Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaaaaaaaaaa :shocked:

jadę na porodówkę :buhaha:

Bądź dzielny

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaaaaaaaaaa :shocked:

jadę na porodówkę :buhaha:

Po wszystkim kup dużo wódki i daj znać na forum - pomożemy Ci opić.

Bo wiesz, ze nie opite wlaściwie - to albo siurek odpada, albo pipka zarośnie :D

Opublikowano

Pamiętaj, grunt to: wdech, wydech, wdech, wydech :naughty::kox::decayed:

ale to sie tyczy do niego ??? czy matki dziecka ???? :kox:

moze byc tez tak : wdech , wydech , wydech , wydech , wdech :kox:

Opublikowano

aaaaaaaaaaaa :shocked:

jadę na porodówkę :buhaha:

Gregor .. doczekałeś sie :good:

Ciekawe ile juz zostało Ci tych fajur z odbezpieczonej ramy :cygaro:

Rozumiem , że na następny spot preferowany przyjazd komunikacją miejską :drunk::JC_fan::drinks:

Bo wiesz, ze nie opite wlaściwie - to albo siurek odpada, albo pipka zarośnie :D

:polew:

Opublikowano

Brynia, a jak tam małe stworzonko :mysli:?

Jak je znam to zapewne supeeer!

Dokładnie- cud, miód, malina.

Rośnie wspaniale i pomaga mi w trudnych chwilach, wydaje mi się że ,,odciąga" ode mnie sters

mam nadzieję, że synek jeszcze jeść dostaje :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Grzesiek, trzymam kciuki oby wszystko poszło idealnie. :good:

Opublikowano

Pamiętaj, grunt to: wdech, wydech, wdech, wydech :naughty::kox::decayed:

To czterotakt? :PB98:

A gdzie praca i sprężanie ? :polew:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 11:01_________________________________________________Oczywiście

Grzesiu :good::thumbup: :>

Opublikowano
:yeee: :yeee: Dajesz Grzegorz !! :decayed:
Opublikowano

:yeee: :yeee: Dajesz Grzegorz !! :decayed:

Dajcie chłopakowi spokój :polew:

Pewnie w ciężkim szoku jest teraz i nie wie co i jak .... :nabijasie:

Opublikowano

Ciekawe jakie mial spalanie w drodze na porodowke... :naughty:

Opublikowano

Ciekawe jakie miał tętno :polew: :polew:

Opublikowano

Ciekawe jakie mial spalanie w drodze na porodowke... :naughty:

Ja jechałem wtedy najostrożniej jak można było :decayed: Nawet w "rush hours" miałem lepszy czas na tym odcinku, niż wtedy gdy wiozłem żone do porodu :polew:

Opublikowano

...ale zakladam, ze jego kobieta juz na tej porodowce jest i tylko szeptala do sluchawki "rodzeeeeeeeeee, k@#*(, przyjezdzaj." :naughty:

Opublikowano

...ale zakladam, ze jego kobieta juz na tej porodowce jest i tylko szeptala do sluchawki "rodzeeeeeeeeee, k@#*(, przyjezdzaj." :naughty:

Oj ..wydaje mnie sie , że Kolkov pociskał na sygnale AFN-em :decayed:

Opublikowano

na sygnale AFN-em :decayed:

Tym z allegro? :polew:

Opublikowano

na sygnale AFN-em :decayed:

Tym z allegro? :polew:

Nie czaje :D

Zna ktoś firme Euro Top na Radzymińskiej 235 ? Mam dziś rozmowe i nie wiem czy iść czy olać ciepłym , żółtym :decayed:

Opublikowano

Czarna magia :decayed:

Opublikowano

Sebek, ja to moge najwyzej zaoferowac porzadny serwis www :naughty:

Opublikowano

zasmucacie mnie, CV jakie ludzie przysyłają to załamka, serwisant pomp, sprzedawca z mediamarketu :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.