Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktos kupil mieszkanie od kiepskiego* dewelopera, to nic dziwnego...

* ...a sa nimi nawet najwieksi gracze, jak chociazby JW.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak ktos kupil mieszkanie od kiepskiego* dewelopera, to nic dziwnego...

* ...a sa nimi nawet najwieksi gracze, jak chociazby JW.

JW C zwany też JW Destruction ....

Opublikowano

Polecam EBEJOT

Opublikowano

A ja mam mieszkanko od DomDevelopment i jest git :naughty:

Opublikowano

Eeee mam dostęp do neta w robocie ..całe 100 kb/s ..:guma:

Czym tu się chwalić u mnie na osiedlu w kiosku mają taki + 40" telewizor.. :cool1:

Masz telewizor ? :yeah:

:polew:

Samsung ..jakieś 40 cali :naughty:

Opublikowano

pytanie - ponieważ nieco piździ.... czy nie powinnismy z dzisiejszym SPOTEM wskoczyć do lochu w FW ???

Opublikowano

Nooo...

Jestem za

Opublikowano

Większe naprawy robię w ASO Skody ( akurat mam najbliżej ) - dają 2 lata gwarancji i masz spokój :cool1:

Ze swoim V6 bałbym się pojechać do Skody :polew:

Stary, teraz to już gadasz jak potłuczony.. myślisz, że mechanik w ASO Skody nie wie jak prawidłowo serwisować silnik 2.5?? Uwierz mi, że mają częściej do czynienia z silnikiem 2.5 (np. Skoda Superb) niż mechanicy w ASO Audi. Druga kwestia, że zarówno w jednym, jak i drugim ASO możesz trafić na partacza, który akurat nie ma dobrego dnia. Wszędzie pracują ludzie! Pamiętaj o tym.
Opublikowano

pytanie - ponieważ nieco piździ.... czy nie powinnismy z dzisiejszym SPOTEM wskoczyć do lochu w FW ???

Eee tam Pany ..az tak chyba nie piździ :guma:

Zmarźlidupki z was :decayed::tongue4:

Opublikowano

pytanie - ponieważ nieco piździ.... czy nie powinnismy z dzisiejszym SPOTEM wskoczyć do lochu w FW ???

Eee tam Pany ..az tak chyba nie piździ :guma:

Zmarźlidupki z was :decayed::tongue4:

Tobie i tak jest wszystko jedno, bo Ty czekasz na spota tylko dlatego, żeby zapalić peta. :D

Opublikowano

Słyszałem że w dniu wczorajszym byliście odcięci od komów ok 15 :polew: :polew: orange padło czy może któryś z Was bawił się vagiem i chciał sobie minut dorzucić do abonamentu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To wlasnie bylo ciekawe, bo mi telefon dzialal normalnie... a w mediach bylo goraco.

Opublikowano

padło padło

Opublikowano

pytanie - ponieważ nieco piździ.... czy nie powinnismy z dzisiejszym SPOTEM wskoczyć do lochu w FW ???

Eee tam Pany ..az tak chyba nie piździ :guma:

Zmarźlidupki z was :decayed::tongue4:

Tobie i tak jest wszystko jedno, bo Ty czekasz na spota tylko dlatego, żeby zapalić peta. :D

A ja myślałem zeby najeśc sie w K F C :polew:

Ps. To pet czeka na mnie żeby mnie nawiedzić na spocie :guma: to tak ku ścisłości :tongue4::D

Opublikowano

pytanie - ponieważ nieco piździ.... czy nie powinnismy z dzisiejszym SPOTEM wskoczyć do lochu w FW ???

Eee tam Pany ..az tak chyba nie piździ :guma:

Zmarźlidupki z was :decayed::tongue4:

Tobie i tak jest wszystko jedno, bo Ty czekasz na spota tylko dlatego, żeby zapalić peta. :D

A ja myślałem zeby najeśc sie w K F C :polew:

Ps. To pet czeka na mnie żeby mnie nawiedzić na spocie :guma: to tak ku ścisłości :tongue4::D

1) Piździ.

2) W Forcie są kebaby dobre

3) Rano widziałem Twojego peta jak tramwajką poginał do Fortu Wola.

Jednorazowo zmieniamy

Opublikowano

Większe naprawy robię w ASO Skody ( akurat mam najbliżej ) - dają 2 lata gwarancji i masz spokój :cool1:

Ze swoim V6 bałbym się pojechać do Skody :polew:

Stary, teraz to już gadasz jak potłuczony.. myślisz, że mechanik w ASO Skody nie wie jak prawidłowo serwisować silnik 2.5?? Uwierz mi, że mają częściej do czynienia z silnikiem 2.5 (np. Skoda Superb) niż mechanicy w ASO Audi. Druga kwestia, że zarówno w jednym, jak i drugim ASO możesz trafić na partacza, który akurat nie ma dobrego dnia. Wszędzie pracują ludzie! Pamiętaj o tym.

nie wiesz co mówisz bracie, dostałem najlepszego mechanika w tym aso skody (kierownik to mój dobry koleś) i tak dokręcili mi napinacz że się urwał po tygodniu, poza tym koleś twierdzi że nie mają materiałów od V6, sam im wysyłałem zrzuty z elsy żeby mieli momenty dokręcania śrub, bo o ile w 1.9 to pewnie nie jest to istotne o tyle w V6 niestety ma to znaczenie :(

druga kwestia, to sam ze swoim laptopikiem musiałem się pofatygować żeby mi ustawili odpowiedni kąt wtrysku.

Opublikowano

Też optuję za zmianą na FW - zimno i wiatr jest dość mocny.

Poza tym są dobre kanapki :tongue4::wink4:

Opublikowano

Też optuję za zmianą na FW - zimno i wiatr jest dość mocny.

łłłłłłeeeeeee i znow do podziemi :disgust:

Opublikowano

Czyli jak ? Napiszta dużymi drukowanymi żeby nie jeździć po całej wsi :decayed:

Zeby nie było 2 spotów :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.