Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja będę :P Tylko ok 21:10-20[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 12:46_________________________________________________Nosfer co się mnie tak przyczepiłeś :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będę :P Tylko ok 21:10-20

Powinno wystarczyć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Nosfer co się mnie tak przyczepiłeś :naughty

To tylko taki warszawski sposób budowania wzorowych relacji.. :tongue4:

Opublikowano

hłe hłe hłe - ale Cię chłopie dźgnęło.

nic z tych rzeczy...a wręcz przeciwnie...oj Wiciu widzę, że coraz słabiej u ciebie z rozpoznawaniem kontekstu naszych wypowiedzi :kox: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 12:47_________________________________________________padłem: http://www.matador.pl/sklep/product_info.php?cPath=152_162&products_id=4483 :kox: :kox:

Opublikowano

Ja też chce buziaka :):kox:

Opublikowano

hłe hłe hłe - ale Cię chłopie dźgnęło.

nic z tych rzeczy...a wręcz przeciwnie...oj Wiciu widzę, że coraz słabiej u ciebie z rozpoznawaniem kontekstu naszych wypowiedzi :kox: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:(...)

No, cóż - starzejesz się i masz problemy z artykułowaniem :D

Pocieszę Cię - wiem z praktyki, ze w niektórych przypadkach niż intelektualny mija koło 30-tki. Jak będziesz pracował nad sobą - masz szansę :D

Ja będę :P Tylko ok 21:10-20[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 12:46_________________________________________________Nosfer co się mnie tak przyczepiłeś :naughty:

No, co Ty - bądź mężczyzną.

Audi kupiłeś, a buziaka od Poźka się boisz?

Przecież malinki Ci robił nie będzie ... chyba (kto tam tego Poźka wie - czasem jest wierzgający :D )[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 13:01:05_________________________________________________

Ja też chce buziaka :):kox:

Poź - robisz się coraz popularniejszy :naughty::D

Opublikowano

Jedzie ktoś przez Targówek tak ok.21 ? :decayed:

Opublikowano

Targówek mówisz??

Ja raczej nie jade z Bemowa :naughty::kox:

Opublikowano

Idena na lunch ...przy okazji wertuje instrukcję obsługi nowej zabawki :kox:

Opublikowano

Wit

:polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Ragga, jak nie będziesz miał opcji, to call me :tongue4: najwyżej nadrobię kawałek :decayed:

Opublikowano

Nosfer to samo miałem powiedziec :decayed:

Opublikowano

niż intelektualny mija koło 30-tki.

Bluźnisz :kox::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

AL_Capone!!!! Będziesz dzisiaj?

No mam sporo roboty, jutro ruszamy ze sklepem internetowym, mialem nie byc, ale jak cos pilnego to na chwilke sie pojawie. A sojes? :naughty:

Opublikowano

A sojes? :naughty

Witek chce od ciebie buziaka...miałem nie mówić, ż wygadał się kiedyś przy wódce iż woli chłopców ale cóż :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Wiesz w pewnym momencie mężczyzna dojrzewa i nie musi się patrzeć na naciski społeczne takie jak, praca, zona dzieci i dąży do tego czego na prawdę chce :)

Związek dorosłego mężczyzny i dojrzewającego adepta to rzecz piękna :polew:

Opublikowano

Związek dorosłego mężczyzny i dojrzewającego adepta to rzecz piękna :polew:

To Ty może już lepiej nie przyjeżdżaj :naughty:

Opublikowano

czyżbyś taki gadgecik sobie kupił :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

za 33 tysie można mieć żywe przez całe życie :kox: :gwizdanie:

ale potem dochodzi abonament, nietani :decayed:

Opublikowano

Związek dorosłego mężczyzny i dojrzewającego adepta to rzecz piękna :polew:

Zobacz Witek nagrałem ci dzisiaj partnera !!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.