale z tym juz koniec :gwizdanie:,pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano

Postaram sie pojawic po raz pierwszy w najblizszy wtorek ...akurat koncze prace o 19, a ze pracuje w wawce to na miejscu bede w 15 min:)

A co do ekipy z Grodziska i okolic to powoli ale systematycznie sie zwiększa...na lokalnych drogach coraz więcej olimpijek :>

Do zobaczenia

Opublikowano

Ciekawe czy na wtorkowym spocie nie bedzie wiało pustkami po zlocie :naughty::decayed:

Opublikowano

Ciekawe czy na wtorkowym spocie nie bedzie wiało pustkami po zlocie :naughty::decayed:

no chyba do wtorku to juz wszyscy beda w stanie prowadzic :cool1:

Opublikowano

otwieram przed chwilą "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" a tam 58 newbie pod rząd :shocked: :shocked: :kox:

Opublikowano

otwieram przed chwilą "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" a tam 58 newbie pod rząd :shocked: :shocked: :kox:

Wszyscy pojechali na zlot to ktoś musi nadrabiać zaległości w witaniu nowych użytkowników :decayed:

Opublikowano

no to jedziemy: Ja i Lukas + 1

pogoda nie najlepsza, ale lecimy spokojnie stówką :decayed: mph

Opublikowano

kolego moskal dzieki za pozdrowienia zostawione na kartce za wycieraczka :decayed::hi: moze uda mi sie jeszcze raz zawitac u was na spociku :> :kox:

Opublikowano

O maaasz, a co to za listy se piszeta? :cool1:

A w ogóle to gdzie się wszyscy podziali...? :gwizdanie: :wink4:

No cóż, wygląda na to, że tylko ja zostałem na dyżurze. :decayed:

Opublikowano

O maaasz, a co to za listy se piszeta? :cool1:

A w ogóle to gdzie się wszyscy podziali...? :gwizdanie: :wink4:

No cóż, wygląda na to, że tylko ja zostałem na dyżurze. :decayed:

są na zlocie ;)

tomku upalałem ese ale kox kufa !!!! :P

pozdro Krzyniek! :)

Opublikowano

No cóż, wygląda na to, że tylko ja zostałem na dyżurze. :decayed:

I ja :decayed:

Opublikowano

ja tez tu czasem zagladam :naughty: jeszcze was koledzy odwiedze na najblizszym spociku :) do zobaczyska :kox:

Opublikowano

Flyer

Ten filmik miałeś na myśli zastanawiając się czy 2.5 TDi poleci 260 km/h?

Znajdź mi V6 TDi które tak pracuje ;):P

I znajdź 2.5 TDi w którym obrotomierz wygląda jak te z filmiku ;)

Opublikowano

Hę?

Opublikowano

Hę?

Nevermind in that case

-------------

Czy tylko u mnie forum chodzi jak potłuczone i ikonek, emotek niet?

Opublikowano

I ja :decayed:

Oo, to Ty też w końcu nie pojechałeś?? Widziałem wcześniej, że byłeś zapisany na listę.

EDIT: Mnie też forum chodzi jak potłuczone. Ekipa wyjechała na zlot i forum nawala :-D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.