Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tosik to może co tydzień będziemy tak wracać ze spotów :evil:

A wlasnie - dzieki za eskorte... :cool1::wink4:

to dzisiaj byl powrot synchroniczny parami :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spotow w czwartek nie bedzie... sa we wtorki od samych poczatkow prawie i zmieniac nic nie bedziemy.

Jak ktos ma ochote wybrac sie na spota a3-clubu to przeciez moze jechac :)

Opublikowano

ma ktoś W. Viste ????? :decayed: Linux mnie rozwalił i nie mogę się podnieść

Opublikowano

Kaska, Ty to widac nie lubisz kompromisow. Przyjezdzasz jak nie Smartem to kobylastym Krajzlerem.. z fajnymi swiatelkami w srodku, hehe. :decayed::wink4:

Opublikowano

ma ktoś W. Viste ????? :decayed: Linux mnie rozwalił i nie mogę się podnieść

A co potrzebujesz?

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 08:42_________________________________________________http://www.zemsta-za-zdrade.pl/?id=5db3c229

Opublikowano

A co potrzebujesz?

No Viste, haha. :polew:

Przeciez ten obrazek " :decayed: " wszystko tlumaczy... :decayed:

Opublikowano

Doobra czas do roboty :disgust: Bo ...

http://pl.youtube.com/watch?v=d24J5RiQE5k

...koleżanki z pracy znowu sobie z xerem nie radzą :D:kox:

Opublikowano

A Ty znowu puszczasz teledyski z Paniami, ty zboczencu. :tongue4:

Ale masz racje - czas na robote...

Opublikowano

A Ty znowu puszczasz teledyski z Paniami, ty zboczencu. :tongue4:

Zboczeńcem bym był jakbym puszczał teledyski z facetami :sick3::polew:

Ale masz racje - czas na robote...

..najgorzej iść do nudnej pracy ..której w dodatku sie nie trawi :kwasny:

Opublikowano

To moze jakas rozrywka na poczatek dnia...

...chodzilem z nim wieki temu do podstawowki :blink:

0437986670.jpg

:kox::naughty:

Opublikowano

Kaska, Ty to widac nie lubisz kompromisow. Przyjezdzasz jak nie Smartem to kobylastym Krajzlerem.. z fajnymi swiatelkami w srodku, hehe. :decayed::wink4:

Jak sie pojawiam to z atrakcjami. :wink4: Przynajmniej silniczek 5,7 HEMI podobał się wszystkim, jak mruczał. :kox:

Opublikowano

a ja wczoraj zaliczył bym dzwona :kox: kufa jadę główną a gość z lewej(hondą civic) przecina główną i ładuje się pod zakaz wjazdu w jednokierunkową i nawet nie raczył hamować, trąbić czy coś dobrze że z refleksem i hamulcami nie jet u mnie źle, skru***n przejechał mi przed machą dosłownie na 5cm albo i mniej :bicz:

Opublikowano

A ja wczoraj jak od Was odjezdzalem, to pojechalem na -1 po dziewczyne...

...i dzwon :kox:

Ktos przyjebal w slup :D:decayed:

Opublikowano

a ja wczoraj zaliczył bym dzwona :kox: kufa jadę główną a gość z lewej(hondą civic) przecina główną i ładuje się pod zakaz wjazdu w jednokierunkową i nawet nie raczył hamować, trąbić czy coś dobrze że z refleksem i hamulcami nie jet u mnie źle, skru***n przejechał mi przed machą dosłownie na 5cm albo i mniej :bicz:

To nie był Tomek Hondą siostry?

Opublikowano

a ja wczoraj zaliczył bym dzwona :kox: kufa jadę główną a gość z lewej(hondą civic) przecina główną i ładuje się pod zakaz wjazdu w jednokierunkową i nawet nie raczył hamować, trąbić czy coś dobrze że z refleksem i hamulcami nie jet u mnie źle, skru***n przejechał mi przed machą dosłownie na 5cm albo i mniej :bicz:

To nie był Tomek Hondą siostry?

on był accordem :naughty: zawróciłem za skrzyżowaniem na raz za pomocą ręcznego ale gość już był na końcu tej jednokierunkowej, na dzień dobry to zarobił by parę garści bo normalnie bym się nie powstrzymał(zresztą w takim celu też zawróciłem :gwizdanie:)
Opublikowano

Zboczeńcem bym był jakbym puszczał teledyski z facetami :sick3::polew:

No i tu musze Ci przyznac racje... Ty zboczencu... :decayed:

Opublikowano

zarobił by parę garści

podejrzewam ze mógłby nie przeżyć...

Opublikowano

... Ty zboczencu... :decayed:

..każdy ma swoje zboczenia ..ja choruje na ładne siostry kolegów :polew::kox:

Krzyniu ..nie wiedziałem , że taki agresor z Ciebie :blink: Na serio :decayed:

Opublikowano

..każdy ma swoje zboczenia ..ja choruje na ładne siostry kolegów :polew: :kox

:polew: I za to Cie lubie. :th:

...ale od mojej siostry wara. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.