Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:a4fan: ja che więcej takich !!! :)
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
latka latkami ale przebieg ma 130kkm |

skad ten optymizm :?: ... :diabelek:

Opublikowano
Uwaga test nowego emotka

ikonka za***ista :a4fan:

"...cudeńko... " zacytuję kolegę, który tak nazywa swoje SI GT :diabel2:

Opublikowano
kupiony w salonie Audi

Hahhahaha uwielbiam ten tekst w ogłoszeniach.Na zdrowy chłopski rozum to każde Audi jest kupowane w salonie :053:

Opublikowano
kupiony w salonie Audi

Hahhahaha uwielbiam ten tekst w ogłoszeniach.Na zdrowy chłopski rozum to każde Audi jest kupowane w salonie :053:

niekażde w polsce czasami sie składa jednego z trzech a taki juz był kupiony w 3 salonach :053:

Opublikowano
w polsce czasami sie składa jednego z trzech a taki juz był kupiony w 3 salonach

Czy wtedy powinien kosztować 3X więcej :?: :galy:

Czy tylko kocha się go 3 X bardziej :?: :D

A czy któraś z powyższych reguł dotyczy też kobiet? :540:

Opublikowano
kupiony w salonie Audi

sam kupiłeś w salonie ... :?:

(przepraszam za moja nadgorliwość ale bardzo jestem ciekaw tak niskiego przebiegu ;) )

Opublikowano

No wiec to jest auto klienta, ktory kupowal sobie u nich nowe audi i to zostawil w rozliczeniu. Na auto jest roczna gwarancja. Dobry znajomy ktory ma w tamtej okolicy sam trzy salony opel/VAG/mercedes powiedzial mi, ze nie slyszal o tym salonie zlego slowa.

Przebieg chce jeszcze skonfrontowac z baza serwisowa w salonie Audi w polsze ale sie cos nie moge dodzwonic od dwoch dni :)

[ Dodano: 05-01-2007, 10:24 ]

P.S.k**ew rzesz trzeba bylo to zrobic zaraz po kupnie. Ponoc od jakiegos miesiaca ta funkcja jest zastrzerzona. Ciekawe dlaczego? :galy:

Anyway, auto wyglada na przebieg 130kkm. Fotele niezuzyte, kiera(skora) prawie jak nowa, podwozie idealne. Widzialem tam pare autek z przebiegiem 150kkm i na prawde ygladaly duzo gorzej :)

Opublikowano

W PL tez sie da okazje trafić ale jest to trudne , moja ciotka ostatnio sprzedawała paska z 97 roku miał 160 tyś stan normalnie idealny jak zobaczyłem w środku to byłem w szoku jak z salonu , pięciu gości sie licytowało o ten samochód.

Opublikowano

Podobnie sprzedawalem teraz corse '94 67kkm :) Sprzedalem ja w ciagu jednego dnia od wystawienia na traderze. Moglem cholera wziac za nia wiecej :(

Opublikowano

Panowie jest jest jest płyta navi DVD PL :) Tylko w niemczech od dzisiaj w salonach , zamówiłem za tydzień max będzie :) Jak mi sie uda ją ten teges to sie podziele oczywiście :)

Opublikowano

no prosze ono piknie normalnie a ja dostalem info ze nasze Dziewczynki pojechaly do Krakowa :564:

Opublikowano
kupiony w salonie Audi

Hahhahaha uwielbiam ten tekst w ogłoszeniach.Na zdrowy chłopski rozum to każde Audi jest kupowane w salonie :053:

JA kupilem Auto w salonie Audi OSOBISCIE z tabliczka "Gebrauchtswagen"

P.S.Extremely funny :|

Opublikowano
nasze Dziewczynki

:galy:

hehehehe

spodoba im się :P:D

to już wiem czemu ono został :580:

Opublikowano
to już wiem czemu ono został

:bicz: :one:

mam nadzieje ze adas nie bedzie zalowal samochodu Pozia i przedmucha mu ta rure

a wlasnie Poziu obiecal we wtorek oddac nam na testy swoja rakiete :diabel:

Opublikowano

Ja może jutro polece na hamownie do kraka :)

Opublikowano

A nie lepiej sie zapisac na 13.01 do Chojnackiego? Bedzie zdarma :) i czas sie zaoszczedzi :D

Opublikowano

o prosze i niuniek do nas zawitał :one: ale Warszawa to sie szykuje na zimowego zlota w marcu :diabel2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.