Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie spoufalaj się pederasto. :bicz:

Oj... :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj... :thumbdown:

Myślę, że jednak jesteś pederastą, bo cały czas jedziesz na ssaniu. Lubisz to s...! :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 17:35_________________________________________________c2d18b2baa3f59e9.jpg

Narada kto ma odholować niebieskiego

_________________________________________________

732da816047c1d5c.jpg

A tymczasem rezacze psują kolejnego avanta

Opublikowano

Oj... :thumbdown:

Myślę, że jednak jesteś pederastą, bo cały czas jedziesz na ssaniu. Lubisz to s...! :thumbdown:

Ale pierdzielisz swary :evil::blink:

:D

Opublikowano

komu sie nudzi

prosze wpisać

www.google.pl

klinkąc na grafika

wpisać

PLUSZOWY MIŚ

i zobaczyć

3 zdjęcie :P

pozdrawiam ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no cóż ... klasyczna pozycja "na pieska" :decayed:

Opublikowano

ty a ty nie powienes być juz w domu jak o 6 w racy jestes :)

Opublikowano

Ale pierdzielisz swary :evil::blink:

:D

Noo, prawie Ci dorównałem. :naughty:

Opublikowano

Ale pierdzielisz swary :evil::blink:

:D

Noo, prawie Ci dorównałem. :naughty:

No nie do końca :disgust:

Opublikowano

No nie do końca :disgust:

Też mam czasem taką minę jak czytam Twoje posty, więc lepiej odbij na Kielce, bo zaczynasz być trudnym dzieckiem.

Opublikowano

Tomek dostałem od Ciebie zdjecie ze spotu.Ci dwaj kolesie to Poziu i Spankej ?? Dobrze kojarzę ??

0492397374.jpg

Opublikowano

Hugo :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No nie do końca :disgust:

Też mam czasem taką minę jak czytam Twoje posty, więc lepiej odbij na Kielce, bo zaczynasz być trudnym dzieckiem.

Mówisz i masz.

Opublikowano

Hugo :polew: :polew: :polew: :polew:

no to widzę że coś straciłem a spóźniłem się tylko pół godzinki :polew: :polew:

Opublikowano

Tomek i Ragga - uspokójcie się dziewczęta, bo zaraz polecą niepotrzebne teksty i jeszcze na następnym spocie na noże pójdziecie :stop:

Żarty żartami, ale chyba, jak widać po Waszej wymianie postów, pewna luźna granica została przekroczona :acute::wink4:

Opublikowano

Teren należy do osiedla, chodzi o to że są 2 znaki, jeden to droga wewnętrzna, a drugi to droga osiedlowa.

Oj, to trzeba by się do Spółdzielni przejść i upewnić, ale wydaje mi się, że jest to użytkowanie wieczyste gruntu m.st. Warszawa - bo z tego, co kojarzę nie było żadnego prawa uwłaszcającego spółdzielnie.

Ale ciecia - jeśli mówimy o tym samym - to ja Ci chętnie mogę pomóc :punish: :bicz3: bo mnie gościu pare razy solidnie wqurwił :rant:

Opublikowano

Tomek i Ragga - uspokójcie się dziewczęta, bo zaraz polecą niepotrzebne teksty i jeszcze na następnym spocie na noże pójdziecie :stop:

Żarty żartami, ale chyba, jak widać po Waszej wymianie postów, pewna luźna granica została przekroczona :acute::wink4:

Daj im szansę, oni próbują dobic dzisijaj do 1800 stron ;)

Opublikowano

Tomek i Ragga - uspokójcie się dziewczęta, bo zaraz polecą niepotrzebne teksty i jeszcze na następnym spocie na noże pójdziecie :stop:

Żarty żartami, ale chyba, jak widać po Waszej wymianie postów, pewna luźna granica została przekroczona :acute::wink4:

Daj im szansę, oni próbują dobic dzisijaj do 1800 stron ;)

i co Szust dałeś się raggamanowi wciągnąć w tą jego grę :thumbdown:

dla śmigających szybko po wawie ciekawe wypowiedzi klubowiczów warszawskich na AKP http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=85272

Opublikowano

Żarty żartami, ale chyba, jak widać po Waszej wymianie postów, pewna luźna granica została przekroczona :acute::wink4:

No niestety..albo ja nie umiem żartować..albo Tomek nie zna sie na żartach ..Trudno .

Opublikowano
który to adaho ? bo tak fruwają że nie mogę poznać :gwizdanie:

Korzeń foty :good: impra pewnie też :good:

Opublikowano

pytanie: Czy nokia 6280 to dobry telefon?

NIE!!! :ranting1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.