Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czółko :hi:

_________________________________________________

( Mam już COD-a 4, mordy zapodalibyście PW jeszcze, jakie patch-e czy mody trzeba dociągnąć.. :decayed::notworthy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopacy - wielkie dzięki za podpowiedzi, w skrócie odpowiadając na Wasze uwagi:

- hasło bez polskich znaków

- no właśnie próbowałem zrobić filtr po mac adresach i sam siebie zablokowałem :D - ledwo przywróciłem stan fabryczny :polew: Hornet - odezwę się (raczej nie dziś, ale na pewno-dzięki)

- firmware sprawdzę, choć ja to mam obawy, że z nowym zazwyczaj dają jakieś nowe funkcje, które raczej im niż mnie pomagają :(

- no, ja wiem, że to zawsze jest do 10 Mbit, , ale realnie osiągane około 2-ch to lekka przeginka

:hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 09:22:34_________________________________________________

A tak wogóle, to dzińdybry[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 09:23:07_________________________________________________

Czukundur (tak dla pewności) - jesteś dziś na spocie? Mam Ci ja cóś dla Cię. Jakby coś, to i do chałupy podjadę, ale z lenistwa :D - wolałbym sprawe załatwić na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, my to się w końcu musimy chyba spotkać nie uważasz ? Pewną sprawę mamy nie zamkniętą i dobrze by było to sfinalizować :naughty::tongue4:

Wtedy możemy rzucić okiem na routerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywny wybór najbardziej hardcorowych kont na Naszej Klasie.

Ludzie to mają naj*bane we łbach:

- Kasztan z odbytu

- twoj stary dyma owce

- Jednooki Bałwan Z Kosmosu

- Uwodziciel Drobiu

- Bandyta z Olsztyna

- Devil BMW E-39 jest jak piękna kobieta-potrafi ogolić portfel ale gdy ją posiądziemy jest po prostu...Bosko

- Psychiczny Hipopotam (Lubię się kąpać we szkle)

- MROCZNE ZŁO!!!

- Elitarny Klub Pijaków

- błyszczyki i wszystko inne zapraszam tylko kąta fikcyjne [pis. oryg.]

- teściowa Chucka Norrisa

- Lucyfer Belzebub Piekielne Kąty

- Ludzie, którzy mają 9899859 włosów na głowie

- Najwieksze Koksy powyzej 50 w lapie

- Kotlet Schabowy VIP

- KRAINA PRYSZCZYKÓW I SYFÓW!!! (Masz prysze? Pochwal sie wszystkim!!!!) Tam gdzie rodzi sie każdy pryszcz... Na gębie!

- karkówka wieprzowa smażona na patelni ta jedyna patelnia w składziku (wszyscy kochający mięsio)

- Ludzie którzy nie pożyczają dychy:) 10zł

Szersza lista: http://www.joemonster.org/art/10393/Milosnicy_przeciwnicy_kluby_i_inni_zrzeszeni_na_Naszej_Klasie_II

A Wy do którego byście się zpisali?

Ja dołączam do Lucyfera Belzebuba :D

:polew: :polew: :polew:

Witek, my to się w końcu musimy chyba spotkać nie uważasz ? Pewną sprawę mamy nie zamkniętą i dobrze by było to sfinalizować :naughty::tongue4:

Wtedy możemy rzucić okiem na routerek.

No, między innymi w tym temacie chciałem pogadać ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę pojęć.

Mylisz - jednostki pojemności (MB) z jednostkami służącymi do określania prędkości (Mbit/s) i tylko o to chodziło.

Zwykły skrót myślowy. Myślałem że jak ktoś to będzie czytał to sie domyśli jednostek.

Koniec tematu bo to nie prowadzi do nieczego.

Wepnij se Wiciu kabelek w ruterek i testuj połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany .... miałem nie czytać ale coś mnie pokusiło, widzę że ładnie mi dooope obrabiacie a zdanie o mnie też widzę że macie ...

Krzyniu ..ale Ty pier**lisz ..przyjacielu :wink4:

Ale to by znaczyło, że ... Ragga wali w ..uj :D

:decayed:

Ragga! Przestań tam w ten foruma naparzać, bo blokujesz transfer i mi Twoja firma nie jest w stanie dostarczyć deklarowanej prędkości netu :polew: :polew: :polew:

Pociesze Cię Witku ...ona nie jest w stanie nikomu zagwarantować deklarowanej prędkości :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Żuczki.

Kolejne pytanie z cyklu "Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie"

Nowy pen-drive.

Sponsor ostrzegł, że może mieć wirusa. I tu pytanie:

czy potencjalne wirusy pen drive'ów da się usunąć dobrym anty virem, czy mogą być umiejscowione gdzieś w boot sector-CMOS'a-w ukrytych obszarach pendrajwowego Biosa i generalnie powinienem pen'a wyrzucić (albo podarować jakiemuś "przyjacielowi" :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowe osoby są mile widziane??? Nie znam jeszcze nikogo a z chęcią bym przyjechał...

Pozdro

Kolego ..w sumie są mile widziane ..ale ja nie polecam :decayed:

Nie dość , że zaczną oblegać Twoje auto to jeszcze znają Ci każdy defekt ..a co nie znajdą to wyobraźnia wyimaginuje ...przyjdzie główny Vaginator ..podepnie się pod Vaginę ...i złechta Ci całe auto ...do spodu ..a na końcu wgra Ci Mario na Fisa...i to tak że będziesz mógł przejść poziom tylko w lewą stronę :polew:

:kox:

Wpadaj :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga trzeba załozyc klub zwisających kalafiorów :P

Czukundur na prezesa :decayed:

On tam ma deklarowany rozkwit kalafiorowy ..ok 23 cm ..w pozycji wisząco- dyndającej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Żuczki.

Kolejne pytanie z cyklu "Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie"

Nowy pen-drive.

Sponsor ostrzegł, że może mieć wirusa. I tu pytanie:

czy potencjalne wirusy pen drive'ów da się usunąć dobrym anty virem, czy mogą być umiejscowione gdzieś w boot sector-CMOS'a-w ukrytych obszarach pendrajwowego Biosa i generalnie powinienem pen'a wyrzucić (albo podarować jakiemuś "przyjacielowi" :naughty: )

Fajnych masz sponsorów :)

Zwykły format zazwyczaj pomaga. Tylko zeby zrobic format trzeba gdzies tego pena wlozyc. Lepiej do swojego notka nie wkladaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...