Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oniaka dorwałem na GG, siedzi gdzies w głuszy i brzuchem juz po podłodze tarmosi

Puchliny głodowej dostał :?: :?: :?: :!: :!: :!: :galy: :diabelek:

z tego co slyszalem, to niebieskie S4 strasznie walone było. Co prawda jest zadbane, maly przebieg itp no ale jednak po przejsciach

Kobiety po przejściach często są doświadczone i niezwykle smakowite. Trza sprawdzać.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzwoniłem już do trzech S4-rek, licze na zamiane, bo jakoś nie widzi mi się sprzedać i w zime dygać afokomunikacją. a tu dla kolegow linczek http://www.allegro.pl/show_item.php?item=153017457 moze sie ktos skusi to od razu lece do Przemyśla po piiięęękną S4 i koleś nawet ręczy, że pali od 13-15 w mieście!!! buuahhha ha :diabel:

Opublikowano

stać się na utrzymanie S4? :) Bo kupić auto każde można, gorzej jest jak zaczyna się nim jeździć na codzień...

Opublikowano
13-15 w mieście!!! buuahhha ha

czyli tyle samo co twoje scierwo :one:

Opublikowano

Czas podsumować Święta:

+ :)

- założone podgrzewanie lusterek :)

- kupione i założone CB (zarąbiście się sprawdziło podczas powrotu) :one:

- poprawione zamykanie opaniętych drzwi i bagażnika :)

A rzucam kur*y :533: bo:

- elektryk rozbił jedno z luster przy wyciąganiu (min 35 zeta)

- zakładacz CB spi*rdolił mocowanie anteny - będzie z tego kłopot

- baran zamiast podnieść drzwi - obniżył zaczep zamka, efekt - wiatr szumi już przy 100 km/h

Lecę żebrać o pomoc na techniczny.

Opublikowano

czyli w sumie wyszedles na 0 :one:

Opublikowano

biedny wit.s radio to sam mogles zalozyc i bylby jeden minus mniej :D ewentualnie zglosic zapotrzebowanie na taka usluge na spocie :564:

Opublikowano

Matematycznie wyszedłem na 0.

Emocjonalnie - zdecydowana przewaga na rzecz rzucania ku*ew.

Dodano

NIe mogłem na spocie-nie mogłem się doczekać, żeby je odpalić. :diabel2:

Opublikowano
stać się na utrzymanie S4? :) Bo kupić auto każde można, gorzej jest jak zaczyna się nim jeździć na codzień...
Słuchaj nie wiem , czy mnie stać to sie okaże, a jak tak mówie to pewnie nie stać, ale jak nie zrobie tego głupiego ;) kroku teraz, to za 10 lat napewno już tego nie zrobie i bede mógł tylko pluć sobie w brode, ze moglem miec S4. Jezeli bedzie masakra z utrzymaniem to bede próbował sprzedać :/ . Jezeli znacie jakieś przykłady z życia wzięte ile takie ścierwo może kosztować w utrzymaniu (np. awaryj

ność) to śmiało zapodawać, może mnie zniechęcicie, kto wie...

Opublikowano

jeden się psuje drugi nie :)

wystarczy dbać o auto :)

Zagdaj z GSem niech Ci powie co i jak jest z jego furą..ja widziałem zdjęcia jak była lekko porysowana od strony pasażera..niebieska jest całkiem całkiem..myślę że GS nie kupowałby jakby była nieźle walona..

Opublikowano

Ja w niej widzialem tylko walnięte drzwi lekko i tyle, jak GS kupował to mówił że super bryka zadbana nie bita itd .

Opublikowano

siemanko Oniaczek.. :) jak tam po świętach ? Utyłeś coś? Może dzisiaj zdziałamy jakiegoś maka wieczorkiem ?

Opublikowano

ale oniak to chyba dalej na dzikim zachodzie ponoc furak mu sie tak zamulil przez swieta ze nia ma jak wrocic :053:

Opublikowano

Ja wracam gdzieś 3/4 styczeń , fajnie mi sie tu pije :)

Opublikowano

no to cos czuje ze ono bedzie kolejne zdjecie do dzialu "uzytkownicy pokazcie sie " :597:

Opublikowano
Ja wracam gdzieś 3/4 styczeń , fajnie mi sie tu pije

pozazdrościć :P

ja jutro na jeden dzień do pracy i weekend :P

Opublikowano

No panowie ja znowu uciekam na balety do zamoscia to tam Krzywdy sobie nie robic na Sylwestra :diabel: i szalec do bialego rana a i pamietajcie ze we wtorek spot :564: :one:

Opublikowano

ja tam na spocie na tych zimowych balonach sie nie pokazuje! '-)

przyjdzie wiosna, zglebie auto, zaloze 17-ki i jak czlowiek sie braciom pokaze '-)

Opublikowano

Z ostatniej chwili : X3 wyjechało z hamowni we wrocku , wynik :P 330 KM 705 Nm :D Nieźle hehe , ja też miałem jechać ale qwa zapitalać 200 KM tylko na hamownie jakoś średnio mi sie chce ( zwłaszcza w moim stanie lekkiego rozkładu ), na początku stycznia będe to sie zrobi :)

wustyle nie pitol i wpadaj teraz wszyscy mają fele jak z traktora :)

Opublikowano

hehe oniak to teraz możesz się ścigać nawet z lawetą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.