Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadna mi się nie podoba :kox: :gwizdanie:

a ten Pan po środku?

Hhahahhaah zobaczyłem go dopiero jak przeczytałem Twój post.Ale to chyba oznacza , że jestem zdrowy :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurcze...taka praca..jak sie stoi 11 godzin i nie ma z kim pogadać ..to człowiek wymysla różne głupoty :decayed:

To instaluj wolfenstein i trenuj. Inaczej baty dostaniesz :bicz:

Opublikowano

To byłeś TY? :polew: Kiedy próbowałeś robić sztuczny tłok?

To była jakaś starsza kobieta :decayed:

Kurde ..ale brakuje mi tego .. dobra śmiana jak ludzie potykali sie i lądowali wiecej niz metra dalej :D

Hhahahhaah zobaczyłem go dopiero jak przeczytałem Twój post.Ale to chyba oznacza , że jestem zdrowy :polew:

Czyli wychodzi na to , że Korzeń ma jakieś czekoladowe odchyły :polew:

[br]Dopisany: Listopad 19, 2008, 04:32:27 _________________________________________________

To instaluj wolfenstein i trenuj. Inaczej baty dostaniesz :bicz:

Na tym laptopie i z tym internetem ..to ja sobie moge potrenować pasjansa :decayed:

Opublikowano

A co masz tam za laptopa?

Opublikowano

A co masz tam za laptopa?

Pewnie taki do kompletu z butami

puchaty-laptop-687-OBRAZKY.PL.jpg

Opublikowano

A co masz tam za laptopa?

Pewnie taki do kompletu z butami

puchaty-laptop-687-OBRAZKY.PL.jpg

Korzeń..znów ujawniasz ciemne strony swojej osobowość ..najpierw obłapiasz wzrokiem faceta na focie ..później wklejasz foty swojego prywatnego komputera :decayed:

Chyba lepiej nie stać do Ciebie tyłem na spocie :D

A co masz tam za laptopa?

DELL :tongue4::decayed:

Opublikowano

A co masz tam za laptopa?

Pewnie taki do kompletu z butami

................

no tak myślałem, że jak kodowaliśmy tempomat to laptop nie był Twój, nie pasował do Ciebie a ten róż to co innego [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 17:05_________________________________________________

Opublikowano

A co masz tam za laptopa?

DELL :tongue4::decayed:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Coś więcej?

Opublikowano

A co masz tam za laptopa?

Pewnie taki do kompletu z butami

................

no tak myślałem, że jak kodowaliśmy tempomat to laptop nie był Twój, nie pasował do Ciebie a ten róż to co innego [br]

Pamietacie jak na spocie mowilem ze mam w bagazniku 6 laptopow. Bylo obejrzec

Teraz :bicz3:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Coś więcej?

Pisze Intel Inside...Centrino ... :decayed:

Opublikowano

Czuję że tu będzie za nie długo jakaś cięta riposta :gwizdanie:

dwie opcje:

albo nie będzie wcale - tak obstawiam

albo to nie będzie riposta tylko jakiś tam pierd :naughty:

:polew: :polew: :polew:

I kręci się przed głównym wejściem, a to do okienka zapuka, a to wrzuci coś przez komin, znów pokrzyczy przed oknami "Witek! Witek!" , a czasem "Spaaankej! Spaaankej!" (bo nie ma pewności, którego z nas kurwica złapie i się odezwie :D). Później chwile pobawi się z innymi Kolegami w piaskownicy mrucząc pod nosem "wcale mi nie zależy ", aż znów pomidora z ogródka ukradnie, czy rozgniecie jabłko, żeby zobaczyc jakie wrażenie zostało osiągniete.

Momentami myślę, ze bawię się lepiej niż wtedy kiedy się przepychalśmy :polew: :polew: :polew:

No, cóż - pogadalim sobie na stronie.

Z pewnością w którymś momencie ktoś czegoś nie zrozumiał - póki co zakładam, że nie było złej woli. Will see :>

P.S. A sraczkę to sam masz - ja jedynie w specyficznych sytuacjach i w zależności od koloru elewacji kolory zmieniam :polew:

Opublikowano

Siema mam pytanko zna ktos tą S4? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=477600021 Pozdrawiam

Eeee... trochę dziwna kierownica? :mysli:

Opublikowano

Czuję że tu będzie za nie długo jakaś cięta riposta :gwizdanie:

dwie opcje:

albo nie będzie wcale - tak obstawiam

albo to nie będzie riposta tylko jakiś tam pierd :naughty:

:polew: :polew: :polew:

I kręci się przed głównym wejściem, a to do okienka zapuka, a to wrzuci coś przez komin, znów pokrzyczy przed oknami "Witek! Witek!" , a czasem "Spaaankej! Spaaankej!" (bo nie ma pewności, którego z nas kurwica złapie i się odezwie :D). Później chwile pobawi się z innymi Kolegami w piaskownicy mrucząc pod nosem "wcale mi nie zależy ", aż znów pomidora z ogródka ukradnie, czy rozgniecie jabłko, żeby zobaczyc jakie wrażenie zostało osiągniete.

