Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedźta na Ostrobramske, bo faktycznie większość tam będzie. Nie martwcie się, nie wypiździ Was... mnie i tak nie będzie... :decayed:

leszcz wymiękł :tongue4::polew:

leć do Newbie bo jest jakiś gościu z radom-wawa to przywitasz go :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic nie chce mówić, ale na zmianę to trochę chyba za późno, będzie tak jak ostatnim razem że część była na fort wola, część na wietrze pod stadionem a część w promenadzie.

To będą dwa spoty - w Promce będzie trwał 30 minut, a w FW tak jak zawsze 3h :polew:

:polew: :polew:

to ja jade do FW :decayed:

Opublikowano

To będą dwa spoty - w Promce będzie trwał 30 minut, a w FW tak jak zawsze 3h :polew:

Promka? :baseball: Czy FW? :baseball::wink4:

Opublikowano

To będą dwa spoty - w Promce będzie trwał 30 minut, a w FW tak jak zawsze 3h :polew:

Promka? :baseball: Czy FW? :baseball::wink4:

nie bój się ryzyka Andy ... mi się to coraz bardziej podoba :naughty:

Opublikowano

słyszał to ktoś "Kobieta to puchar przechodni od jednych do drugich spodni" -podobno to jest przysłowie :wink4:

jest jeszcze taki: "Kobieta grypa, bo każdy miał grypę" :decayed:

Opublikowano

To będą dwa spoty - w Promce będzie trwał 30 minut, a w FW tak jak zawsze 3h :polew:

Promka? :baseball: Czy FW? :baseball::wink4:

nie bój się ryzyka Andy ... mi się to coraz bardziej podoba :naughty:

:D

ja jade do Arkadii :decayed:

Opublikowano

Zostańmy przy Promenadzie dzisiaj bo rzeczywiście za późno już na zmianę. Przez następny tydzień możemy urabiać temat zmiany miejscówki. A może sie ociepli i jeszcze nie będziemy musieli zmieniać :)

MALIK! Nie mieszać! Nie ociepli się!!!

FORT WOLA

I nie dyskutować mi tu!!! Bo Poźkiem poszczuje i będzie opowiadał, że ma auto szybsze niż Wasze :polew:

Opublikowano

leć do Newbie bo jest jakiś gościu z radom-wawa to przywitasz go :wink4:

No właśnie go wypatrzyłem, dzięki. :th:

A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy. :embarrassed:

Opublikowano

FORT WOLA!!!

Opublikowano

Słuchajta, a może ul. Wernera w Radumiu - tu zawsze jest ciepło i dla raggamana są fajne kebaby. :naughty:

Opublikowano

leć do Newbie bo jest jakiś gościu z radom-wawa to przywitasz go :wink4:

No właśnie go wypatrzyłem, dzięki. :th:

A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy. :embarrassed:

ok

PROMKA :good:

Opublikowano

A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy.

rolnik ? :decayed:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 15:46_________________________________________________

leć do Newbie bo jest jakiś gościu z radom-wawa to przywitasz go :wink4:

No właśnie go wypatrzyłem, dzięki. :th:

A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy. :embarrassed:

ok

PROMKA :good:

sie wie FORT WOLA :good:

Opublikowano

Śmieszny znak widziałem dziś na Idzikowskiego. Trójkąt ostrzegawczy i pod nim podpis "jeże" :shocked::decayed:

JQE9VPVKZftDTQnLfX.jpg

Opublikowano

rolnik ?

A Ty myślisz, że rolnik zimą to odpoczywa..? :decayed:

Opublikowano

Śmieszny znak widziałem dziś na Idzikowskiego. Trójkąt ostrzegawczy i pod nim podpis "jeże" :shocked::decayed:

JQE9VPVKZftDTQnLfX.jpg

Dokłądnie, coś takiego :)

To drugie to jeż połknięty przez węża? :polew:

Opublikowano

i dla raggamana są fajne baby. :naughty:

:kox: Wale jak w dym :decayed:

Bo Poźkiem poszczuje i będzie opowiadał, że ma auto szybsze niż Wasze :polew:

Chyba sie zsikałem ze smiechu .. :polew: :polew:

Opublikowano

LUDZIE, weźcie się zdecydujcie. Promka czy FORT WOLA ?

Zakładam, że FW - trzeba się słuchać starszych (wiciu) zwłaszcza dużo starszych (wiciu) :polew:

Opublikowano

LUDZIE, weźcie się zdecydujcie. Promka czy FORT WOLA ?

Ja jestem za FW .. a za tydzień ustalić inne miejsce :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.