Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa.... Co żeś pił ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś bardzo mało, a to jest ku..rwa nie do przejścia dla mnie. :no:

Opublikowano

dobre jest ;P podoba sie puciowi :polew: :polew: :polew:

Piotruś ... zrób coś z tym Avaterem ... karwa .. juz nie moge patrzeć na tego spasionego owsika :decayed:... a co on tam mieli w japie to wiadomo - jak to OWSIKI ..f*ck :decayed:

mam jakąś fobię :embarrassed:

Opublikowano

Zainstalowałeś chociaż to pierwsze?

Opublikowano

wszystkie i chu..j

Opublikowano

pierwsze i drugie instalujesz, trzecie podmieniasz, czwarte kopiujesz do katalogu z grą.

Opublikowano

Jakie podmieniam, jakie kopjuje :wallbash:

zara jebne na łupież z balkonu.

Byłem tam, chciałem Ci doj**ać, ale nie moge namierzyć Twojego serwera!!!

Opublikowano

jak ci sie odpalaja wszystkie serwery, to na dole jest opcja connect to ip

[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 21:49_________________________________________________i robisz to ręcznie[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 21:49_________________________________________________widzę ze jesteś Niemcem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szczelali do mnie, krew się lała, ja chce do domu ;(

nigdy więcej wojny :doh1:

Opublikowano

Chociaż mam teraz fajną, nową, kolorową ikonke na pulpicie. Tera mam już dwie, druga to taka fajowa, niebiewska literka e. Nie wiecie to to znaczy bo zawsze bojałem się kliknąć na to :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie mamy ..jeszcze :decayed: działu dam prace to zapodam tutoj :>

w imieniu koleżanki:

Może znacie jakas fajna kandydatke/ kandydata do dzialu ksiegowosci. Nie musi mieć specjalnie doświadczenia w finansach , byle ogarniety był. Klient : miedzynarodowa agencja reklamowa.

Trzeba księgować fv glownie , zajmowac się płatnościami. Oczywiście, nowa osoba będzie się mogla rozwijac w tym dziale i uczyc nowych zadan. Mila atmosfera, mlody zespol. Chyba w większości kobiety :)

jeśli, któryś/aś zainteresowani email i tel do kontaktu wyślę na PW :wink4:

Opublikowano

nie mamy ..jeszcze :decayed: działu dam prace to zapodam tutoj :>

w imieniu koleżanki:

Mila atmosfera, mlody zespol. Chyba w większości kobiety :)[/i]

jeśli, któryś/aś zainteresowani email i tel do kontaktu wyślę na PW :wink4:

Na początek zdjęcia tych kobiet poproszę :naughty::thankyou2:

Zdjęcie koleżanki też możesz dorzucić :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

To jakaś masakra, roboty z tym do wielkanocy :blink:

10min

Opublikowano

Dla mnie, to jakaś podpucha dla naszego księgowego :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Dla mnie, to jakaś podpucha dla naszego księgowego :mysli: :mysli: :mysli:

:kox::naughty:

Opublikowano

Ja się szykuję do zmiany pracy :mysli:

Księgowość :mysli: Nowy kierunek.. :gwizdanie: Nowe wyzwania :cool1:

Tylko, że przydałoby mi się popracować jeszcze przynajmniej do lutego w obecnym miejscu.. :przebiegly:

.. a może ich olać przed końcem roku i niech się martwią :evil2:

Opublikowano

Ja się szykuję do zmiany pracy :mysli:

Podobnie jak ja :kwasny:

Opublikowano

Podobnie jak ja :kwasny

Ragguś co tam dzisiaj ciekawego ? Jak zaczął się dzionek ? :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Myszka sie strzela :decayed:

Oo, to trzeba se myszke w końcu kupić. :doh1: :decayed:

Opublikowano

No i strzelili mi fotkę na Modlińskiej :wallbash::chytry:

Ile ta jest ograniczenia? 60? :blink:

Qrfa, co za idiota stoi z 'aparatem' o 17.20 rano??!!

Ile może kosztować CB do 'ochrony antyradarowej'? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.