Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

800pxvolkswagenw16js4.jpg

:kox:

Grupa VAG jakby nie było :naughty:

============

Ma ktoś z was możliwość załatwienia SE P1? Z simem Plusa albo bez sima. Nowy, z 24 miesięczną gwarancją.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z kim na wczorajszym spocie rozmawiałem o Motulu do czyszczenia wtrysków? Przyznać się :baseball::wink4:

przyznaje się to byłem ja. :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj zabiłem dwie muchy. To się liczy? :decayed

Liczy sie .. jesli ubiłeś je na zlecenie :naughty::D

hornet

Za coś kropa przygarnął ? :decayed:

Opublikowano

Za coś kropa przygarnął ? :decayed:

Jest taki jeden nagorliwy za 12 pkt regulaminu ale wybaczam mu bo nie wie co czyni. :naughty::polew: :polew:

KIedyś był grzeczny teraz doszedł do władzy i jak to w naszym kraju ............

Teraz ciekawszy profil jest :kox:

Opublikowano
Teraz ciekawszy profil jest

może z czasem stanie się modne, mieć kropę? :cool1:

Opublikowano

Patrząc na to co się zaczyna dziać to nie wykluczone :przebiegly:

Opublikowano

Panowie i Panie :decayed: dzięki za wczorajszego spocika :kox:

dięki za zajebistego spocika i jedzenie w ekskluzywnej restauracji :polew: :polew: :polew:

Andy mam nadzieję że się nie obraziłeś :naughty: :naughty:

Opublikowano

dięki za zajebistego spocika i jedzenie w ekskluzywnej restauracji :polew: :polew: :polew:

Zabrali Cie do turasów? :naughty:

Jak ja nienawidze wstawać rano .. a jeszzcze mam sie przebić z Tarcho..na Powsińską :wallbash:

Opublikowano

Luzik :good:

Opublikowano

Patrząc na to co się zaczyna dziać to nie wykluczone :przebiegly:

Coś w tym jest :>

Ale Hornet spoko ,,biedroneczki są w kropeczki"

ale nie w zielone :naughty:

Opublikowano

Taaa bardzo wszyscy nagle uciśnieni :tongue4: Nie narzekajcie, i tak jest tutaj więcej luzu niż na innych forach. :naughty::decayed:

Opublikowano

Że kto niby uciśniony ? Ja tam tylko wyraziłem swoją opinię :tongue4:

Zgodzę się co do luzu ale musisz przyznać że i tak czasami zdarza się że komuś kapelusz zrywa :polew:

Mnie to tam ten cały kropek :guma: tylko kolor mógłby mieć inny bo zielony to :sick3:

Opublikowano

Klubowicz z kropkiem to dziwnie tak.. :tongue4:

Opublikowano

KIedyś był grzeczny teraz doszedł do władzy i jak to w naszym kraju ............

Ach Ci młodzi moderatorzy :polew:

Patrząc na to co się zaczyna dziać to nie wykluczone :przebiegly:

A coś się zaczyna dziać ? :mysli:

Opublikowano

Klubowicz z kropkiem to dziwnie tak.. :tongue4:

Jestem ORI :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 08:55_________________________________________________

Ach Ci młodzi moderatorzy :polew:

A jacy są Ci młodzi Admini :> :wink4:

Opublikowano

Taaa bardzo wszyscy nagle uciśnieni :tongue4:

Hehe.. poziek SS-man :decayed:

Opublikowano

Andy mam nadzieję że się nie obraziłeś :naughty: :naughty:

Nie miałbym za co :good::wink4:

Przyjedź kiedyś BDH ;)

Opublikowano

Zrobimy AndiemuN szkolenie ze startowania na ćwiarteczkę i Tszczeniek może wpadać na wyścig :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Zrobimy AndiemuN szkolenie ze startowania na ćwiarteczkę i Tszczeniek może wpadać na wyścig :gwizdanie: :naughty:

a może inaczej - niech się zamienią samochodami :decayed: to byłoby ciekawe :polew:

Opublikowano

Zrobimy AndiemuN szkolenie ze startowania na ćwiarteczkę i Tszczeniek może wpadać na wyścig :gwizdanie: :naughty:

a może inaczej - niech się zamienią samochodami :decayed: to byłoby ciekawe :polew:

będzie meksyk :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.