Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc. Co Ci potrzeba??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będę potrzebował zainstalować nowy moduł komfortu i przypisać funkcje a także kluczyk. Ale póki co tylko szukam kontaktu aby na wiosnę zacząć mody :) Mam ambitne plany ale co z nich się uda zrobić to czas pokaże :)

Opublikowano

Jak coś możesz śmiało walić do mnie. Numer masz w podpisie więc można coś w tym zaradzić

Opublikowano

Super, dziękuję :)

Opublikowano

jest ktoś z okolic grójca albo z lewiczyna??

mam sprawe ale to na PW:decayed:

Opublikowano

Będzie ktoś we wtorek w na spocie? Nie wiem czy się wybierać?

Opublikowano

Jak ktos sie okresli ze bd to i ja przyjade bo tydzien temu bylem z jednym kolega pogadalismy chwile i rozjechalismy sie do domu.

Opublikowano

Ja mam zamiar być, koło 20. Byłem też tydzień temu koło 20. Obleciałem sklepy i go home.

Opublikowano

wkoncu gdzie są wreście spoty byłem w promie i brak kogokolwiek

Opublikowano

W Arkadii od 19, poziom chyba -2 ? Ja przyjadę po 19

Opublikowano

Siema,

dziś żona odśnieżała samochód, a ponieważ był mocno oblodzony postanowiła usunąć lód z dachu skrobaczką do lodu (no bo przecież jest do lodu:( ), gdzieś można w miarę rozsądnych kosztach zrobić polerkę? Rys jest dużo ale całe szczęści płytkie.

Opublikowano
  • Autor
Siema,

dziś żona odśnieżała samochód, a ponieważ był mocno oblodzony postanowiła usunąć lód z dachu skrobaczką do lodu (no bo przecież jest do lodu:( ), gdzieś można w miarę rozsądnych kosztach zrobić polerkę? Rys jest dużo ale całe szczęści płytkie.

:facepalm:

Pozdrów Magdę :decayed:

Opublikowano

:facepalm:

Pozdrów Magdę :decayed:

:grin:

Opublikowano

Ma któryś z was niepotrzebną zużytą oponę 18 calową ? Chodzi mi tylko o to żeby trzymała ciśnienie.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ma któryś z was niepotrzebną zużytą oponę 18 calową ? Chodzi mi tylko o to żeby trzymała ciśnienie.

Mam dwie 225/40 uniroyal rainsport 2 za 200zł

:hi:

Ktoś dzisiaj wieczorem w arkadii ??????????

Opublikowano
Ma któryś z was niepotrzebną zużytą oponę 18 calową ? Chodzi mi tylko o to żeby trzymała ciśnienie.

Mam dwie 225/40 uniroyal rainsport 2 za 200zł

:hi:

Ktoś dzisiaj wieczorem w arkadii ??????????

Ale te opony jeszcze do jazdy czy śmietniki ?

Wysłane z mojego Xperia J przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Siema,

dziś żona odśnieżała samochód, a ponieważ był mocno oblodzony postanowiła usunąć lód z dachu skrobaczką do lodu (no bo przecież jest do lodu:( ), gdzieś można w miarę rozsądnych kosztach zrobić polerkę? Rys jest dużo ale całe szczęści płytkie.

Jeśli masz ciepły garaż w domu to ja mogę ci wypolerować ten dach jak chcesz, a jeśli nie to trzeba czekać do kwietnia jak pokarze się temp co najmniej +16

Ja mam garaż podziemny w bloku i tam jest zimno bo tylko +6

W międzyczasie pijemy po bro i daszek zrobiony :decayed:

Opublikowano

witam ja nigdy nie bylem na takim spocie duzo osob tam jezdzi??

Opublikowano

Sorry taki mamy klimat, że mało ludzi zimą przyjeżdża :wink:

Czasami jest dużo, czasami dwa auta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.