Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mroczek ostatnimi czasy woził dupsko w serialu A4 ...przegapiłem ostatnie odcinki , ale było coś takiego że wszyscy telepali drucikiem że z niego taki straszny stritrejser ..filmiki nawet jakieś były w tle :D

pospocić i skontrolować ile petów wypalisz. :naughty:

hyyhy.. to nie pokontrolujesz sobie Panie ..bo mam nawroty bólu gardła ..i fajowstręt :guma:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj na Modlińskiej miałem przyjemność z czymś takim: http://www.suzuki.pl/car/salon_swiftsport_s.php :decayed:

Fajnie się zbiera ta popierdółka :evil:

Opublikowano

no dobra jak akradia to ja tez bede dziś :)

to po smycze sie zgłoś. zreszta niech wszyscy sie zgłaszają

Opublikowano

Będzie ktoś z klubowiczów b5-tką 1.8t?Co by można było porównać z moją?

Opublikowano

Będzie ktoś z klubowiczów b5-tką 1.8t?Co by można było porównać z moją?

co potrzebujesz porównać ? :wink4:

Opublikowano

Może franio będzie 1.8T. Ale on to raczej serii tam nie ma.

Tomaszust może Cię zabrać gdzieś po drodze?

Angela jeśli będziesz zabierz naklejkę przezroczystą.

Opublikowano

Porównać modele chciałem.Przesiadłem sie z golfa IV a4 nie jeździłem (nie licząc cygara "83r) chciałem mieć odniesienie :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj na Modlińskiej miałem przyjemność z czymś takim: http://www.suzuki.pl/car/salon_swiftsport_s.php :decayed:

Fajnie się zbiera ta popierdółka :evil:

ooo chyba żona będzie miała szybkie autko :decayed:

Opublikowano

JEZUUUUUUU..na -2 ŻÓŁTE POLE..zero samochodów i możemy spokojnie zajechać 100 audiczków i jeszcze będzie miejsce..

WIĘC ZAPAMIĘTAJCIE ! ! ! PARKING ŻÓŁTY -2 PRZY ZAKŁADZIE CAR AUDIO..

Opublikowano

ooo chyba żona będzie miała szybkie autko :decayed:

To wersja sport (1,5l) z 125 KM i 148Nm

Wersje zwykłe: (1,3l) 92 KM i 116Nm; (1,5l) 101 KM i 101 Nm

tyle, że one ważą ok. 1 tony :evil:

=============

Wiecie jak zaprogramować pilot otwierający bramę wjazdową i garażową? Pilot zaprogramowany i "czysty" mam. Bo za zaprogramowanie chcą 40 zł :blink: a kiedyś programowałem coś takiego sam i było to proste i trwało chwilę

Opublikowano

Dobra. POZIOM -2, ŻÓŁTY, obok CAR-AUDIO.

A niech Cie tylko adaś na spocie nie bedzie :D

Opublikowano

Tomaszust może Cię zabrać gdzieś po drodze?

Korzeń, dzięki wielkie, ale ja dostawczaka parkuję w Łazach (wylot na Radom), więc nie wiem czy Ci będzie pasować. Poza tym myślę, że siostra nie zrobi mi problemu i pożyczy autko. :wink4:

Opublikowano

nie wiem czy będę.. :confused4:

Opublikowano

Zeby to byla matryca 15,4" to bym sie powaznie zastanowil.

Opublikowano

..ale to chyba teraz taka moda na małe matryce ... oglądałem takie zabaweczki w Arkadii ..fajne ale drogie ..

Opublikowano

Nie wiem co to za moda... wez obejrzyj jakis film na takiej miniaturce.

Najchetniej kupilbym lapa z matryca 17" :)

Opublikowano

i wózeczek do noszenia go :polew:

Opublikowano

Nie wiem co to za moda... wez obejrzyj jakis film na takiej miniaturce.

Najchetniej kupilbym lapa z matryca 17" :)

kup sobie tego FS i dokup LCD 32"

Opublikowano

Nie wiem co to za moda... wez obejrzyj jakis film na takiej miniaturce.

Najchetniej kupilbym lapa z matryca 17" :)

Nie no fakt..tylko wydaje mi sie , że jak ktoś wydaje 3-6 kafli na lampka z mała matryca to ma w domu jakiegoś giganta 42 cale do oglądania filmów :)

..ale to małe jest piękne ..jeszcze w białej obudowie :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.