Momentami myślę, ze bawię się lepiej niż wtedy kiedy się przepychalśmy :polew: :polew: :polew:

No, cóż - pogadalim sobie na stronie.

Z pewnością w którymś momencie ktoś czegoś nie zrozumiał - póki co zakładam, że nie było złej woli. Will see :>

P.S. A sraczkę to sam masz - ja jedynie w specyficznych sytuacjach i w zależności od koloru elewacji kolory zmieniam :polew:

YEAH !!! Odpisał :naughty: Ale to tylko dlatego, że napisałem iż obstawiam, że nie napisze...wredne z ciebie bydle Witku :kox::naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czuję że tu będzie za nie długo jakaś cięta riposta :gwizdanie:

dwie opcje:

albo nie będzie wcale - tak obstawiam

albo to nie będzie riposta tylko jakiś tam pierd :naughty:

:polew: :polew: :polew:

I kręci się przed głównym wejściem, a to do okienka zapuka, a to wrzuci coś przez komin, znów pokrzyczy przed oknami "Witek! Witek!" , a czasem "Spaaankej! Spaaankej!" (bo nie ma pewności, którego z nas kurwica złapie i się odezwie :D). Później chwile pobawi się z innymi Kolegami w piaskownicy mrucząc pod nosem "wcale mi nie zależy ", aż znów pomidora z ogródka ukradnie, czy rozgniecie jabłko, żeby zobaczyc jakie wrażenie zostało osiągniete.

Momentami myślę, ze bawię się lepiej niż wtedy kiedy się przepychalśmy :polew: :polew: :polew:

No, cóż - pogadalim sobie na stronie.

Z pewnością w którymś momencie ktoś czegoś nie zrozumiał - póki co zakładam, że nie było złej woli. Will see :>

P.S. A sraczkę to sam masz - ja jedynie w specyficznych sytuacjach i w zależności od koloru elewacji kolory zmieniam :polew:

YEAH !!! Odpisał :naughty: Ale to tylko dlatego, że napisałem iż obstawiam, że nie napisze...wredne z ciebie bydle Witku :kox::naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Witek jest widocznie Fighterem.

Ta ESa bardzo ładna. Zdjęcia robione jak leżał śnieg. Ciekawe kiedy.

Opublikowano

Pamietacie jak na spocie mowilem ze mam w bagazniku 6 laptopow. Bylo obejrzec

Teraz :bicz3:

Jak lecisz na chłopaków do Utopii to bierzesz tego kosmatego ? :polew: :polew:

Opublikowano

Pamietacie jak na spocie mowilem ze mam w bagazniku 6 laptopow. Bylo obejrzec

Teraz :bicz3:

Jak lecisz na chłopaków do Utopii to bierzesz tego kosmatego ? :polew: :polew:

Do Utopii włochaty się nie nadaje. Tamtejsi ludzie myślą że to diabeł na baterie.

Opublikowano

Czuję że tu będzie za nie długo jakaś cięta riposta :gwizdanie:

dwie opcje:

albo nie będzie wcale - tak obstawiam

albo to nie będzie riposta tylko jakiś tam pierd :naughty:

:polew: :polew: :polew:

I kręci się przed głównym wejściem, a to do okienka zapuka, a to wrzuci coś przez komin, znów pokrzyczy przed oknami "Witek! Witek!" , a czasem "Spaaankej! Spaaankej!" (bo nie ma pewności, którego z nas kurwica złapie i się odezwie :D). Później chwile pobawi się z innymi Kolegami w piaskownicy mrucząc pod nosem "wcale mi nie zależy ", aż znów pomidora z ogródka ukradnie, czy rozgniecie jabłko, żeby zobaczyc jakie wrażenie zostało osiągniete.

Momentami myślę, ze bawię się lepiej niż wtedy kiedy się przepychalśmy :polew: :polew: :polew:

No, cóż - pogadalim sobie na stronie.

Z pewnością w którymś momencie ktoś czegoś nie zrozumiał - póki co zakładam, że nie było złej woli. Will see :>

P.S. A sraczkę to sam masz - ja jedynie w specyficznych sytuacjach i w zależności od koloru elewacji kolory zmieniam :polew:

YEAH !!! Odpisał :naughty: Ale to tylko dlatego, że napisałem iż obstawiam, że nie napisze...wredne z ciebie bydle Witku :kox::naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Teraz następuje etap jak Giganty smyrają się nawzajem po napletach. :decayed:

Komentarz odbieram jako komplement, chociaż ustawiłeś sytuację tak, że cokolwiek by się nie zadziało i tak nie wyszedłbyś "na tarczy". Manipulatorze :D .

Opublikowano

Manipulatorze :D .

Póki nie dobiłeś do 40-stki możesz się uczyć od najlepszych...potem już tylko równia pochyła w dół :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.