Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będzie ktoś dziś z Tarcho Squadu ? :naughty:

Ja jadę i ok 20 na Targówku być mogę być :decayed:

O No to pasi .. :good: :good: Będziesz miał po drodze.. bo Pedro szkoda fatygować specjalnie :hi:

:decayed:

Wpadać śmiało :kox:

spoko :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ....co tak mało Nas zapisanych na zlot zimowy ? :embarrassed:

Ja rozumiem ..że szwagier to czeka na numer 69 ...a gdzie reszta ? :decayed:

Opublikowano

Panowie ....co tak mało Nas zapisanych na zlot zimowy ? :embarrassed:

Ja rozumiem ..że szwagier to czeka na numer 69 ...a gdzie reszta ? :decayed:

Spokojnie Panie, pod koniec tygodnia będzie decyzja. :wink4:

Jedziesz sam czy +1 (nie chce mi się zaglądać na listę zapisanych) ?

Opublikowano

Jedziesz sam czy +1 (nie chce mi się zaglądać na listę zapisanych) ?

Zapisałem sie z U .. :wink4:

:przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

Jedziesz sam czy +1 (nie chce mi się zaglądać na listę zapisanych) ?

Zapisałem sie z U .. :wink4:

:przebiegly: :przebiegly:

Ragga a co z M. ???

Opublikowano

Jedziesz sam czy +1 (nie chce mi się zaglądać na listę zapisanych) ?

Zapisałem sie z U .. :wink4:

:przebiegly: :przebiegly:

Ragga a co z M. ???

Czas pokaże :kox::D

Opublikowano

to chyba czas sie zdecydowac czy U. badz M. :D:naughty: :naughty:

Opublikowano

to chyba czas sie zdecydowac czy U. badz M. :D:naughty: :naughty:

Gul Ci chodzi czy jak ? Bo nie rozumiem :polew: :polew:

Jest U. ! :kox:

Opublikowano

hej byłem na spocie 2 tyg temu dzisiaj przyjedzie też mój kumpel za namową też ma ajm`a da się ktoś namówić żeby nam zrobić logi dynamiczne i zobaczyć co w trawie piszczy ??

Opublikowano

Koledzy mam proźbe ma ktoś czas/ochote w przyszłym tygodniu pojechać oglądać ze mną S4 z miejscowości Łochów?? potrzebuje kogoś z vagiem kto by wykrył jak będzie jakaś lipa

Link do auta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7129030

Da rade ktoś w razie czego?

Opublikowano

Wreszcie Raggaman poszedł spać, możecie tera pisać chłopaki :decayed:

Opublikowano

Wreszcie Raggaman poszedł spać, możecie tera pisać chłopaki :decayed:

taaa, wróci ze spota i znowu bedzie :spam::polew:

Opublikowano

sławek , Ty nawet tutaj szukasz kumpli? :decayed: :decayed: :decayed: aleś się zapuścił daleko od domu :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 21:32_________________________________________________

potrzebuje kogoś z vagiem

pisz do łukaszr lub Flyera , chętnie pomogą a po MAPY do erenesa to do Oniaka :gwizdanie:

Opublikowano

sławek , Ty nawet tutaj szukasz kumpli? :decayed: :decayed: :decayed: aleś się zapuścił daleko od domu :decayed: :decayed: :decayed:

No wiesz..., mam tu wazną sprawe do załatwienia :naughty:

Opublikowano

pisz do łukaszr lub Flyera , chętnie pomogą a po MAPY do erenesa to do Oniaka :gwizdanie:

Ja nawet nie mam VAGa :decayed:

Opublikowano

sławek , Ty nawet tutaj szukasz kumpli? :decayed: :decayed: :decayed: aleś się zapuścił daleko od domu :decayed: :decayed: :decayed:

No wiesz..., mam tu wazną sprawe do załatwienia :naughty:

ukryjcie swoje Kobiety :polew: :polew: :polew:

pisz do łukaszr lub Flyera , chętnie pomogą a po MAPY do erenesa to do Oniaka :gwizdanie:

Ja nawet nie mam VAGa :decayed:

Michał , to pożycz od Łukasza... nie pomożesz koledze?

Opublikowano

Przeciez ja sie nawet nie znam :kox:

Wiem tylko gdzie sie wsadza... :polew:

Opublikowano

Wiem tylko gdzie sie wsadza... :polew:

Zdziwilbym sie Michał gdybys nie wiedział :naughty::decayed:

Opublikowano

Spocik :good: Postaram się być za tydzień.

Pzdr

Opublikowano

Widze bede musiał sobie sam poradzić... :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.